Fırtına esmeye devam edecek

21 Şubat 2016 Pazar

Bugün size demokrasi münafıklığından söz edeceğim. Dikkat ederseniz artık paralel yapının paralel din misyonerleri de diyalog ve hoşgörüden söz etmiyor.. Paralelcilerin Hıristiyanlarla kurdukları dinler arası diyalog Suriye’de bugün, artık, PYD üzerinden götürülmeye çalışılıyor..

Ankara’da bıçak kemiğe dayandı. Yok öyle İncirlik’ten kalkan Amerikan uçakları, DAEŞ ile mücadele ediyorum diye gidip PYD’ye silah ve mühimmat indirim geri dönemeyecek..

PKK da, PYD de, onlara arka çıkanlar da, Paraleli ile el ele, kol kola..

PYD aslında kendini haçlılara kiralayan bir örgüt.. Onlara mürebbiyelik yapıyor. Eğitim veriyor.. Onlara taşıyıcı annelik yapıyor.. Onun için, ABD de, AB ve NATO ülkeleri de, Rusya da PYD’ye yardım ediyor. Silah, mühimmat ve para veriyor.. 

Şiiler ve Kürtler, Irak-Suriye hattında bir koridor açmak, Türkiye’ye karşı bir bariyer oluşturmak için aynı güçler tarafından destekleniyor.. Dikkat ederseniz, PYD konusunda ABD, AB ve Rusya müttefik.. Gelelim İran’a, o da PYD’ye destek veren Rusya, PKK ve Esed rejimi ile müttefik.. Hizbullah, Irak’taki merkezi yönetim de aynı koalisyonda yer alıyor. Bu koalisyon, Paralel yapı, Ermeni örgütler, Alevi vd. sol örgütler ve İsrail tarafından destekleniyor ayrıca..

Peki bu yapıda kimin eli kimin cebinde.

Bu çerçevede kim kimdir..

Ne yani, 20 ülke, dün ortaya çıkan bir örgütle savaşmak için buradalar ve bu örgütle baş edemiyorlar, bu örgütü Musul’dan, Rakka’dan çıkartamıyorlar mı?

Bu örgütle baş edemeyenler, hain PKK ya da mesela o zaman Türkiye ile baş edebilirler mi? Ya da koskoca Rusya ve NATO, Türkiye’yi tehdit eden bu örgütlere karşı çaresiz kalıyorsa, nasıl bir caydırıcı güç bu böyle.. BM dediğin de, NATO da üfürükten tayyare demek ki..

Batı İslam ve Türkiye konusunda tam bir münafık. Demokrasi münafığı bunlar.. Dikkat ederseniz darbeye “darbe”, darbeciye “darbeci” diyemiyorlar. Aynı münafıklıkları PYD konusunda da kendini gösteriyor.. Çıkarları söz konusu olduğunda ilkelerini helvadan yaptıkları put gibi yiyorlar.. Bunların Hıristiyanlıkları da münafıkça. Bunlar; Hz. İsa’nın havarilerinin peşinden değil, Saul’un peşinden gidiyorlar. Boynuzun kulağı geçmesi misali bunlar Saul’u da geçtiler. Biliyorsunuz müstafi papa evli bir kadınla gayrimeşru ilişki içindeymiş, Dakameron’un aşk hikayeleri de eskidi artık. Yeni papa Hıristiyan Birliği için Vatikan’dan çok uzaklarda, hayalleri için Küba’yı mesken tutmaya çalışıyor. Aslında Kızılderililerin ruhu onları Amerika’da, Aborjinlerin ruhu Avustralya’da, zencilerin ruhu onları Afrika’da, sarı ırkın ruhu onların yakasını Asya’da rahat bırakmayacak.

Haçlı zihniyeti bunları rahat bırakmıyor.. Afganistan, Irak, Suriye, Mısır, Yemen krizi bahanesi ile bölgeye gelmek, yerleşmek istiyorlar.. Onun için de bölgedeki bütün dini, etnik, ideolojik, politik, felsefi, vicdani kanaat farklılıklarına sahip unsurları birbirine karşı kışkırtmak, bunları atomize ve nötralize etmek istiyorlar. Bu oyunu görelim. Bunların yerli, yabancı, medya, mafya, sermaye, siyaset, bürokrasi ve STK içinde uzantıları var.. İnanılmaz paralar harcıyorlar.

Bu ihanet senaryosunu çökertmek için obüsler susmayacak, fırtına bugünden yarına dinmeyecek.

Bunun aksi teslimiyettir. Boyun eğmektir, Türkiye’nin muz cumhuriyeti olmasını kabul etmektir.. Bu dayatmaya karşı çıkacak ve “hayır” diyecekseniz bedel ödemeye hazır olmanız gerekir.. Derin Devlet, Paralel yapı, PKK, DAEŞ hepsi bu kirli oyunun birer parçasıdır. Paralel yapı, teslimiyetin din kisvesi, cemaat etiketi altında pazarlanması idi. Paralel yapı için din ne anlama geliyorsa PKK için Kürtlük aslında o anlama geliyor.. Her ikisi de bir kandırmaca.. Batı için de demokrasi batılıların oltasında basit bir yem mesabesinde. İslamifobiayı da bu çerçevede görmek gerek.

Anlayacağınız her kesimde münafıklar işbaşında.. İsrail ne kadar Yahudi ise, Vatikan’dakiler  o kadar Hristiyan ya da Avrupalılar o kadar demokrat.. Yani şeytan bugünlerde fazla mesai yapıyor. Şeytanın, aklınca herkesi kandırmaya yetecek kadar çok yalanı var torbasında.

Euzübillahimineşşeytanirraciym...

Selam ve dua ile..

 

YORUM YAZ

 • mehmet önemehmet öne2 yıl önce
  Gercekten bile bile bu vAtanin her nimetinden faydAlAniyorlAr AmA nAnkorluk etmekten bAskA bitsey yeptik lAri yok
 • adanaliadanali2 yıl önce
  Sayin abdurrahman eline yureyine sağlik çok guzel yazdin bence bir şey eksik biraktin turkiyenin dostu yoktir amarikadir natodir hepsi yalan turkiye bunlara inanmamasi lazim ve turkiyenin maslahatina bakmak bu kafir amarika kendisinden başka duşunmiyor maslahatina bakiyor hele hele iç munafiklar turkiyenin hayri hiç istemiyolar bakin butun kufur guçler ve iç munafiklar alayhimize birleştiler birleşsinler onlarin amarikasi varsa bizim allahimiz vardir herşeye kadir olandir bize yeter
 • Gökmen cihangir Gökmen cihangir 2 yıl önce
  Yüreğinize sağlık hocam RABBİM yar ve yardımcınız olsun amin
 • isa ozturkisa ozturk2 yıl önce
  Mülteci konumuna geldi.kardeslerimize gücümüz yettigi kadar sahip cikacagiz ama bizim de sonsuz kaynaklarimiz yok.sayin dilipak italya da onbin suriyeli çocugun kayboldugunu trt1 sabah programinda ogrendim.diger avrupa ülkelerindede binlerce çocugun organ mafyası tarafindan kaçirildigini ogrendim.sayin dilipak allah askina yaziktir günahtır.bu vebaldir.hemen esed ile iran araciligi ile diplamatik yollardan usulunce görüşmelere baslanmalidir.rusya ile diplomatik yollardan özür dilenmelidir.bizim hiç kimsenin beklemedigi bir yola baris yoluna girmemiz gerekmektedir.kibir yada gurur yapmamak gerekiyor.hemen bariş . yoksa felaket.
 • isa ozturkisa ozturk2 yıl önce
  Sayin dilipak sayin cumhurbaskanimiz 2002 deki ilk hukumet döneminde batirilan ekonomimizi mukemmel bir sekilde toparladi.o dönemde dogru olan ikinci hareketi bütün komşularimizla dostluk ve barış ve ticaret hamlesi geldi.bu iki mükemmel politikanin yaninda en buyuk hata açilim sureci ile basladi.bbiten terör yeniden horlatildi.ama bundan daha kötü hatası acilim sürecinin bitirilmesi oldu.siz diyebilirsiniz açilimi devlet bitirmedi örgüt yapti.ama bunu terör örgütü ile masaya oturulmadan önce düşünülmesi gerekirdi.suriye politikası bir felaket haline geldi.şimdi rusya ile düşman olduk.sayin dilipak tüm kalbimle sayın cumhurbaşkanımıza sevgim saygım ve hürmetim vardır.ama cumhurbaskanimiza yanlisa yanlıs dememizde gerekir.abd ve ab nin gazina geldik suriyedeki isyanin baslamasina vesile olduk.milyonlarca suriyeli
 • Mustafa özbekMustafa özbek2 yıl önce
  Aynen görüşlerinize katılıyorum.lakin SİYASETİN Içindeki PUS görüşlüleri ne yapmak lazım.....
 • mehmetmehmet2 yıl önce
  güzel yazı
 • Mustafa Mustafa 2 yıl önce
  İçimizdeki münafıklarla ebet birgün hesaplaşacağız
 • HunHun2 yıl önce
  diyorki,paralel didik edildi, bisey bulunamadı, suç unsuru yok...Paralel, hdpkk ya oy veriiin diye basbas bağırdı. paralel, rusya haklıdır dedi. paralel, Turkiye nin suriyede ne isi var diyor, tüm dünya suriyede. paralel; anadolu şiiliğinin ta kendisidir. turkiyedeki eski bütün kurumların temelini teşkil eder. paralel, sadece cemaat degil. cemaat paralelin bi parçası. Turkiyeyi atomik, nötr bi ülke haline sokmak, tek amaç. atomik bi türkiye , kantonlar demektir. kantonculuk ta ,20 sene sonra müsliman kalmayacağı gibi, türk hiç kalmayacaktır. moldova türkleri gibi. kuzey köle türkleri gibi.
 • Recai GöktürkRecai Göktürk2 yıl önce
  Mitat kardeş Her şey ortada gün gibi bir muhakeme yap büyük resme bak. Abd müslümanı sevmez. Ama bazılarını koruyor. Hele hele ben islami irşad yapacam diyeni hiç sevmez. Amaa...
Daha fazla yorum göster