• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Gece vakti mezarlıkta yakalandılar! Pes dedirten olay

2020-08-12 10:05:57
Gece vakti mezarlıkta yakalandılar! Pes dedirten olay

İstanbul Eyüpsultan'da define aramak için eski bir mezarı yaklaşık 60 santimetre kazan 3 kişi, polis tarafından suçüstü enselendi. Emniyete götürülen şüpheliler, kendilerini mezarlıkta dua ettiklerini söyleyerek savundu.

#1
Foto - Eyüpsultan'da define aramak amacıyla eski bir mezarı kazan 3 kişi polise 'Dua ediyorduk' dedi.

Eyüpsultan'da define aramak amacıyla eski bir mezarı kazan 3 kişi polise 'Dua ediyorduk' dedi.

#2
Foto - Eyüpsultan Ayvansaray Mezarlığı'nda 3 şahıs mezar kazarken bir kişi tarafından fark edildi. Fark eden kişinin polise haber vermesiyle 3 şahsın define aradıkları öğrenildi.

Eyüpsultan Ayvansaray Mezarlığı'nda 3 şahıs mezar kazarken bir kişi tarafından fark edildi. Fark eden kişinin polise haber vermesiyle 3 şahsın define aradıkları öğrenildi.

#3
Foto - Olay, Ayvansaray Mezarlığı'nda saat 02.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, define aramak amacıyla ellerinde kazma ve kürek bulunan 3 kişi, Ayvansaray Mezarlığı'na geldi. Burada eski mezar taşları bulunan alanı kazmaya başlayan şüphelileri gören bir kişi durumu polise bildirdi.

Olay, Ayvansaray Mezarlığı'nda saat 02.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, define aramak amacıyla ellerinde kazma ve kürek bulunan 3 kişi, Ayvansaray Mezarlığı'na geldi. Burada eski mezar taşları bulunan alanı kazmaya başlayan şüphelileri gören bir kişi durumu polise bildirdi.

#4
Foto - İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polisin mezarlığa geldiğini gören şüpheliler, mezar taşlarının arkasına saklandı.

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polisin mezarlığa geldiğini gören şüpheliler, mezar taşlarının arkasına saklandı.

#5
Foto - Mezarlığa giren polis, bir mezarın kazıldığını görünce çevrede araştırma yaptı. Yapılan araştırmada 3 kişi mezar taşlarının arkasında yakalandı. Kelepçelenerek gözaltına alınan 3 şüpheli ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Şüpheliler, mezarlıkta dua ettiklerini söyleyerek kendilerini savundu. Yapılan incelemede mezar kazmada kullanılan kazma ve kürek ele geçirilirken mezarlığın ise yaklaşık 60 santimetre kadar kazıldığı belirlendi.

Mezarlığa giren polis, bir mezarın kazıldığını görünce çevrede araştırma yaptı. Yapılan araştırmada 3 kişi mezar taşlarının arkasında yakalandı. Kelepçelenerek gözaltına alınan 3 şüpheli ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Şüpheliler, mezarlıkta dua ettiklerini söyleyerek kendilerini savundu. Yapılan incelemede mezar kazmada kullanılan kazma ve kürek ele geçirilirken mezarlığın ise yaklaşık 60 santimetre kadar kazıldığı belirlendi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23