• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
10
Apple'ın yeni bombası ortaya çıktı

2020-09-15 20:49:52
Apple'ın yeni bombası ortaya çıktı

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devi bu akşsam düzenlenen 'Time Flies' etkinlikte merakla beklenen yeni ürününü tanıttı.

#1
Foto -

"BİR İLKİ BAŞARDI" ABD'li Apple'ın resmen tanıttığı Watch 6 Serisi kandaki oksijen değerini ölçebilecek. Saat bu anlamda bir ilki başarıyor

#2
Foto - Apple Watch Series 6'da Amerikalı teknoloji devi Apple'ın geliştirdiği S6 işlemci yer alıyor.

Apple Watch Series 6'da Amerikalı teknoloji devi Apple'ın geliştirdiği S6 işlemci yer alıyor.

#3
Foto - S6 işlemci iPhone 11 serisindeki Apple A13 Bionic'i kaynak alıyor.

S6 işlemci iPhone 11 serisindeki Apple A13 Bionic'i kaynak alıyor.

#4
Foto - Apple'ın geliştirdiği S6 işlemcinin enerji verimliliği yüksek tasarımı sayesinde sürekli açık ekran daha iyi şekilde çalışacak.

Apple'ın geliştirdiği S6 işlemcinin enerji verimliliği yüksek tasarımı sayesinde sürekli açık ekran daha iyi şekilde çalışacak.

#5
Foto - Dünyanın önde gelen teknoloji şirketi Apple, Watch Series 6 ile birlikte yeni saat kadranları ekleniyor

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketi Apple, Watch Series 6 ile birlikte yeni saat kadranları ekleniyor

#6
Foto - YENİ KORDON: SOLO LOOP Apple Watch 6 serisinin dikkat çeken yönlerinden biri de kordonları olacak. Yeni bir kordon tipi olan tokasız Solo Loop, farklı renk ve malzeme seçenekleriyle gelecek.

YENİ KORDON: SOLO LOOP Apple Watch 6 serisinin dikkat çeken yönlerinden biri de kordonları olacak. Yeni bir kordon tipi olan tokasız Solo Loop, farklı renk ve malzeme seçenekleriyle gelecek.

#7
Foto - iPhone Red sürümlerinde olduğu gibi Apple Watch Series 6 ile birlikte Product (RED) seçeneği de geliyor.

iPhone Red sürümlerinde olduğu gibi Apple Watch Series 6 ile birlikte Product (RED) seçeneği de geliyor.

#8
Foto - FAMILY SETUP ÖZELLİĞİ! Family Setup isimli yeni bir özellik geliyor. Çocuğunuzun iPhone'u yoksa, fakat Apple Watch'u varsa, saatini kendi iPhone'unuzla kontrol edebiliyorsunuz. Çocuğunuzun takibini de saat üzerinden yapabilmek mümkün.

FAMILY SETUP ÖZELLİĞİ! Family Setup isimli yeni bir özellik geliyor. Çocuğunuzun iPhone'u yoksa, fakat Apple Watch'u varsa, saatini kendi iPhone'unuzla kontrol edebiliyorsunuz. Çocuğunuzun takibini de saat üzerinden yapabilmek mümkün.

#9
Foto - Family Setup özelliğini her Apple Watch 6'da kullanılmayacak. Bu özellik için LTE özellikli Apple Watch gerekiyor. Ülkemizde ise henüz LTE özelliğine sahip Apple Watch satışı henüz bulunmuyor.

Family Setup özelliğini her Apple Watch 6'da kullanılmayacak. Bu özellik için LTE özellikli Apple Watch gerekiyor. Ülkemizde ise henüz LTE özelliğine sahip Apple Watch satışı henüz bulunmuyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı