• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Bomba haber böyle duyuruldu! Kurtlar Vadisi ve EDHO birleşiyor

2021-07-23 11:19:49
Bomba haber böyle duyuruldu! Kurtlar Vadisi ve EDHO birleşiyor

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan EDHO dizisinde Polat Alemdar rüzgarları esiyor. Milyonların ağızlarını açık bıraktıran bu olayda sosyal medya adeta yıkıldı.

#1
Foto - Ekranların en başarılı dizileri arasında yer alan EDHO geçtiğimiz ay içerisinde 6. sezon finalini vermişti. 7. Sezon finali senaryoları sızdırıldı.

Ekranların en başarılı dizileri arasında yer alan EDHO geçtiğimiz ay içerisinde 6. sezon finalini vermişti. 7. Sezon finali senaryoları sızdırıldı.

#2
Foto - Kurtlar Vadisi ve EDHO Birleşiyor! Milyonların severek takip ettiği dizilerden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her yeni bölümüyle neredeyse rekor üstüne rekor kırarken dizide vedalar yaşanmıştı.

Kurtlar Vadisi ve EDHO Birleşiyor! Milyonların severek takip ettiği dizilerden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her yeni bölümüyle neredeyse rekor üstüne rekor kırarken dizide vedalar yaşanmıştı.

#3
Foto - Bahar karakterini oynayan Pelin Akil Altan vedası üzerine diziye ve rol arkadaşı Oktay Kaynarca'ya veda etmişti. Yeni sezon hakkında ortaya atılan iddialar ise

Bahar karakterini oynayan Pelin Akil Altan vedası üzerine diziye ve rol arkadaşı Oktay Kaynarca'ya veda etmişti. Yeni sezon hakkında ortaya atılan iddialar ise "yok artık" dedirtecek cinstendi.

#4
Foto - Son zamanlarda oldukça yoğunlaşan Polat Alemdar söylendirleri hakkında Necati Şaşmaz'ın EDHO dizisine katılacağı iddia ediliyordu.

Son zamanlarda oldukça yoğunlaşan Polat Alemdar söylendirleri hakkında Necati Şaşmaz'ın EDHO dizisine katılacağı iddia ediliyordu.

#5
Foto - Fakat diğer bir Birsen Altuntaş iddiasına göre, Kurtlar vadisi dizisinin Memati'si olan Gürhan Uygun'un diziye giriş yapacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Fakat diğer bir Birsen Altuntaş iddiasına göre, Kurtlar vadisi dizisinin Memati'si olan Gürhan Uygun'un diziye giriş yapacağı söylentiler arasında yer alıyor.

#6
Foto - EDHO'ya Dev Transfer! Uzun zamandır beklenen Kurtlar Vadisi Kaos ile ekranlara geri dönülmesi beklenirken Kurtlar Vadisi dizisi milyonları şaşkına uğratmayı başarmıştı. Sürekli olarak tüm dikkatlerin üzerinde olduğu başarılı yapımın yeni sezonun iki ismin birden yer alması iddialar arasında yerini alıyor. EDHO'nun da sezon finali vermesi üzerine Oktay Kaynarca'da bir veda mesajı yayınlayarak yeni sezona hazırlıklarını başlattı.

EDHO'ya Dev Transfer! Uzun zamandır beklenen Kurtlar Vadisi Kaos ile ekranlara geri dönülmesi beklenirken Kurtlar Vadisi dizisi milyonları şaşkına uğratmayı başarmıştı. Sürekli olarak tüm dikkatlerin üzerinde olduğu başarılı yapımın yeni sezonun iki ismin birden yer alması iddialar arasında yerini alıyor. EDHO'nun da sezon finali vermesi üzerine Oktay Kaynarca'da bir veda mesajı yayınlayarak yeni sezona hazırlıklarını başlattı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23