• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İsrail devlet değil terör karakoludur

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Sami Çalışkan

Yorum yazan Nedim kardeşim Mustafa Çelik hocaya hakaret ediyorsun. Çizgisi net olan, sabitkadem olan nadir yazarlardan birisidir. Biz ondan Lâ'yı öğrendik, İllâ 'yı öğrendik, Kella'yı öğrendik. Ezberden konuşuyorsunuz. Kul hakkına giriyorsunuz. Bu hususlarda biraz dikkatli olun. İnsafı elden bırakmayın.. Çelik hocamızın El-İnsaf kitabını da mümkünse alın okuyun.
 • 3 Ay Önce

Mehmet

"Gazze dışında Siyonizm’in kontrol yörüngesine girmemiş ve işgal edilmemiş hiçbir yer kalmamıştır." Cümlesi mutlak doğrudur. İsrail ve destekçilerini lanetliyorum. Gerçi lanet bile bu mahluklara az geliyor, ama başka kelime bulamıyorum.
 • 3 Ay Önce

Nedim

Yazar güncel olan Filistin, İsrail terörü gibi konuları yazsa biie İslam iddiası taşıyan muhafazakar bir gazete okurları yorumcularından rağbet görmemesi yazar açısından düşündürücü....Yazar esasen Osmanlı sonrası İslam dünyasında Kur'an sünnet ve iki kaynağın sahih meşru anlamı olan sahabe icmai nin geçerli olmadığını buna dayalı hayat nizamı devlet düzeni olmadığını bilir.fakat bu can alıcı dinin aslı akaide konularına giren meselerde net değil kendince siyaset yapmakta.sehid bir arap yazarın la ilahe illallah demek bir madeni para nin bir yüzünün Allah cc hâkim olması göklerdeki belirleyici ligi gibi yeryüzünde de somut olarak peygamber in geliş sebebi olan hâkimiyetinin tesisi çözüm merci olması diğer yüzü nün ise bu hâkimiyetinin ardında kalan esmai Hüsna sının tecelli etmesi Allaha ait olması haklarının gasp edilmemesi olduğunu söyler.islam dünyasında Osmanlı sonrası Allah cc hâkimiyeti yerine kâfir Batı'nın nizamlari ve çözüm merci i olaeak yine kâfir Bati tarzı cahiliye sistemleri olduğu ve hatta esmai Hüsna sının bile gasp edilmiş başkalarına verildiği görülmektedir
 • 3 Ay Önce

Mehmet Emin Temel

Bu da geçer abim sıkma canını. Boykott dedik,millet hâlâ Boykottan ne çıkar diyor. Bu zihniyet ile zulüm devam edecektir. Hakk Teala hayr eylesin
 • 3 Ay Önce

Ramiz ÇAKIR

AMİN, İNŞALLAH,AMİN
 • 3 Ay Önce

müslüm

İsrail terör devletinin arkasında sadece batılı devletler değil en çokta müslüman devletler var.Müslüman devletlerin bir araya gelmesi mümkün değil.Bu kadar bilinçsiz eğitimden yoksun,bilimde geri hala ortaçağ kafası ile yönetilen müslüman ülkeler İsraile karşı dik duramaz.Duramıyorlarda.
 • 3 Ay Önce

Nedim

Terörist devlet cani devlet çocuk masum katili İsrail.. İsrail devleti tahrif edilmiş Tevrat la yönetiliyor.vadedilmis topraklar hedefi siyaseti de bunun kanıtı..Tahrif edilmiş Tevrat in içinde Kur'an'a sünnete paralel değişmemiş bazı hükümler var olduğunu söyler âlimler..onun için muntesipleriyle peygamberler kıssalar konusu konusuldugunda anlattıkları Kur'an'a sünnete muhalif değilde red etmemek onaylamamak gerektiğini söyler âlimler..hatta batı dünyasınnda da başta Vatikan İtalya vb devletlerde İncil önemli hatta abd ve Avrupa da İncil mahkemelerde siyasette kullanılır.Ozellile İsrail gibi kâfir devlet ve abd Vatikan gibi devletler karşısında laiklik saltanat diktatörlük İslam'a düşman sistemlerle ama İslami geleneklerden gelen toplumlarını kandırmak için sözde İslam yandasligi içinde olanlar Tahrif edilmiş Tevrat a ve incile karşı koyamadiklari da gerçek ne yazık ki.peygamber ve ashabınin hayat tarzını yönetim sistemini Kur'an sünnet ten alınan sistemle dinle kâfirler anladıkları cevablar da tarihî bir gerçektir.Yazara esasen hem ahireti için hemde dünyası için bu yazı yeteneğini bu konuda kullanmasını tavsiye ediyorum.evirmedem çevirmeden net olsun.Onu onemsiyen devlet erkanı toplum için bu konularda aydinlanma olur.Aksi si bu canı terör devletlerin in dünyayı ateşe vermesi hatta vadedilmis topraklar diye gördükleri yerleri yangına çevirmeyi işgali hedefledikleri unutulmamalıdır.tahrif edilmiş Tevrat incile karşı Kur'an sünnet ve sahabe nin bu kaynakları doğru anlayışı sahabe icma i ile ve bu şeriata göre yapilanmak.Hazir hilafetin ilgasinda hilâfet sisteminin hakları hükümleri mecliste mundemiç toplanması dururken
 • 3 Ay Önce

Mehmet Sarımeşeli

Evet, siyonist Yahudi İsrail e anlayacağı dilden (askeri müdahale) edilmedikçe İslam Alemi maalesef zulüm görmeye devam edecektir. Vesselam.
 • 3 Ay Önce

Baron

Terör örgütü israilin yaptıkları ülkemizdeki Terör örgütü chp'nin bir zamanlar bu millete yaptıklarıyla eş değer!Bu lanet melun chp'de terör örgütü israilin sayesinde hayatta kaldığını unutmayalım aşağılık vatan haini örgüt olan chp imkan bulsa kardeşi terör örgütü israilin yaptıklarının aynısını bu millete yapmaktan zevk alır!
 • 3 Ay Önce

İzmirli

Son cümle sanki olmadı sayın yazar. Hilâfeti şeriyyenin merkezi İstanbul olacak inşaallah
 • 3 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23