• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
MasterChef'te bilinçaltına satanist ve masonik gönderme!

2020-09-17 15:03:13
MasterChef'te bilinçaltına satanist ve masonik gönderme!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan MasterChef adlı yemek yarışmasında ekrana yansıyan bazı figürler satanist ve masonik işaretlere benzetildi. Sosyal medyada programdan alınan görüntülerle duruma tepki gösterildi.

#1
Foto - Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışması MasterChef Türkiye, skandallar iddialarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışması MasterChef Türkiye, skandallar iddialarla gündeme gelmeye devam ediyor.

#2
Foto - Geçtiğimiz sene bir yarışmasıcısının papağana işkence ederek öldürdüğü görüntüler ile tepki çeken yarışma bu sene de birçok skandal olaylarla gündeme geldi.

Geçtiğimiz sene bir yarışmasıcısının papağana işkence ederek öldürdüğü görüntüler ile tepki çeken yarışma bu sene de birçok skandal olaylarla gündeme geldi.

#3
Foto - 16 yarışmacının 2 takım halinde yemek yaparak yarıştığı program, yaşanan kavgalar, koronavirüs tedbirlerine uyulmaması, Çin tuzunun reklamının yapılması gibi skandallarla gündem olmuştu.

16 yarışmacının 2 takım halinde yemek yaparak yarıştığı program, yaşanan kavgalar, koronavirüs tedbirlerine uyulmaması, Çin tuzunun reklamının yapılması gibi skandallarla gündem olmuştu.

#4
Foto - Son olarak ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasıyla ilgili sosyal medyada ilginç iddialar ortaya atıldı. Yarışmada ekrana yansıtılan bazı görüntülerde ‘Baphomet’, ‘üçgen içerisinde tek göz’ ve ‘kırmızı gül’ gibi masonik ve satanist figürlerin yer aldığı iddia edildi.

Son olarak ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasıyla ilgili sosyal medyada ilginç iddialar ortaya atıldı. Yarışmada ekrana yansıtılan bazı görüntülerde ‘Baphomet’, ‘üçgen içerisinde tek göz’ ve ‘kırmızı gül’ gibi masonik ve satanist figürlerin yer aldığı iddia edildi.

#5
Foto - Paylaşılan görüntülerde programda yarışan bir yarışmacının girdiği tşörtün üzerinde satanizmde yer alan ‘şeytan’ figürünün olduğu ileri sürüldü. Aynı şekilde başka bir yarışmacının taktığı şapkadaki masonik ‘göz’ işareti de dikkatlarden kaçmadı.

Paylaşılan görüntülerde programda yarışan bir yarışmacının girdiği tşörtün üzerinde satanizmde yer alan ‘şeytan’ figürünün olduğu ileri sürüldü. Aynı şekilde başka bir yarışmacının taktığı şapkadaki masonik ‘göz’ işareti de dikkatlarden kaçmadı.

#6
Foto - Sosyal medyada paylaşılan başka bir görüntüde ise yarışmacıların yemek bitiminde ellerini kaldırdıkları görüntü yine satanizmdeki başka bir figürle ilişkilendiriliyor.

Sosyal medyada paylaşılan başka bir görüntüde ise yarışmacıların yemek bitiminde ellerini kaldırdıkları görüntü yine satanizmdeki başka bir figürle ilişkilendiriliyor.

#7
Foto - Sosyal medyada paylaşılan başka bir görüntüde ise yarışmacıların yemek bitiminde ellerini kaldırdıkları görüntü yine satanizmdeki başka bir figürle ilişkilendiriliyor. Konuyla ilgili sosyal medya paylaşımlarından birisini instagram hikayesinde paylaşan programdaki yarışmacılardan birisi “Birisi bu duruşun farkında mısınız? diye sormuş. Nelere dikkat ediyorlar ya. 5 yüz bin milyon izlesem takılmam duruşuma” diye yazdı..

Sosyal medyada paylaşılan başka bir görüntüde ise yarışmacıların yemek bitiminde ellerini kaldırdıkları görüntü yine satanizmdeki başka bir figürle ilişkilendiriliyor. Konuyla ilgili sosyal medya paylaşımlarından birisini instagram hikayesinde paylaşan programdaki yarışmacılardan birisi “Birisi bu duruşun farkında mısınız? diye sormuş. Nelere dikkat ediyorlar ya. 5 yüz bin milyon izlesem takılmam duruşuma” diye yazdı..

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23