• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
3
BBP lideri Destici'ye "Yeniden Refah" şoku! "Adap diye bir şey var ya"

2024-02-12 14:19:45
BBP lideri Destici'ye “Yeniden Refah” şoku! “Adap diye bir şey var ya”

Büyük Birlik Partisi (BBP) lideri Mustafa Destici, "Yeniden Refah" çıkışı yaparak konuşmasını bölen yurttaşa sert çıktı. Bir genel başkana başka partinin propagandasının yapılmayacağı uyarısında bulunan Destici, "Git şurada yap propagandanı. Nezaket diye bir şey var" dedi.

#1
Foto - BBP lideri Destici'ye "Yeniden Refah" şoku! "Adap diye bir şey var ya"

Mustafa Destici, Kırşehir'de partisinin Mucur Seçim Ofisi'nin açılışında konuştu. Destici’nin gündeminde; terörle mücadele ve terörün siyasi uzantıları, Çağlayan Adliyesi’ndeki terör saldırısı, Küçükçekmece’deki AK Parti seçim çalışmasına saldırı ve Gazze’de devam eden sıcak çatışma vardı. Konuşması sırasında bir vatandaş Destici'ye tepki göstererek, "Yeniden Refah Partisi gelecek, faizleri düşürecek, hizmeti getirecek" dedi.

#2
Foto - BBP lideri Destici'ye "Yeniden Refah" şoku! "Adap diye bir şey var ya"

Destici ise bunun üzerine "Nezaket, adap diye bir şey var ya. Buraya hangi parti olursa olsun bir partinin genel başkanı gelmiş. Adayı var konuşuyor. Buraya gelip de o genel başkana, başka bir partinin propagandası yapılır mı? Git şurada yap kardeşim. Bir de biz kardeşiz diyoruz ama olmaz ki bu böyle. Bir derdin, isteğin, arzun varsa söyle ama nezaket diye bir şey var. Üstelik biz 'kardeşiz' diyoruz. Kardeş kardeşe, kardeşçe davranmak zorunda. Şimdi bazı partilerimizin şöyle bir şeyleri var. Biz öyle değiliz. İlla biz olalım demiyoruz. Ülkemiz, devletimiz, milletimiz için neyse o olsun diyoruz. Ve her zaman devletimizin varlığı, ülkemizin birliği, milletimizin geleceği için de ortak azami müştereklerde bulunduklarımızla hep işbirliği yaptık" dedi.

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23