• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Barbaroslar'da EDHO sürprizi

2021-12-04 13:22:20
Barbaroslar'da EDHO sürprizi

TRT1'in adından söz ettiren projesi Barbaboslar Akdeniz'in Kılıcı'na yayınlandığı döneme damga vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan sürpriz bir transfer gerçekleşti.

#1
Foto - Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Pelin Akil ve Bahadır Yenişehirlioğlu'nun yer aldığı Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi, kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Pelin Akil ve Bahadır Yenişehirlioğlu'nun yer aldığı Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi, kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor.

#2
Foto - Güçlü kadrosuyla dikkat çeken diziye son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan oyuncu Emir Benderlioğlu katıldı.

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken diziye son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan oyuncu Emir Benderlioğlu katıldı.

#3
Foto - YENİ BÖLÜMDE EKRANDA OLACAK - Denizcilik alanında zamanının en önemli bilim adamları arasında yer alan, Türk denizcilik tarihinin parlayan yıldızı Piri Reis'e oynayacak olan Benderlioğlu, 12. Bölüm itibariyle ekranlarda olacak.

YENİ BÖLÜMDE EKRANDA OLACAK - Denizcilik alanında zamanının en önemli bilim adamları arasında yer alan, Türk denizcilik tarihinin parlayan yıldızı Piri Reis'e oynayacak olan Benderlioğlu, 12. Bölüm itibariyle ekranlarda olacak.

#4
Foto - KADROSUNDA ÜNLÜ İSİMLER YER ALIYOR - Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, Midilli'den çıkan Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın tehlikelere göğüs gerip yükselerek denizlerin fatihi olmalarını ve Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.

KADROSUNDA ÜNLÜ İSİMLER YER ALIYOR - Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, Midilli'den çıkan Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın tehlikelere göğüs gerip yükselerek denizlerin fatihi olmalarını ve Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.

#5
Foto - Dizide başrollerin yanı sıra Cemre Gümeli, Yetkin Dikinciler, Okan Şenozan, İsmail Filiz, Caner Topçu, Aytek Şayan, Gonca Cilasun, Burcu Gül Kazbek, Tolga İskit, Doruk Nalbantoğlu, Murat Göçmez, Gökhan Gencebay, Batuhan Bayar, Ümit Çırak ve Devrim Evin gibi birbirinden başarılı isimlerin yer alıyor.

Dizide başrollerin yanı sıra Cemre Gümeli, Yetkin Dikinciler, Okan Şenozan, İsmail Filiz, Caner Topçu, Aytek Şayan, Gonca Cilasun, Burcu Gül Kazbek, Tolga İskit, Doruk Nalbantoğlu, Murat Göçmez, Gökhan Gencebay, Batuhan Bayar, Ümit Çırak ve Devrim Evin gibi birbirinden başarılı isimlerin yer alıyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23