• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Başlamadan bomba patladı! Teşkilat'ta Erdoğan detayı

2021-09-24 09:59:35
Başlamadan bomba patladı! Teşkilat'ta Erdoğan detayı

Geçtiğimiz sezona damga vuran TRT 1'in Teşkilat dizinde ikinci sezon başlamadan sürpriz bir gelişme yaşandı.

#1
Foto - Son dönemde ekrana getirdiği birbirinden başarılı dizilerle adından söz ettiren TRT 1'in geçtiğimiz sezona damga vuran projelerinden biri ise Teşkilat oldu.

Son dönemde ekrana getirdiği birbirinden başarılı dizilerle adından söz ettiren TRT 1'in geçtiğimiz sezona damga vuran projelerinden biri ise Teşkilat oldu.

#2
Foto - İkinci sezona hazırlanan Teşkilat, 9 yeni oyuncu karşımıza çıkacak.

İkinci sezona hazırlanan Teşkilat, 9 yeni oyuncu karşımıza çıkacak.

#3
Foto - Kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Ezgi Şenler gibi isimleri bulunduran dizinin yeni sezonunda; Hakan Boyav, Gürkan Uygun ile Turgut Tunçal yer alacak.

Kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Ezgi Şenler gibi isimleri bulunduran dizinin yeni sezonunda; Hakan Boyav, Gürkan Uygun ile Turgut Tunçal yer alacak.

#4
Foto - Türk televizyon tarihinin efsaneleri arasında yer alan Kurtlar Vadisi dizisinde Memati karakterini oynayan Gürkan Uygun ile Kara karakteri Hakan Boyav'ı kadrosuna katan dizin için Vadi hayranları

Türk televizyon tarihinin efsaneleri arasında yer alan Kurtlar Vadisi dizisinde Memati karakterini oynayan Gürkan Uygun ile Kara karakteri Hakan Boyav'ı kadrosuna katan dizin için Vadi hayranları "diziyi bundan sonra izlemek vazifemiz oldu.” yorumlarını yaptı.

#5
Foto - İkinci sezonda çok daha etkileyici bir şekilde gelen Teşkilat, 26 Eylül Pazar akşamı ekrana gelecek.

İkinci sezonda çok daha etkileyici bir şekilde gelen Teşkilat, 26 Eylül Pazar akşamı ekrana gelecek.

#6
Foto - BAŞROL ARTIK ONLARIN! - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye, son dönemlerde attığı yerli ve milli adımlarla savaş teknolojilerinde adından söz ettiren ülke konumuna yükseldi.

BAŞROL ARTIK ONLARIN! - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye, son dönemlerde attığı yerli ve milli adımlarla savaş teknolojilerinde adından söz ettiren ülke konumuna yükseldi.

#7
Foto - Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisinin yeni sezonunda, dünyanın konuştuğu Türkiye’nin savaş teknolojileri başrolde yer alacak.

Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisinin yeni sezonunda, dünyanın konuştuğu Türkiye’nin savaş teknolojileri başrolde yer alacak.

#8
Foto - Dizinin ilk sezonunda teknoloji konusunda bazı detaylar verildi ama ikinci sezonda bu konuda daha çok adım atılacak.

Dizinin ilk sezonunda teknoloji konusunda bazı detaylar verildi ama ikinci sezonda bu konuda daha çok adım atılacak.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23