• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
13
Kadroya katılmıştı! Alp Arslan dizisinde 'Fahriye Evcen' gelişmesi

2021-07-21 18:51:01
Kadroya katılmıştı! Alp Arslan dizisinde 'Fahriye Evcen' gelişmesi

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezondaki devamı olan Alp Arslan ile setlere dönmeye hazırlanan Fahriye Evcen'den yeni bir haber geldi.

#1
Foto - TRT1 Ekranlarında fırtına gibi esen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kısa bir süre önce 34.bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.

TRT1 Ekranlarında fırtına gibi esen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kısa bir süre önce 34.bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti.

#2
Foto - Sevilen dizinin yeni sezonunun Eylül ayında yayın hayatına başlayacağı belirtilirken yeni sezon ile ilgili bomba bir gelişme izleyicileri adeta şok etti.

Sevilen dizinin yeni sezonunun Eylül ayında yayın hayatına başlayacağı belirtilirken yeni sezon ile ilgili bomba bir gelişme izleyicileri adeta şok etti.

#3
Foto - Yeni sezonda dizinin oyuncu kadrosunun tamamı değişiyor. Sevilerek takip edilen dizinin başrollerinde Ekin Koç, Sevda Erginci, Buğra Gülsoy ve Sezin Akbaşoğulları gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyordu.

Yeni sezonda dizinin oyuncu kadrosunun tamamı değişiyor. Sevilerek takip edilen dizinin başrollerinde Ekin Koç, Sevda Erginci, Buğra Gülsoy ve Sezin Akbaşoğulları gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyordu.

#4
Foto - Sadece Nizamülmülk karekterini oynayan Mehmet Özgür dizide kalacak.

Sadece Nizamülmülk karekterini oynayan Mehmet Özgür dizide kalacak.

#5
Foto - Dizinin 2. Sezonunda Sultan Melikşah öncesi Sultan Alparslan’ın hayat hikayesini konu edinilecek. Alparslan döneminin 3 sezon boyunca dizide konu edinilmesi planlanıyor.

Dizinin 2. Sezonunda Sultan Melikşah öncesi Sultan Alparslan’ın hayat hikayesini konu edinilecek. Alparslan döneminin 3 sezon boyunca dizide konu edinilmesi planlanıyor.

#6
Foto - Öte yandan Sultan Alparslan rolü için dizi ekibi Barış Arduç ile anlaşmaya vardı. Yeni sezonda Alparslan’ı Barış Arduç oynayacak.

Öte yandan Sultan Alparslan rolü için dizi ekibi Barış Arduç ile anlaşmaya vardı. Yeni sezonda Alparslan’ı Barış Arduç oynayacak.

#7
Foto - Barış Arduç tercihi izleyicilerde büyük merak uyandırırken gündeme yeni bir transfer haberi bomba gibi düştü.

Barış Arduç tercihi izleyicilerde büyük merak uyandırırken gündeme yeni bir transfer haberi bomba gibi düştü.

#8
Foto - Kuruluş Osman’da Osman bey karakterini oynayan Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan dizisine transfer oldu.

Kuruluş Osman’da Osman bey karakterini oynayan Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan dizisine transfer oldu.

#9
Foto - Dizinin yapımcısı Emre Konuk bomba gelişmeyi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Dizinin yapımcısı Emre Konuk bomba gelişmeyi sosyal medya hesaplarından duyurdu.

#10
Foto - Konuk paylaşımına “Hoş geldin Fahriye Evcen…” notunu düştü.

Konuk paylaşımına “Hoş geldin Fahriye Evcen…” notunu düştü.

#11
Foto - Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğuna oturacağı dizi için Fahriye Evcen, Hollywood projelerinde de görev alan Nomad isimli Kazak ekipten aksiyon dersleri alacak.

Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğuna oturacağı dizi için Fahriye Evcen, Hollywood projelerinde de görev alan Nomad isimli Kazak ekipten aksiyon dersleri alacak.

#12
Foto - Cast çalışmaları devam eden dizinin Barış Arduç ile Fahriye Evcen dışında şimdilik belli olan 2 oyuncusu Mehmet Özgür ve Mim Kemal Öke.

Cast çalışmaları devam eden dizinin Barış Arduç ile Fahriye Evcen dışında şimdilik belli olan 2 oyuncusu Mehmet Özgür ve Mim Kemal Öke.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23