• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Kemalistler ve Ali Sunal arasında 10 Kasım çıkmazı

2020-11-13 13:07:39
Kemalistler ve Ali Sunal arasında 10 Kasım çıkmazı

Her şeyi duygu sömürüsü aracı olarak kullanabilme özelliğine sahip olan Kemalistler, Kemal Sunal’ın doğum günü üzerinden de Mustafa Kemal’e pay çıkardı. Ali Sunal’ın yalanlamasına rağmen solaklar sosyal medyada Kemal Sunal’ın doğum gününün 10 Kasım’da olduğunu ancak Mustafa Kemal’e saygısından dolayı 11 Kasım’da kutladığını iddia etti.

#1
Foto - Mustafa Kemal üzerinden duyar kasmak için fırsat kollayan Kemalistler ve solaklar hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Bu uğurda yalanlara sığınmayı da ihmal etmeyen Kemalistler sosyal medyada propagandalarına devam ediyor.

Mustafa Kemal üzerinden duyar kasmak için fırsat kollayan Kemalistler ve solaklar hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Bu uğurda yalanlara sığınmayı da ihmal etmeyen Kemalistler sosyal medyada propagandalarına devam ediyor.

#2
Foto - İÇİ BOŞ DUYGU SÖMÜRÜSÜ- Kemalistlerin son malzemesi ise merhum oyuncu Kemal Sunal’ın doğum günü oldu. Mustafa Kemal’in hayatını kaybettiği 10 Kasım’ın ardından sosyal medyada propagandaya başlayan Kemalistler, daha önce Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın yalanladığı bir iddiayı yeniden dillendirdi. İddiaya göre Kemal Sunal, doğum günü olan 10 Kasım’ı Mustafa Kemal’in ölüm tarihine denk geldiği için 11 Kasım olarak değiştirmiş.

İÇİ BOŞ DUYGU SÖMÜRÜSÜ- Kemalistlerin son malzemesi ise merhum oyuncu Kemal Sunal’ın doğum günü oldu. Mustafa Kemal’in hayatını kaybettiği 10 Kasım’ın ardından sosyal medyada propagandaya başlayan Kemalistler, daha önce Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın yalanladığı bir iddiayı yeniden dillendirdi. İddiaya göre Kemal Sunal, doğum günü olan 10 Kasım’ı Mustafa Kemal’in ölüm tarihine denk geldiği için 11 Kasım olarak değiştirmiş.

#3
Foto - Söz konusu duygu sömürüsüne sosyal medyadaki Kemalist trollerin yanı sıra TELE 1 gibi solak siteler de katıldı.

Söz konusu duygu sömürüsüne sosyal medyadaki Kemalist trollerin yanı sıra TELE 1 gibi solak siteler de katıldı.

#4
Foto - ALİ SUNAL YALANLAMIŞTI- Kemal Sunal’ın “Mustafa Kemal’in öldüğü gün doğum günü kutlayamam” diyerek bu değişikliği yaptığını iddia eden solakları, Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal yıllar önce yalanlamıştı. Geçtiğimiz yıllarda Hürriyet'ten Cenker Tezel'e konuşan Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal

ALİ SUNAL YALANLAMIŞTI- Kemal Sunal’ın “Mustafa Kemal’in öldüğü gün doğum günü kutlayamam” diyerek bu değişikliği yaptığını iddia eden solakları, Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal yıllar önce yalanlamıştı. Geçtiğimiz yıllarda Hürriyet'ten Cenker Tezel'e konuşan Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal "Kemal Sunal’ın aslında 10 Kasım’da doğduğu, ancak Atatürk’ün ölüm yıldönümüne denk geldiği için doğum günlerini 11 Kasım’da kutladığı doğru mu?" sorusuna “Tabii ki Atatürk’e büyük bir sevgi ve saygısı vardı ama babam 11 Kasım’da doğdu.” cevabını vermişti.

#5
Foto - Söz konusu haber Cumhuriyet gibi solak sitelerde de yayınlanmıştı. Ancak Ali Sunal’ın açıklamasına rağmen Kemalistler içi boş iddialarla duygu sömürüsü yapmayı sürdürüyor..

Söz konusu haber Cumhuriyet gibi solak sitelerde de yayınlanmıştı. Ancak Ali Sunal’ın açıklamasına rağmen Kemalistler içi boş iddialarla duygu sömürüsü yapmayı sürdürüyor..

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23