• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
12
Hakan Çalhanoğlu, Zlatan Ibrahimovic'in tuttuğu takımı resmen açıkladı

2020-05-31 22:28:07
Hakan Çalhanoğlu, Zlatan Ibrahimovic'in tuttuğu takımı resmen açıkladı

Milan'da forma giyen Hakan Çalhanoğlu, dünyaca ünlü yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic'in Türkiye'de tuttuğu takımı açıkladı.

#1
Foto - Milli takımın Milan'da oynayan 10 numaralı yıldızı Hakan Çalhanoğlu'dan Galatasaray ile ilgili yeni açıklamalar geldi. Çalhanoğlu daha önce ki açıklamalarında Zlatan Ibrahimovic'in Türkiye'de takım tuttuğunu söylemişti. Bu kez o takımı açıkladı.

Milli takımın Milan'da oynayan 10 numaralı yıldızı Hakan Çalhanoğlu'dan Galatasaray ile ilgili yeni açıklamalar geldi. Çalhanoğlu daha önce ki açıklamalarında Zlatan Ibrahimovic'in Türkiye'de takım tuttuğunu söylemişti. Bu kez o takımı açıkladı.

#2
Foto - Milan'da oynayan milli oyuncu Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray'a olan aşkını ve sarı-kırmızılı formayı giyme hayalini bir kez daha anlattı. İşte beIN Sports'ta konuşan 26 yaşındaki oyuncunun sözleri...

Milan'da oynayan milli oyuncu Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray'a olan aşkını ve sarı-kırmızılı formayı giyme hayalini bir kez daha anlattı. İşte beIN Sports'ta konuşan 26 yaşındaki oyuncunun sözleri...

#3
Foto - Koronayı ilk duyduğumda bir an şaşırdım. Olayı anlamadığım için, ciddiye de almadım. Kulüp haberi verince, insan tabii ailesini ve ne yapacağını düşünüyor. İtalya tehlikeli olabilir diye eşime ve çocuğuma Almanya'ya gitmelerini söyledim. Bize de izin verdiler, ben de Almanya'ya gittim ve 5 hafta geçirdim.

Koronayı ilk duyduğumda bir an şaşırdım. Olayı anlamadığım için, ciddiye de almadım. Kulüp haberi verince, insan tabii ailesini ve ne yapacağını düşünüyor. İtalya tehlikeli olabilir diye eşime ve çocuğuma Almanya'ya gitmelerini söyledim. Bize de izin verdiler, ben de Almanya'ya gittim ve 5 hafta geçirdim.

#4
Foto - Karantina çok zor geçti. Evde insanın canı sıkılıyor. Bir yandan güzel tabii ailen yanında ama dışarı çıkmak istiyorsun ama çıkamıyorsun. Ailemden kimse koronavirüse bulaşmadı, o sevindiriciydi. İnşallah gelecek ay da maçlara başlarız.

Karantina çok zor geçti. Evde insanın canı sıkılıyor. Bir yandan güzel tabii ailen yanında ama dışarı çıkmak istiyorsun ama çıkamıyorsun. Ailemden kimse koronavirüse bulaşmadı, o sevindiriciydi. İnşallah gelecek ay da maçlara başlarız.

#5
Foto - Ben koronaya inanmıyordum, inanmıyorum da ama dikkat etmek zorundaydık, doktorlarımız bize dikkat etmemiz gerektiğini söyledi. Tuhaf geldi en başta ama yavaş yavaş tokalaşıyoruz. Sahada oynuyorsun, yemekte 2 metre uzak oturuyorsun. İdmanda birbirine değiyorsun, sonra yemekte niye 2 metre uzağa oturuyorsun.

Ben koronaya inanmıyordum, inanmıyorum da ama dikkat etmek zorundaydık, doktorlarımız bize dikkat etmemiz gerektiğini söyledi. Tuhaf geldi en başta ama yavaş yavaş tokalaşıyoruz. Sahada oynuyorsun, yemekte 2 metre uzak oturuyorsun. İdmanda birbirine değiyorsun, sonra yemekte niye 2 metre uzağa oturuyorsun.

#6
Foto - Bir karar verin, mental olarak da etkiliyor, zor. Her gün konuşuyoruz, Allah Allah idmanlarda ikili mücadeleye giriyoruz, o zaman yemeği niye yan yana yemiyoruz diyoruz.

Bir karar verin, mental olarak da etkiliyor, zor. Her gün konuşuyoruz, Allah Allah idmanlarda ikili mücadeleye giriyoruz, o zaman yemeği niye yan yana yemiyoruz diyoruz.

#7
Foto - Galatasaraylılık ailede var. Şu an hep anlatıyoruz ama ileride bir gün Galatasaray'ı yaşamak istiyorum, anlatılmaz, yaşanır. Ben Hagi'yi örnek aldım, Türkiye'de onun gibi büyük bir oyuncu olmak benim hep hedefim. Galatasaray'da 10 numarayı taşımanın gururunu taşımak isterim. Hem Hagi, hem de Alex de Souza, ikisi de.

Galatasaraylılık ailede var. Şu an hep anlatıyoruz ama ileride bir gün Galatasaray'ı yaşamak istiyorum, anlatılmaz, yaşanır. Ben Hagi'yi örnek aldım, Türkiye'de onun gibi büyük bir oyuncu olmak benim hep hedefim. Galatasaray'da 10 numarayı taşımanın gururunu taşımak isterim. Hem Hagi, hem de Alex de Souza, ikisi de.

#8
Foto - Fatih hocam ile 2 gün önce konuştum, bayramda aradım. Korona zamanında da aramıştım geçmiş olsun demek için. Aramız çok iyi, milli takımda bana sahip çıktı, bana hep güvendi. O süreçte Almanya'yı seçme ihtimalim de vardı ama beni çok etkiledi. Ay-yıldızlı formayı da taşımak kolay değil, 10 numarayı taşımak kolay değil. Fatih hocanın üzerimde çok emeği var, bende yeri başka.

Fatih hocam ile 2 gün önce konuştum, bayramda aradım. Korona zamanında da aramıştım geçmiş olsun demek için. Aramız çok iyi, milli takımda bana sahip çıktı, bana hep güvendi. O süreçte Almanya'yı seçme ihtimalim de vardı ama beni çok etkiledi. Ay-yıldızlı formayı da taşımak kolay değil, 10 numarayı taşımak kolay değil. Fatih hocanın üzerimde çok emeği var, bende yeri başka.

#9
Foto - Zlatan Milan için yeni bir oyuncu değil. Dünya yıldızı ve çok tecrübeli bir oyuncu. O, bizim yıldızımız. Bize her konuda katkıda bulundu; tecrübesi, oyun hırsı, mentalitesiyle. Bize hem saha içinde hem saha dışında çok yardımcı oluyor. Herkes Zlatan'ı dışarıdan 'Ego' olarak görüyor. Bence hiç egosu yok, çok cana yakın birisi. Çok sempatik. Hemen şakalaşıyor. Onunla vakit geçirmek çok keyifli.

Zlatan Milan için yeni bir oyuncu değil. Dünya yıldızı ve çok tecrübeli bir oyuncu. O, bizim yıldızımız. Bize her konuda katkıda bulundu; tecrübesi, oyun hırsı, mentalitesiyle. Bize hem saha içinde hem saha dışında çok yardımcı oluyor. Herkes Zlatan'ı dışarıdan 'Ego' olarak görüyor. Bence hiç egosu yok, çok cana yakın birisi. Çok sempatik. Hemen şakalaşıyor. Onunla vakit geçirmek çok keyifli.

#10
Foto - Fatih hocaya burada çok saygı duyuyorlar. Burada iz bıraktığını söyleyebilirim. 'Fatih Terim' dediğin zaman, hemen 'Oo İmparatore!' diyorlar. Bu, hem benim için hem de Türkiye için bir gurur. Zamanında Gattuso'yla çok konuştum Fatih Terim hakkında. Herkes çok olumlu, pozitif konuşuyor. Fiorentina'da hocalık da yaptığından, hazırlık maçında ona büyük bir karşılama yaptılar. Fatih hocayı, İtalya'da çok seviyorlar.

Fatih hocaya burada çok saygı duyuyorlar. Burada iz bıraktığını söyleyebilirim. 'Fatih Terim' dediğin zaman, hemen 'Oo İmparatore!' diyorlar. Bu, hem benim için hem de Türkiye için bir gurur. Zamanında Gattuso'yla çok konuştum Fatih Terim hakkında. Herkes çok olumlu, pozitif konuşuyor. Fiorentina'da hocalık da yaptığından, hazırlık maçında ona büyük bir karşılama yaptılar. Fatih hocayı, İtalya'da çok seviyorlar.

#11
Foto - Ibrahimovic benim röportajımı takip etmiş, benim hakkımda konuşmuşsun dedi. 'Bana sordular hangi takımı tuttuğunu' dedim. Bana 'Takımı söyledin mi' dedi, 'Sen bana söyleme dediğin için söylemedim' dedim. Söylesem kızar. Tuttuğu takımda sarı var. Yarın bana 'Sarı' demişsin diyecek, başka detay veremem, bence bu kadar yeterli. Bu kadar güldüğüme göre anlaşılmıştır diye düşünüyorum.

Ibrahimovic benim röportajımı takip etmiş, benim hakkımda konuşmuşsun dedi. 'Bana sordular hangi takımı tuttuğunu' dedim. Bana 'Takımı söyledin mi' dedi, 'Sen bana söyleme dediğin için söylemedim' dedim. Söylesem kızar. Tuttuğu takımda sarı var. Yarın bana 'Sarı' demişsin diyecek, başka detay veremem, bence bu kadar yeterli. Bu kadar güldüğüme göre anlaşılmıştır diye düşünüyorum.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı