• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Halk binlerce mesaj yağdırdı! Gönül Dağı’nda sıcak gelişme

2021-03-20 14:18:29
Halk binlerce mesaj yağdırdı! Gönül Dağı’nda sıcak gelişme

Bozkırda Bir Anadolu Masalı olarak büyük ilgi görmekte olan TRT1’in Gönül Dağı dizisinde her Cumartesi akşamı renkli hikayesi ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

#1
Foto - Cumartesi reyting rekabetinde yerini koruyan Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı Gönül Dağı dizisi hikayedeki samimiyeti ve doğallığı ile izleyicileri ekranlara kilitliyor.

Cumartesi reyting rekabetinde yerini koruyan Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı Gönül Dağı dizisi hikayedeki samimiyeti ve doğallığı ile izleyicileri ekranlara kilitliyor.

#2
Foto - Son dönemde dizi hayranlarının en çok arzu ettiği şey de gerçekleşecek.

Son dönemde dizi hayranlarının en çok arzu ettiği şey de gerçekleşecek.

#3
Foto - Gönül Dağı’nda Elif ile Serdar ikilisine ne olacağı merakları süslüyor. İzleyiciler paylaştıkları binlerce mesaj ile senaristleri etkilemeye çalışmıştı. Bunun yansımaları da yavaş yavaş ekrana gelecek.

Gönül Dağı’nda Elif ile Serdar ikilisine ne olacağı merakları süslüyor. İzleyiciler paylaştıkları binlerce mesaj ile senaristleri etkilemeye çalışmıştı. Bunun yansımaları da yavaş yavaş ekrana gelecek.

#4
Foto - Seyircinin beklediği Elif ve Serdar ikilisinin sahneleri artık daha çok uzayacak.

Seyircinin beklediği Elif ve Serdar ikilisinin sahneleri artık daha çok uzayacak.

#5
Foto - Oyuncu Utku Ateş, şunları söylüyor : Serdar, Dilek ikilisinin aralarında ortak bir paylaşım ya da ortak acıları yoktu… Tek taraflı gelişen bir durum söz konusuydu. Elif ile arasındaki bağın ise, tamamen hayatın ikisine sunduğu bir lütuf ve bu tesadüf olduğunu düşünüyor.

Oyuncu Utku Ateş, şunları söylüyor : Serdar, Dilek ikilisinin aralarında ortak bir paylaşım ya da ortak acıları yoktu… Tek taraflı gelişen bir durum söz konusuydu. Elif ile arasındaki bağın ise, tamamen hayatın ikisine sunduğu bir lütuf ve bu tesadüf olduğunu düşünüyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23