• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Ali Sunal'a soğuk duş! Rezillikleri cezasız kalmayan Güldür Güldür Show dibe vurdu

2020-11-12 17:15:36
Ali Sunal'a soğuk duş! Rezillikleri cezasız kalmayan Güldür Güldür Show dibe vurdu

Ali Sunal yönetimindeki Gezici Güldür Güldür Show, arda arda yaşanan skandalların ardından reytinglerde dibe vurdu. Israrla ekranda tutturulmak istenen programın yayın günleri de değiştirildi. Ancak bu yöntem bile programın reytinglerde dibi görmesine engel olamadı.

#1
Foto - Gezi döneminde militanların polislere taş attırdığı Berkin Elvan'ın pankartını açmasıyla gündeme gelen Gezici Güldür Güldür Show'un sancılı başlayan yeni sezonu aynı şekilde devam ediyor.

Gezi döneminde militanların polislere taş attırdığı Berkin Elvan'ın pankartını açmasıyla gündeme gelen Gezici Güldür Güldür Show'un sancılı başlayan yeni sezonu aynı şekilde devam ediyor.

#2
Foto - ALİ SUNAL, EREN BÜLBÜL'ÜN ARKASINA SIĞINMIŞTI - Tepki çeken görüntünün ardından açıklama yapmak zorunda kalan Ali Sunal, Trabzon'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül'ün arkasına sığınmıştı. Sunal, Twitter'dan yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı: “Görmek isteyene! Kavgalar olmasın hiçbir gencimizin burnu bile kanamasın dileğim budur”

ALİ SUNAL, EREN BÜLBÜL'ÜN ARKASINA SIĞINMIŞTI - Tepki çeken görüntünün ardından açıklama yapmak zorunda kalan Ali Sunal, Trabzon'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül'ün arkasına sığınmıştı. Sunal, Twitter'dan yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı: “Görmek isteyene! Kavgalar olmasın hiçbir gencimizin burnu bile kanamasın dileğim budur”

#3
Foto - SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKMIŞTI - Skandalın ardından sosyal medyada ayağa kalkan vatandaşlar programa #güldürgüldürizlemiyoruz

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKMIŞTI - Skandalın ardından sosyal medyada ayağa kalkan vatandaşlar programa #güldürgüldürizlemiyoruz" etiketi açarak tepki göstermişti.

#4
Foto - ÖNCE GÜNLERİ DEĞİŞTİRİLDİ - Gelen tepkiler reytinglere de etki yapınca Cuma günü olan yayın günü önce Perşembe, Salı ve son olarak da Çarşamba gününe alındı.

ÖNCE GÜNLERİ DEĞİŞTİRİLDİ - Gelen tepkiler reytinglere de etki yapınca Cuma günü olan yayın günü önce Perşembe, Salı ve son olarak da Çarşamba gününe alındı.

#5
Foto - DİBE VURDULAR - Dün akşam program yeni bölümü ile yayınlandı ve 3’lü reyting oranı ile AB’de 10. sırada yer aldı. ABC1’di 18. sıraya kadar düşen program, totalde ise 3 reytingin bile altına inerek 20. sırada yer aldı.

DİBE VURDULAR - Dün akşam program yeni bölümü ile yayınlandı ve 3’lü reyting oranı ile AB’de 10. sırada yer aldı. ABC1’di 18. sıraya kadar düşen program, totalde ise 3 reytingin bile altına inerek 20. sırada yer aldı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23