• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Kurtlar Vadisi’nden Kuruluş Osman’a! İşte oyuncunun son hali…

2022-01-22 07:57:17
Kurtlar Vadisi’nden Kuruluş Osman’a! İşte oyuncunun son hali…

Dönemin çok izlenen ve beğenilen yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Abidin karakteriyle ününe ün katan başarılı oyuncu Abidin Yerebakan, yıllar sonraki görüntüsüyle herkesi şok ediyor. Kurtlar Vadisi'nden önce ve sonra birçok dizide ve filmde yer alan usta oyuncu, aradan geçen uzun yılların ardından sonra çok değişti. İşte Abidin Yerebakan'ın son hali...

#1
Foto - Kurtlar Vadisi dizisi birçok oyuncuyu Türk dizi ve sinema sektörüne kazandırırken, bazı oyuncuların ise ününe ün kattı. Bu isimlerden biri de dizide canlandırdığı Abidin karakteriyle tanınan Abidin Yerebakan.

Kurtlar Vadisi dizisi birçok oyuncuyu Türk dizi ve sinema sektörüne kazandırırken, bazı oyuncuların ise ününe ün kattı. Bu isimlerden biri de dizide canlandırdığı Abidin karakteriyle tanınan Abidin Yerebakan.

#2
Foto - Birçok yapımda yer alan usta oyuncunun kariyerinde Kurtlar Vadisi dizisi çok önemli bir yere sahip. Dizide hayat verdiği karakterle izleyiciler tarafından sevilen isim yıllar sonraki görüntüsüyle herkesi şok etti. Uzun bir aradan sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen başarılı oyuncuyu görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. İşte Abidin Yerebakan'ın son hali...

Birçok yapımda yer alan usta oyuncunun kariyerinde Kurtlar Vadisi dizisi çok önemli bir yere sahip. Dizide hayat verdiği karakterle izleyiciler tarafından sevilen isim yıllar sonraki görüntüsüyle herkesi şok etti. Uzun bir aradan sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen başarılı oyuncuyu görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. İşte Abidin Yerebakan'ın son hali...

#3
Foto - Kurtlar Vadisi Dizisindeki Abidin'ini Kimse Tanıyamıyor! Canlandırdığı Abidin karakterleriyle hafızalara kazınan Kurtlar Vadisi dizisinin başarılı oyuncusunu görenler tanımakta güçlük çekiyor.

Kurtlar Vadisi Dizisindeki Abidin'ini Kimse Tanıyamıyor! Canlandırdığı Abidin karakterleriyle hafızalara kazınan Kurtlar Vadisi dizisinin başarılı oyuncusunu görenler tanımakta güçlük çekiyor.

#4
Foto - . Dizide yer aldığı dönem de izleyici tarafından çok sevilen karakterlerden biri olan usta oyuncu, verdiği kilolarla ve yılların getirdiği değişimle adeta başka birine dönüştü. Birçok dizi ve filmde yer alan oyuncu farklı rollerle ve karakterlerle seyirciyi etkilemeyi başarıyor. Öte yandan ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi görülmeye değer.

. Dizide yer aldığı dönem de izleyici tarafından çok sevilen karakterlerden biri olan usta oyuncu, verdiği kilolarla ve yılların getirdiği değişimle adeta başka birine dönüştü. Birçok dizi ve filmde yer alan oyuncu farklı rollerle ve karakterlerle seyirciyi etkilemeyi başarıyor. Öte yandan ünlü oyuncunun yıllar içindeki değişimi görülmeye değer.

#5
Foto - Abidin Yerebakan Kimdir? Hangi Yapımlarda Yer Aldı? Abidin Yerebakan, 1 Eylül 1966 tarihinde Rize'nin Ardeşen ilçesinde dünyaya geldi. Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı karakterle ününe ün katan başarılı oyuncu, bu dizi öncesi ve sonrası birçok yapımda yer aldı. Şu sıralar Kuruluş Osman dizisiyle izleyici karşısına çıkan Abidin Yerebakan sırasıyla, Estağfurullah Yokuşu, Kurtlar Vadisi, Karagümrük Yanıyor, Tarık ve Diğerleri, Amerikalılar Karadeniz'de 2, Dur Yolcu, Kolpaçino, Kutsal Damacana, Stajyer Mafya, Reis, Alemde Bir Gece, Babaların Babası, Kaçın Kurası, Ketenpere, Dalavere, Kuruluş Osman yapımlarında oynadı.

Abidin Yerebakan Kimdir? Hangi Yapımlarda Yer Aldı? Abidin Yerebakan, 1 Eylül 1966 tarihinde Rize'nin Ardeşen ilçesinde dünyaya geldi. Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı karakterle ününe ün katan başarılı oyuncu, bu dizi öncesi ve sonrası birçok yapımda yer aldı. Şu sıralar Kuruluş Osman dizisiyle izleyici karşısına çıkan Abidin Yerebakan sırasıyla, Estağfurullah Yokuşu, Kurtlar Vadisi, Karagümrük Yanıyor, Tarık ve Diğerleri, Amerikalılar Karadeniz'de 2, Dur Yolcu, Kolpaçino, Kutsal Damacana, Stajyer Mafya, Reis, Alemde Bir Gece, Babaların Babası, Kaçın Kurası, Ketenpere, Dalavere, Kuruluş Osman yapımlarında oynadı.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23