• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Feministler yine mi kazandı?

18 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Özgür

Bakanlığa yeni ad olarak "femin- cinsel özgürlük ve erkekleri kısıtlama-sömürme bakanlığını" da hocaya istinaden önerebiliriz! Aile de neymiş!? Ayette erkeklere bir derece üstünlük verildiği belirtilirken, yeni düzende eşitlik adı altında ezmeklik, ayırımcılık politikası benimseniyor ve uygulanıyor. Nafaka, kadının beyanı, pozitif ayırımcılık...vur deyince öldürcülük... laikçilerin kendilerinden menkul laiklik anlayışları gibi...bu sadece bürokrasinin zayıflığını veya etkisini değil, siyasetin de bu konuda yetersiz olduğunu gösteriyor. Çünkü bu kadar yanlış ancak cahillikle, kargadan kılavuz edinmekle ve düstursuzlukla vb. yapılabilir. İki görüşü de dinleyip ortaya hakkın parıltısı çıkmalıydı ama diğer tarafın durumu eşitlemesi bekleniyor. Terazi bir o tarafa bir bu tarafa... Yeni bakan kimlerle çalışacak, sonuçta belli olacak...
 • 1 Yıl Önce

cetin

Ak Parti ne isa ya ne Musa ya hesabı.  
 • 1 Yıl Önce

Yazıyoree

Akp kendini bitirdi buraya yazıp tarihe not düşeyim istedim
 • 1 Yıl Önce

Ervan

Sayın hocam Allah razı olsun kaleminiz her zaman kuvvetli olsun inşaallah. 
 • 1 Yıl Önce

Kamil

Ben bu hükümetten sözleşmeyi feshetmesini hiç beklemedim. Çünki sözleşmeyi ilk imza eden bunlardır. Safa hocanın dediğine göre, sözleşmenin gerektirdiği kanun ve yönetmelikler çıkarılmış, alt yapısı yapılmıştır.bundan sonra sözleşmenin feshedilmesinin bir değeri kalmamıştır.Halka bir yüzünü,başkalarına diğer yüzünü gösterenlerden zaten başka icraat beklenmez vesselam:
 • 1 Yıl Önce

veysel sinan

Hocam yazıyı okudum aynen katılıyorum elinize yüreğinize sağlık. Muhterem annenize rahmet diliyorum mekânı cennet olsun inşallah.
 • 1 Yıl Önce

Abdullatif

Sefa hocam, Allah sizden razı olsun. İstanbul Sözleşmesi fesh edildi diye sevimiştk. İnşallah yöneticilefimiz en kısa zamanda yanlış giden bu uygulamadan bu milleti kurtarırlar. Allah annenize rahmet eylesin.
 • 1 Yıl Önce

fatih

artık ne reise ne akp yene mhp ye ne sözde feminist kademci aile kurmamış aile bakanına, ne adalete güvenimiz kalmadı. elbette bunun sonucu olacak 2023 en cok kaybeden reis ve akp olacak. unutmayın 4-5 milyon oy kaybı etme bulma dünyası olacak 2023
 • 1 Yıl Önce

Sedat

Bu kafayla giderlerse bırak kaybettikleri büyük şehirleri geri almayı, kendi elleriyle başkanlığı Millet ittifakına teslim ederler.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa sen

Rabbim rahmet eylesin inşallah
 • 1 Yıl Önce

Abdulhamit

Soru şu? Müslümanlar arasinda hayasızlıgı iffetsizligi namussuzlugu kim yada kimler yaymak istiyor.Aile kurumunu yikmak icin kimler yemin etmiş belli...Daha dogrusu 28 subatta direnen bas ortulü tesetturlü bayanlarin Bir daha bu toplumda cikmaması icin Hukumet tarafindan yogun gayret var.Kadin programlarinda surekli Olarak son zamanlarda Ozellikle Bas ortüsu tesettur giyip hatta tarikata giden kadinlarin Zina gayri mesru iliski vb hayasızlik yapan kadinları Surekli gumdemde tutarak hayasizligi musluman lar arasinda Gayet Normal miş gibi göstererek kadinlarimizi kotu yola sevk etmektedirler , bu bilincli yapilan bir operasyondur.6284 ve uzantı yasalari zaten Tam bir yikım faciasi.
 • 1 Yıl Önce

Aslan akbey

hocam bende diyordum bir tek ben fakir mi anlıyor bunu. helal olsun ellerinizi dert görmesin. Bizim yunana ermeniye amerikalıya ihtiyacımız yok. Türk kadınları türk erkeklerine düşman ediliyor. Türk kadınları sayesinde türk erkeğinin şerefi itibari ve haysiyeti tarumar ediliyor.
 • 1 Yıl Önce

Mardinli hoca

Sayın sefa bey dilinize yüreğinize sağlık.Ben bir vatandaş olarak yazdıkları hepsini onaylıyorum.Millet devlet için en önemli olan ailedir.Aile sağlam olursa devletin temeli sağlam olacak.Buyurduğunuz gibi mühim olano katı maddeleri kaldırmaktır.O maddeleri kaldırmadıkça istanbul sözleşmesi feshi bir şeye yaramaz.İkinci husus aile bakanı görevden alınması yeni bakan tam tamına bir faministir.Sayın reis türkiye halkı çoğu muslumandir görevlendirecek olanlar imanlı dinine bağlı olanlar getirmen lazım.Bu senin boynunda bir emanettir.Bir vatandaş olarak kabinede en beğenmediğim bakan milli eğitim bakanıdır keşke onu görevden alsaydın ve aile bakanı tümden kaldırsaydın.Ama maalesef beklentim boşa çıktı hayırlısı yüce rabbimden diliyorum Allah ananı rahmetiyle muamele etsin mekanı cennetilfirdes olması yüce rabbimden temenni ve dua ile
 • 1 Yıl Önce

Timur

Rahmetli Muhsin Reisin (cakma degil gercek Reis), söyle bir sözü vardin, insanoglu bir saniyesine dahi hükmedemedigi bir dünyada, niye bu kadar firildaklik yapar.
 • 1 Yıl Önce

Şaban

Allah razı olsun üzülüyoruz ülkemizin için bir ümit olarak gördüğümüz bu günkü ülkeyi idare edenlerin buhatalara düşmesi... Dalından kopan yaprağın yönünü rüzgar tayin eder. Ehil kimselerin samimi uyarılarda bulunması samimi idareciler
 • 1 Yıl Önce

Başınız sağ olsun

O zaman müslümanca bir yaklaşım ile bizi aldatanlar,bizden değildir.Biz bu kademcilere sırtımızı döndük.Bunların zillet itifakından ne farkları var.Alkolü yasakla,nafakayı ve zinayı selbest bırak.Ayasofyayı aç,evliliği reddedeni aile bakanı yap.Hani üç çocuktu.Hani size gelen emir açıktı.Ya kardeşim üç milyon insanın mağduriyeti var,çözsene?Hani beka meselesi vardı.Bekasızları hükümete nasıl bakan yaparsınız.Istanbul seçimleri gibi kendi elinizle Kılictaroğlu'nu,CEHAPE'yi ikdidar yapacaksınız.Ayrica akit gazeteside kendine yeni bir vizyon,yol,duruş secmelidir.Cumhur ittifakına verilecek tek bir İslami oy yoktur.Tabi seçimlere kadar bu duruş düzelmezse...
 • 1 Yıl Önce

eyüp yilmaz

evvelâ annenize rahmet dilerim. anlatamiyoruz! demek ki; ecel son! geldiği zaman bahaneler çok . hükümet üç büyük yanlışı ısrarla sürdürüyor! aile, eğitim, ekonomideki faiz tusanamisi! (faiz alacaklarını silmeli) 2023 bu gidişle hezimet yılı olacak..
 • 1 Yıl Önce

Çetin

Adı aile Bakanlığı kendi boşanmış veya boşanmak isteyen kadınlara destek Bakanlığı
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23