İBB - İstaç

Başkanlığa Sandık’ta Suikast!

22 Eylül 2017 Cuma

Yaratıcımız, yaşatıcımız ve yöneticimiz Allah’ımıza (cc) hamd, başöğretmenimiz, önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyt’ine, ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize ve Allah’ın (cc) ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara salat ve selam olsun..

Allah’ın (cc) lütfu, ihsanı ve nusretiyle (yardımı) kazanılan 15 Temmuz Zaferi, Siyonist-Emperyalist işgalci müttefik güçleri pes ettirmedi! 

Dünya yönetimini ele geçirinceye kadar da asla pes etmeyecekler!

Silahlı darbelerle Türkiye’mizin yükselişini önleyemeyen dış güçler ve iç piyonlar, SANDIK DARBESİyle işgallerini ve mandacı partilerin eliyle de ülke yönetimini tekrar ele geçirmek istiyorlar!

Oy verecek vatandaşlarımızı aldatmak için yalan, iftira, şantaj, montaj, kaos vs. ne kadar ahlaksızca yol varsa saldırıyorlar!

Ve saldıracaklar!

Seçmenlerimiz yanıltılarak sandık ‘ta ülke yönetimine suikast planları referandumdan hemen sonra bir bir uygulanıyor!

Çevremizdeki kripto dalkavukların ve bukalemunların yanıltıcı manevraları sebebiyle planlanan şer planları hâlâ göremeyen ve bindiği seçmen dallarını kesmeye devam eden iktidarımızı bir kere daha uyarıyoruz!

Ve kurulan tuzakların sadece bir kısmını madde madde sıralıyoruz:

1- Fındık tuzağı!

Referandumda hayır oylarını mağlup eden bölgelerin başında Karadeniz gelmektedir! Her yıl fındığa aynı desteği veren iktidarımıza fındık üreticilerinin isyanı ettirilmesi bir oyundur! Bu oyunun başaktörleri iktidar içindeki fındık alımlarını kasten geciktiren bürokratlarla bölgenin en etkili siyaset baronlarıdır!

2- Kuzey Irak tuzağı!

Referandumda Başkanlık sistemine destek vererek büyük oyunu bozan bölgelerin en önemlisi terör tehdidi altında dahi devletimize sahip çıkan Güneydoğu halkımızdır!

Tüm uyarılarımıza rağmen hiçbir sebep yokken işgal ettirilen Suriye siyasetinde yanıltılan iktidarımız, şimdi de Kuzey Irak’ta tuzağa çekilerek milyonlarca Müslüman Kürt ve Arap kardeşlerimizin Ak iktidara düşmanlığı planlanmaktadır!

Daha çok ikiyüzlü İran ve zalim Bağdat Yönetimini ilgilendirecek Kuzey Irak’taki referandumu Türkiye’mizin barış görüşmeleri yerine savaşla önleme tehditleri ülkemizdeki Başkanlık seçimlerinde tam bir sandık suikastıdır! 

Bu oyunu da Türkçü ve Ulusalcı bürokrasi ile iktidardan yana gözüken kripto siyaset ve bizden gözüken medya bukalemunları tezgâhlıyorlar!

3- Feto operasyonları tuzağı!

Devletimizi Roma yoluyla İsrail’e taşeron yapmak için ‘’din adına’’ yapılan 15 Temmuz silahlı işgal teşebbüsünü planlayanlarla, yöneten alçak hainlerin bir kısmı önceden kaçtılar ve bir kısmı da darbeden sonra yurt dışına kaçırıldılar!

Kaçamayan rütbeli-silahlı ve silahsız eşkıyanın çoğu yakalanarak cezaevindeki mahkemelerde dünyevi hesaplarını veriyorlar! Ama ırkçı ve ulusalcı savcı ve hâkimler yoluyla mahkemelerin sulandırılması planlarıyla şehidlerimizin, gazilerimizin ve direnen milletimizin iktidara desteğini çekme tuzakları acilen önlenmelidir!

Asılsız ihbarlarla Feto zanlısı diye araştırılmadan tutuklanan ve toplum içinde onurları zedelenen, takipsizlik kararlarına rağmen yurt içi ve ya yurt dışındaki işine dönemeyen mağdurlar toplumunu oluşturulması da tam bir sandık suikastıdır!

Bir sivil polisin veya yazılı resmi çağrıyla Emniyete gidebilecek Feto zanlısı kişilerin evlerine gece yarısı kalabalık polis baskınları neticesindeki buhran ve intiharlar da tam bir sandık suikastıdır!

Irkçı-Ulusçu ve bukalemun dalkavukların eliyle hazırlanan çok daha tehlikeli diğer sandık suikastlarına haftaya devam edelim inşallah!

Allah (c.c), fitne, bela ve musibetleri kin ve öfkeyle değil; basiret, feraset, hikmet, ümmet ve sabır ilacıyla ve ehil, emin, adil, sadık ve vefalı kadrolarla çözme iradesini ihsan buyursun!

Tatil olması dileğiyle Cuma bayramımız mübarek olsun.

Selam ve dua ile.. 

 

YORUM YAZ

  • AliAli3 ay önce
    Ağzınıza sağlık Şevki bey çok güzel ifade ettiniz ama ağladığınız ve aslında en az 500bin kişinin siyasi görüşünü etkileyen başka bir konu var. Bylock kumpasıyla fetöcü olarak yargılanan masumlar..Av.Ali Aktaş ın da ilgili makama başvuruda bulunduğu adli bilirkişilerle ispatlanmış namaz vakti kıble pusulası be müzik programı gibi günlük kullanılan uygulamaların içine gömülmüş tuzak ıp yönlendirme yöntemiyle iftira atılmış.namaz vaktine baktığını sanan bir kişinin ıp numarası bylock ıp sine yönlendirilmiş .mağdur hiç birşeyden habersizken asla bylok indirmemiş kullanmamış, olmasına rağmenıp kayıtlarında bilgileri çıktığı için fetönün tuzağıyla terörist ilan edilip ihraç edilmiş tutuklanmıştır. Ve bu hatalı tespitle işlem yapılmış kişi sayısı yaklaşık 18bin olarak ifade ediliyor.Bir hata olduğu ispatlanmış olmasına rağmen hala bu kişilere hapis cezası verilmekte tutuklu yargılanmaktalar.Bu kişilerin savcılık soruşturmasında fetö ile asla bir irtibatı bulanamamakta ve bunu bilen kişinin sosyal çevresi akrabaları adaletsizlik karşısında devletine kılmaktadır bu konuyu dile getirmenizi rica ediyorum