• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
5
Galatasaraylılara müjde!

2022-07-29 14:17:21
Galatasaraylılara müjde!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün Kemerburgaz’da bulunan arazisinde incelemelerde bulundu. Başkan Özbek, pazar günü yapılacak genel kurulun ardından inşaata başlayacaklarını söyledi.

#1
Foto - Galatasaraylılara müjde!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray’ın Kemerburgaz’da bulunan arazisinde incelemelerde bulundu.

#2
Foto - Galatasaraylılara müjde!

Başkan Özbek’e yöneticiler de eşlik etti. İncelemelerin ardından Dursun Özbek, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

#3
Foto - Galatasaraylılara müjde!

Başkan Özbek, arazide tesis inşaatına genel kurulda yetkiyi aldıktan sonra başlayacaklarını aktararak, "İnşaatımıza başlayacağız pazar günü Genel Kurul’da yetkiyi aldıktan sonra. Şu ana kadar yapılan bütün harcamalar sponsorlarımız vasıtasıyla yapılıyor. Dolayısıyla kulübe herhangi bir yükü yok." dedi.

#4
Foto - Galatasaraylılara müjde!

Özbek, "Pazar günü yapacağımız Genel Kurul Toplantısı’nda projeyi, finansmanını nasıl yapacağımızı, ne kadara mal olacağını da üyelerimize geniş bir şekilde anlatacağız. Bütün Genel Kurul üyelerini de buraya getirerek tesisimizin gelişmelerini, ne seviyeye geldiğini de göstereceğiz. Yönetim Kurulu arkadaşlarım her zaman benim yanımda ve destekçim oldu. Onlarla beraber zaten bu projeyi yürütüyoruz. Bunlar ufak projeler değil, büyük projeler, el birliğiyle Nef İnşaat, sevgili kardeşim Fatih Demircan, 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ve dernek üyelerinin beraberliğiyle oluyor. Bir araya geldiğimiz zaman hangi iş olursa olsun kolaylıkla altından kalkacağımızın göstergesi bu. Bu mutlu günümüzde de bizi yalnız bırakmayan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23