• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Kare kare dehşet! Kız arkadaşına dokunduğunu iddia ettiği yaşlı adamı döve döve öldürdü

2020-09-03 11:57:37
Kare kare dehşet! Kız arkadaşına dokunduğunu iddia ettiği yaşlı adamı döve döve öldürdü

Bursa'da 16 yaşındaki Cüneyt A. Minibüste kız arkadaşına temas ettiği gerekçesiyle 58 yaşındaki Mehmet Yavaş’ı döve döve öldürdü.

#1
Foto - Beyin kanaması geçiren talihsiz adam hayatını kaybetti

Beyin kanaması geçiren talihsiz adam hayatını kaybetti

#2
Foto - Cüneyt A kız arkadaşına dokunduğu iddiasıyla tartıştığı Mehmet Yavaş’ı başına kurusıkı tabancanın kabzasıyla defalarca kez vurarak öldürdü.

Cüneyt A kız arkadaşına dokunduğu iddiasıyla tartıştığı Mehmet Yavaş’ı başına kurusıkı tabancanın kabzasıyla defalarca kez vurarak öldürdü.

#3
Foto - Olay sonrası gözaltına alınan Cüneyt A., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Korkunç cinayet anı ise güvenlik kamerası tarafından anbean kayda alındı.

Olay sonrası gözaltına alınan Cüneyt A., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Korkunç cinayet anı ise güvenlik kamerası tarafından anbean kayda alındı.

#4
Foto - İnsanın kanını donduran korkunç cinayet geçen cumartesi akşamı, Bursa Osmangazi ilçesi Ahmet Hamdi Tanpınar Caddesi üzerinde işlendi.

İnsanın kanını donduran korkunç cinayet geçen cumartesi akşamı, Bursa Osmangazi ilçesi Ahmet Hamdi Tanpınar Caddesi üzerinde işlendi.

#5
Foto - Olay Cüneyt A.'nın, kız arkadaşı ile birlikte minibüse binmesiyle başladı.

Olay Cüneyt A.'nın, kız arkadaşı ile birlikte minibüse binmesiyle başladı.

#6
Foto - İddiaya göre yolculardan 58 yaşındaki Mehmet Yavaş'ın eli, Cüneyt A.’nın kız arkadaşına dokundu. Adı öğrenilemeyen genç kızın tepki vermesinin ardından, Cüneyt A. ve Mehmet Yavaş arasında kavga yaşandı.

İddiaya göre yolculardan 58 yaşındaki Mehmet Yavaş'ın eli, Cüneyt A.’nın kız arkadaşına dokundu. Adı öğrenilemeyen genç kızın tepki vermesinin ardından, Cüneyt A. ve Mehmet Yavaş arasında kavga yaşandı.

#7
Foto - Dolmuştan inen ikilinin kavgasına Cüneyt A.’nın arkadaşı Cesur A. (18) da karıştı.

Dolmuştan inen ikilinin kavgasına Cüneyt A.’nın arkadaşı Cesur A. (18) da karıştı.

#8
Foto - Çevredekiler kavgayı ayırırken ikili farklı yönlere doğru gitti.

Çevredekiler kavgayı ayırırken ikili farklı yönlere doğru gitti.

#9
Foto - Fakat Cüneyt A., kısa süre sonra geri dönüp, peşinden koştuğu Mehmet Yavaş'ın başına üzerinde taşıdığı kurusıkı tabancanın kabzasıyla vurmaya başladı.

Fakat Cüneyt A., kısa süre sonra geri dönüp, peşinden koştuğu Mehmet Yavaş'ın başına üzerinde taşıdığı kurusıkı tabancanın kabzasıyla vurmaya başladı.

#10
Foto - Beklemediği bir anda tekme ve yumruklar yiyen Yavaş, bir anda yere yığıldı. Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Mehmet Yavaş, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Olayın ardından Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Şube ekipleri harekete geçti. Polis ekipleri, Cüneyt A. ve kız arkadaşı ile Cesur A., Osmangazi ilçesinde yakaladı. Gözaltına alınan Cüneyt A., sevk edildiği adliyede tutuklandı. Cesur A. (18) ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Beklemediği bir anda tekme ve yumruklar yiyen Yavaş, bir anda yere yığıldı. Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Mehmet Yavaş, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Olayın ardından Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Şube ekipleri harekete geçti. Polis ekipleri, Cüneyt A. ve kız arkadaşı ile Cesur A., Osmangazi ilçesinde yakaladı. Gözaltına alınan Cüneyt A., sevk edildiği adliyede tutuklandı. Cesur A. (18) ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

#11
Foto - Cüneyt A.’nın Mehmet Yavaş’ı tabanca kabzası ile şiddet uyguladığı ve yerdeki yaralı adamı tekmelediği anlar ise güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Görüntü kayıtlarında Cüneyt A.’nın, Mehmet Yavaş’a arkadan gelerek saldırdığı, Yavaş’ın ise aldığı darbeler sonucu hareketsiz yerde yattığı görülüyor. Cüneyt A.’nın elindeki kurusıkı tabancanın kabzasıyla Yavaş’ın başına art arda vurması, kız arkadaşı tarafından olay yerinden uzaklaştırılması yer alıyor.

Cüneyt A.’nın Mehmet Yavaş’ı tabanca kabzası ile şiddet uyguladığı ve yerdeki yaralı adamı tekmelediği anlar ise güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Görüntü kayıtlarında Cüneyt A.’nın, Mehmet Yavaş’a arkadan gelerek saldırdığı, Yavaş’ın ise aldığı darbeler sonucu hareketsiz yerde yattığı görülüyor. Cüneyt A.’nın elindeki kurusıkı tabancanın kabzasıyla Yavaş’ın başına art arda vurması, kız arkadaşı tarafından olay yerinden uzaklaştırılması yer alıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23