• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
11
Binlerce kişi yolda kaldı! CHP'li İBB'ye vatandaş isyan etti

2022-01-25 08:20:09
Binlerce kişi yolda kaldı! CHP'li İBB'ye vatandaş isyan etti

İstanbul'daki yoğun kar hayatı durdurdu. Kilometrelerce araç kuyrukları oluştu. Mahsur kalanlar araçlarını bırakıp yürümek zorunda kaldı. Toplu ulaşım araçlarında da yoğunluk nedeniyle izdiham yaşandı. Vatandaşlar CHP'li İBB'ye isyan etti.

#1
Foto - Araçlar yolda kaldı, trafik tıkandı. Toplu taşıma araçları da doldu taştı. Yoğun kar yağışı istanbul'da trafiği felç etti.

Araçlar yolda kaldı, trafik tıkandı. Toplu taşıma araçları da doldu taştı. Yoğun kar yağışı istanbul'da trafiği felç etti.

#2
Foto - Arnavutköy'de yollar kara gömüldü.

Arnavutköy'de yollar kara gömüldü.

#3
Foto - Zincirleme kaza da olunca yüzlerce kişi saatlerce araçlarında mahsur kaldı. Arnavutköy'de diğer caddeler ve sokaklar da yoğun kar yağışı nedeniyle kapandı.

Zincirleme kaza da olunca yüzlerce kişi saatlerce araçlarında mahsur kaldı. Arnavutköy'de diğer caddeler ve sokaklar da yoğun kar yağışı nedeniyle kapandı.

#4
Foto - Büyükçekmece'deyse bir hasta kalp krizi geçirdi. Yardımına kar çalışması yapan bir kepçe yetişti. Hasta, ambulansa kepçe ile yetiştirildi.

Büyükçekmece'deyse bir hasta kalp krizi geçirdi. Yardımına kar çalışması yapan bir kepçe yetişti. Hasta, ambulansa kepçe ile yetiştirildi.

#5
Foto - Habipler-Arnavutköy yolunda mahsur kalanlar ateş yakarak ısındı. Başakşehir ve Beylikdüzü'nde kapalı yolda beklemek istemeyenler yürüyerek evlerine gitmeye çalıştı.

Habipler-Arnavutköy yolunda mahsur kalanlar ateş yakarak ısındı. Başakşehir ve Beylikdüzü'nde kapalı yolda beklemek istemeyenler yürüyerek evlerine gitmeye çalıştı.

#6
Foto - Kar nedeniyle araçların yolda kalması ve trafiğin kitlenmesi nedeniyle vatandaşlar toplu taşıma araçlarına akın etti.

Kar nedeniyle araçların yolda kalması ve trafiğin kitlenmesi nedeniyle vatandaşlar toplu taşıma araçlarına akın etti.

#7
Foto - Duraklar doldu taştı. Gelen araçların da dolu olması nedeniyle yolcular araçlara binemedi. Evlerine gitmek için metrobüsü kullananlarsa araçlar yolda kaldığı için inip duraklar arasında yürüdü.

Duraklar doldu taştı. Gelen araçların da dolu olması nedeniyle yolcular araçlara binemedi. Evlerine gitmek için metrobüsü kullananlarsa araçlar yolda kaldığı için inip duraklar arasında yürüdü.

#8
Foto - Kar hava ulaşımını da vurdu. Uçuşlar iptal edilince yüzlerce kişi havalimanında kaldı.

Kar hava ulaşımını da vurdu. Uçuşlar iptal edilince yüzlerce kişi havalimanında kaldı.

#9
Foto - Vatandaşlar CHP'li İBB'ye isyan etti.

Vatandaşlar CHP'li İBB'ye isyan etti.

#10
Foto - İşte karlı İstanbul manzarası...

İşte karlı İstanbul manzarası...

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23