• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

CHP nankörlüğü: Viski zıkkımlanıp, “torunuma süt alamadım!”

154 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Murat

2002 de ekonomi daha iyiydi diyen isimsiz vatandaş ekonomi konusunda bilgisiz oldugun belli önce alınan kredi 30 milyar dolar olarak geri odendi bu bir dolar bir gecede iki katına çıktı sen zaten otomatik yuzde elli fakirlestin devlet iflas etti bu iki dünyada kriz yokken ülke yüzyıl geri gitti bu üç sen uzayda mi yaşıyor sun yahu bilmiyorsan konuşma bari şu anda Corona dünya nın civisini çıkarmış ülkeler batmış bu kadar düşman olmayın be arkadaş ülkenize o satılan yerlerin hepsi devlette yuktu yatıp para alıyorlar di sen benim üzerimden para alsi nlar diyecek kadar enayi değilsindir bence kimse değil bak bunun için ekonomi bilmene gerek yok azıcık doğruları da diyeceksin yoksa hatırlatırlar ekonomi kimse dört dört Luk demiyor ama eleştri yaparken bu ülkede yatırım yapilmasin diye AYM ye koşan ülkesini şikayet eden sonrada şikayet eden alcaklarida diyeceksin
 • 1 Yıl Önce

2002 de şimdikinden çok daha iyiydim

Dolar bazında %50 daha iyiydi maaşım. Krizde 1-2 yılda bitti, önceki hükümetin aldığı önlemlere aynen devam edilerek ve önceki hükümetin imf den alıp sadece 2 milyarını kullandığı 20 küsur milyar dolar kredi harcanarak. 2002 de kamunun elindekiler babalar gibi satılmamıştı, telekomu, milli piyangosu, sekası ..... 2002 de vali de kaymakamda memurda devletin görevlisiydi. Başörtüsünün belli alanlarda serbestliği dışında olumlu bir şey olmadı ki.
 • 1 Yıl Önce

Anne

Düşüncenizi ideolojinizi savunurken keşke bebekleri kullanmasaniz. Bir anne olarak herşeyden kisarim bebegimden kisamam. Sizin amacınız size itaat edip her dediğinize kafa sallayan nesiller yetistirmekse bilemiyorum. Ben hiçbir bebeğin sadece doysun diye yemesini beslenmek saymıyorum. Bence siz de bir araştırın. Mama mi daha pahalı hastane masrafları mi? Oturup ordan ahkam kesmek kestiği ahkam için her kelimesine cebe para cukkalamaya benzemez bebek büyütmek.
 • 1 Yıl Önce

Hasanhuseyin

Konuşmayı yapan kadının yanındaki zatı muhterem Veli AGBABA'da viski içer başka birşey içiremezsiniz sonra biz halkciyiz derler içmekten çeneleri uyuşmuş bunlar kendilerini zeki sanıyor
 • 1 Yıl Önce

Cemil Kavga

2002 den önce şu anda maden suyu alır gibi bira alabiliyorduk en pahalı sigarayı almamız bütçemizi sarsmıyordu şimdi evde içki yapmaya çalışıyor kendi sigarımızı kendimiz sarıyoruz şu iktidar millet kıraathanesi açmak yerine millet birahanesi açsa oyumu alırdı.. cehape gelince eminim biranında sigaranında fiyatına düzenleme getirecek.
 • 1 Yıl Önce

Erdak

Maalesef, başarılı bir anlatım olmamış .Bu konuyu daha iyi çalışmalıydınız.
 • 1 Yıl Önce

Yazar

Ben alkol kullanmıyorum. Bebegim de yok iki kisi geciniyoruz bi evde. Bundan 6 sene önce 18 yaşında günlük 30 liraya çalıştığım işten çıkıp 80 liraya aylık erzak alışverişi yapmıştım. Annem de neden bu kadar çok şey aldin diye kızmıştı. Dün markete gittim bir paket yumurta 3 biber 5 domates bi paket süt yoğurt ve peynire 90 lira verdim. 5 parca şeye 90 lira verdim.! Hayal aleminde yaşıyorsunuz fakir yine fakir sosyal hayatım bitti evden dışarı çıkmıyorum çünkü her şey çok pahalı. Sizin maddi geliriniz iyi diye herkesi de öyle sanmayın ömrünü evinin 4 duvarında geçirip yiyip içip uyumak yaşamak değil insanlar buna isyan ediyor anlaması bu kadar zor mu? Kör müsünüz sağır mı yoksa vicdan fakir mı?
 • 1 Yıl Önce

Yasemin

Mesut adlı yorumcu, SİZ,O cümleleri bana niçin ? sarfettiniz, Feto taktiği ?
 • 1 Yıl Önce

Fatih

Allah cc, Kabrini cennet bahçesi, Ahiret yurdunu cennet eylesin. Akit çalışanlarının Allah ,koruyucusu olsun.
 • 1 Yıl Önce

Nur

Bu dediklerinizi bütün kalbimle katlıyorum  
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Yasemin dürüst , bende sizin kafanızda beyin varmı ? Varsa içinde akıl varmı ? Akıl varsa , akılla kalbinizin bağlantısı varmı ? Kalbinizde iman , merhamet ve vijdan varmı diyorum? .  
 • 1 Yıl Önce

Mesut

İsmail ersoy , kesin kefere tabibler birliğine veya şizofren veya münafık bir chp li doktora sormuşsumdur sabah akşam yalan konuşan keMAL tenekeoglunu. ve ekremus imamapolus.'u . Sürekli yalan konuşmak insanları aldatmak MÜNAFIKLIK ALÂMETİDİR. Ama siz laiklere göre münafıklık diye bir kavram , hâl yok . 
 • 1 Yıl Önce

,,,,,,,,, dediğiniz gibi, SAVCILARIMIZ ,O kadın için gereğini, yapsın BİZDE artık neye inanacağimizi bilelim.

DİNİMİZDE, günah YALAN, gözümüzün, içine,baka baka, YALAN söylüyorlar, yani, k mal, bir tarafta, başka bir tarafta başka söylüyor, REİS in, söylediği kelimeleri, söylüyor, Reis ten önce hiç bilmediği,kelimeleri, kullanıyor, Suriyeli mültecilere, etmediği,hakaret kalmadı, gönderilmesini,istedi, bir bakıyorsunuz, farklı konuşuyor ASALA artığı fetocu vatanhaini, mandacı zihniyet lgbt ci iğrençlik peşinde TESCİLLİ YALANCI 26 YALAN 2 TRİLYON TAZMİNAT ÖDEDİ daha fazlası geliyor, ermenilerde, yalanın,bir yaptırımı,yok mu ? Savcılarımız gereğini yaparlar,inşaALLAH.
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Bunlar en tepedekinin sirayet eden yalancı habis ruhunu kemali kabul ve istek ile yansıtıyorlar.Öylebir ruh halindelerki öylebir birbirlerini ağırlama halindelerki.Birisi iktidar olmak için ulkenin bölünmesine % de%razı digeri ismi imansız egosunu tatmin edecek aslen yahudi devletini kurmak için katilinin ayağını öpmüyor yalıyor.Bu nedenle ne desen nafile ancak bizim mahalledeki saftirikler için hükümetin yapmadığını yapmak ve abim diye bağrıma basıp turnusol kağıdı lakabını haketmen için yazmak zorundasın aslan abim.Haydi selametle Allaha emanet.
 • 1 Yıl Önce

////////

Kadının, öyle yaptığına,insan inanamiyor,bir insan o kadar mı basitleşir, nasıl, sokaklarda geziyor ?
 • 1 Yıl Önce

Gül.

İBB,. 16 temmuzda, lgbtc birimi açacakmış, ak parti ve mhp nin ret oyları çoğunlukta, çıkınca, açamadı, LGBT ci Ekrem otobüsleri, hınca, hınç dolduruyor, hizmet veremiyor, İSTANBUL halkına, Bazı İllere gidin Belediye hizmetini, görün, otobüsler,bir, iki kişi ile gidiyor HALKA hizmet veriyor.
 • 1 Yıl Önce

---------------------

CHP niye, eleştirilmiyor, biliyormusunuz, YAPTIĞI herşey, yanlış, Tescilli YALANCI, LGBTCİ, iğrençlikte yarışıyorlar uşaklık etmede yarışıyorlar, halkına değer vermeyen ülkelere.DOĞRULARİ,yok.
 • 1 Yıl Önce

GEÇMİŞİ, yaşlılardan, öğrenmek gerekir. ALLAH korkulu yaşlılardan.

TÜRKİYE dede, ZATEN,yirmi yıldır, yapılıyor, yatırımlar,k mal in, SSK genel müdürü iken hastahanelerin durumunu savaş AY ın programını İZLEYİN CE anlarsınız, karyolalar serum askıları paslı tuvaletler kapısız gece kuyruğa giriyormuş eczane hastane içerisinde imiş yine orada kuyruk muayene olabilirsen kaç ilaç bulabilirseniz SAVAŞ AY ın programını izleyin İZLETİN.İstanbul sokakları, çöplerle, doluydu, havası, PERİŞANDI.
 • 1 Yıl Önce

REİS,sana, güveniyoruz.asalaklar, boş Kafalı çağdaşlık tan, bahsediyorlar, teknolojik gelişme, anlamadıkları için rahatsız ediyor.boş kafalı, çağdaşları

REİS,sizin gibi zekilerin, sayılarını, arttırır RABBİM inşaALLAH,asalak,cahil konuşur, ZEKİ iş yapar, konuşur,asalak, evini geçindirmekten acizdir,ekonomi ile akıl vermeye çalışır, CAHİL, zavallı.
 • 1 Yıl Önce

TÜRKİYEM'İ, DÜNYA , hayranlıkla izliyor.

Türkiye geliştikçe, haçlı uşağı Yunan sevici mandacı zihniyet lgbt ci iğrençlik peşinde TESCİLLİ YALANCİLAR Çıldırıyor.
 • 1 Yıl Önce

İlk, Ona giriyoruz, ALLAH'IN izniyle.

TÜRKİYE çok gelişti çok şükür, bunu Ben değil, batı ülkelerinden gelenler, söylüyorlar, tüneller, Marmaray Avrasya köprüler şehir Hastaneleri metrobüs metro tramvay, İstanbul Havaalanımız, 80 yıldır yapılmayan şeyler,80 yılda 6 km bölünmüş yol 16 yılda 17 km bölünmüş yol, Savunma sanayimiz yüzde yetmiş, YERLİ MİLLİ oldu.Pandemide, gösterdi, DEVLETİMİZ büyüklüğünü gösterdi Dünya ülkeleri hayranlıkla izledi süper sandığımız devletler birbirlerinin maskelerini çalarlar iken.
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Kadir perthoroz , sanada jan dündar, selo ve sırrı sakık gibi adamlar lazım ve dostunuz . Sen daha rektefe olmadınmı ? Pertlikten kurtul artık ...
 • 1 Yıl Önce

Reis

Sana 3 soru 1 2001 borcu neydi 2021 borcu nedir turkiyenin Soru 2 Turkiyede 2001 de ne kadar tutuklu 2021 de ne kadar tutuklu var 
 • 1 Yıl Önce

Mesut

İnşaat işçisi , sen chp nin hangi il ilçe teşkilatının veya hangi LGBT faaliyetinin peydahısın ? . Biz senin hangi bozuk mayanın imalat hatası oldugunu biliyoruz .
 • 1 Yıl Önce

İSMAIL ERSOY

Bir doktor arkadaşa sordum, böyle atıp sallamak hiç bir şekilde sağlığa zararlı değilmiş.  
 • 1 Yıl Önce

Yahya ulusal kuş

S.A Ali bey. Yüreğinize sağlık yine duygularımıza tercuman olmuşsunuz.  
 • 1 Yıl Önce

Yasemin dürüst jjjj

Rıfat, Turkiyenin ilerlemesinde engel olarak chp'yi görmüş. Bayılıyorum bu kafaya, ülkeyi yirmi senedir kim yönetiyor?
 • 1 Yıl Önce

Ziya

2002 ile kıyaslamak eksik ağam...olur mu hiç,daha geriye gidelim 1902'ye gidelim ,kıyası öyle yapalım.
 • 1 Yıl Önce

Kadir Perthoroz

Yazara, mesut ve rıfat gibiler lazim
 • 1 Yıl Önce

Bravo Ali agam

Altini bosverdik, yunurtaya küfrettik, mama yerine de muhalledi önerdik. Sonuç; ekonomi harika. Ayni TÜIK gibisin. Yazin soba borusundan, kışın mayodan enflasyon hesaplayan TÜİK.
 • 1 Yıl Önce

ANADOLU'NUN, bazı illerinde, Karadeniz'in bazı İllerinde, otobüs bazen boş bazen bir iki kişi ile gidiyor,HALKA hizmet ediyor.

İBB de bulaş YAPIYOR, Otobüsler, tıklım tıklım.Otobusu dâhi yönetemiyor, LGBTC birimi açacakmış Ak PARTİ ve MHP engellemiş, şimdide LGBT konferansı düzenliyormuş, katılmayanlara yaptırım uyguluyacakmiş
 • 1 Yıl Önce

Yılmaz

Seviyeli cevabınıza teşekkürler,sadece şunu sorgulamanızı rica edeceğim.Milli mücadelenin gâlibi biz olmamıza rağmen,Lozan'ı biz 24 Temmuz 1923 tarihinde imzalarken Istanbul'dan kovduğumuz ! İngiltere neden 16 Temmuz 1924 tarihinde yâni bir yıl sonra imzaladı ? Bu bir yıllık arada halifelik kaldırıldı bu sebeple bir yıl beklenmiş olabilir mi ? Üstelik dünya tarihinde böyle bir andlaşma örneği var mı ? Gâlip tarafın imzaladığı mağlup tarafın ise bir yıl sonra imzaladığı ? Bunu sorgulamanızı rica ediyorum.Ülkenin mâkus talihi konusunda ise Almanya ve Kore ile aramızda ki kıyasamayı yapabilirseniz değişim olmuş mu olmamış mı görülebilir.Tonlarca suyu kaldıracak bir hamurdur bu konu.
 • 1 Yıl Önce

Gül

amerikada,raflar, boşalmış, yaşlılar aşı kuyruğunda bekliyorlar metrelerce karda soğukta.
 • 1 Yıl Önce

DEVLETİM, pandemide, gösterdi, büyüklüğünü,Avrupa amerika, birbirlerinin maskelerini çaldılar çöp poşetleri giyip ameliyata girdiler italyadahastalarkoridor boyunca yan şekilde yatıyor iken neyin kafasını yaşıyorsun.

DOLARIN SAHİBİ amerika süper devlet süper, yerlerde sürünüyor, DEĞERİ arttıkça, halkıda o kadar yerlerde sürünüyor, tZ süper yerlerde, DAHA da, sürünüyor,24 saatte ölü sayısı dört bini aştığı oldu toplam dörtyüz bin de amerikada ÇANLARI ÇALDIRDILAR kiliselerde sürü bağışı uyguluyor, toplam, ölü sayısı BEŞ YÜZBİNİ aştı.gida, kamyonları ile cesed taşıyorlar Süper güç süper yerlerde.
 • 1 Yıl Önce

Zeki, insanlarımız çok, katkı sunuyor, DEVLETİMİZE asalaklar, azalıyor.

TÜRKİYE'NİN EKONOMİSİNİ, beğenmeyenler,amerikaya gitsinler uşaklığını yaptığı ülkelere, gitsinler süper yerlerde sürünüyorlar.floyd gibi yaparlar, aileside,rahatlar, geçimini sağlayamayanlara, Floyd gibi ölüm sunuyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin Özcan

Cumhuriyet tarihinde daha önce hiç kimseye verilmeyen destek verildi. Her seçimde tek başına iktidar olma gücüne erişti ve yirmi yılın sonunda asgari ücret 3000 bin lira emekli maaşı ortalama 2000 bin lira. tamı tamına yirmi yıl geçti ve siz gelinen noktayı başarılı mı gösteriyorsunuz öylemi. Hangi konuda batılıların önüne geçtik. Ekonomi sağlık eğitim sanayi tarım veya hayvancılık.. boş verin gitsin. Kimsenin tercihini sorgulayamam ama sizin gibi düşünmediğim bir kesin
 • 1 Yıl Önce

Evinin, ekmeğini, taş tan, çıkarır, denilen, insanlarımız çoğalıyor ailesini,geçindiremiyenlere sebeb ÇOK. ndiremiyenler

Geçinemeyen, BAK ! İBB nin, tonlarca, koliyi, çürümeye terk, ettiğini gördünmü? BAK bugün çıktı, 5 TIR git, iste, içinde bozulmayan ürünler, olabilir, iki kazla, kaz ihraç eder duruma gelen,iş adamlarımız var, 18 yaşında annesinin yaptığı bazlama ile İş adamı olmuş. 
 • 1 Yıl Önce

YOLLAR, ARABADAN geçilmiyor.

ARABA PARK edecek yer, bulunamıyor.
 • 1 Yıl Önce

Bir

GÜNDE,. 15 BİN TON. EKMEK ÇÖPE atılıyormuş.
 • 1 Yıl Önce

Şahika

Ağlaşanlar genelde israf yapamıyorum diye ağlaşıyorlar, yâni azgınlaşmışlar... 
 • 1 Yıl Önce

Huzur

Yumurta uçtu diyenler fiyat düşünce üreticiler battı diye feryat figan. 
 • 1 Yıl Önce

Ataları maküs talihi(!) değiştirmiş

Manda devrimleri ortadayken bu devrimlerle Avrupaya müstemleke yapılmış açıkça ortadayken insanla alay edercesine maküs talihini yenmiş demeniz komiktir. Kendinizi kandırın. Müslümanları maküs talihe gömmüştür. Kafanızı kumdan çıkarın.
 • 1 Yıl Önce

Ali Hoca

Sayın Yazar böyle bir karşılaştırma olmaz. Millet gerçekten zor geçiniyor, faturalarını çoğu kimse vaktinde yatıramıyor. Hepimiz zor bir kış geçirdik. Allah fakir fukaranın yardımcısı olsun. Ekonomi 2001 den daha kötü vaziyette. Ramazanı da zekatla fitreyle yardomla atlatacağız. Ramazan'dan sonra bak bakalım hiper develüasyona. Akşamüzeri pazarları dolaş da gör vatandaşın halini. Biraz objektif, biraz insaflı ve basiretle bakın lütfen. 
 • 1 Yıl Önce

kadir başhoruz mesut ve rifat benim kardeşlerim

Benim adımla yazan kaleşlerin işidir.
 • 1 Yıl Önce

Tahir serthoroz biz kömür görmedim

oy karşılıgında sen kömür aldınsa iyisin biz ne kömür patatas soganda bu önümüzdeki seçime hazırol yok seninn gibi trol.
 • 1 Yıl Önce

Tahsin Cömert

Neden altın fiyatları ile kıyaslamayalım. Altın fiyatları ile tabii kıyaslarım çünkü avrupalı € ile ne kadar altın alabiliyorsa yine aynısını alabiliyor. Amerikalısıda yakın. Bizim paramız değer kaybediyor kağıt oldu paranın değeri. Sen bundan haber ver. Çok anlıyormuş gibi yazmışsın. Hükümetin görevi nedir? Gününü kurtarmak mı? Geleceği kurtarmak mı?
 • 1 Yıl Önce

Asdfghjkl

Ülkede israf var israf. Bütün çöplerin etrafında bayat ekmek , giysi, dolap,koltuk, halı,kilim, bir çok unlu mamuller dolu. Ayrıca bu zincir marketlerin attığı son kullanma tarihi geçmiş ürünler meyveler dolu. Kısaca insanlarımız maalesef israf ediyor. Her şeyi atıyoruz.
 • 1 Yıl Önce

Yılmaz arkadaşa

Atatürkü koruma kanununu Atatürk çıkarmamıştır.Bugun hangi lider istemez.Emekli olduktan sonra kendisinin korunmasını.Evrende yaptı. Cumhurbaşkanına sorsan oda ister.Bu nefistir.Insan olan herkes ister.Bir şeyleri kapatmak veya gizlemek değildir mesele.Eger böyle bir usul varsa en çok hakeden ise Atatürkten başkası olamaz.O bir ülkenin makus talihini değiştirmiştir.Ancak herşeyi tam olarak bitiremeden gitmiştir. 
 • 1 Yıl Önce

Mehmet HATİPOĞLU

Biz bu eziklikten ne zaman kurtulup hakkımızı savunma rüşdüne kavuşacağız  
 • 1 Yıl Önce

SÜT YERİNE ASLAN SÜTÜ

TORUNUMA SÜT ALAMADIM DİYE SAHTEKARLIK YAPIYOR 
 • 1 Yıl Önce

kadir başhoruz

Bu ülkede Rıfat ve mesut gibiler olduğu sürece senin gibi ekonomiden ahkam kesen cahiller de hep olacaktır.
 • 1 Yıl Önce

Okur

İçen herkes Kendi içkisini kendisi evinde yapıyor sizin dünyadan haberiniz yok.
 • 1 Yıl Önce

yazar efendi..

Sen çok uyanık bir adamsın.  
 • 1 Yıl Önce

Ak yurttaş.

Nankör ve gafil çok. 
 • 1 Yıl Önce

senin ekonomi bilgini sevsinler

2002’de bir adet simit bugünkü parayla 20 kuruştan satılıyordu. Ve 2002’deki 184 liralık net asgari ücretle 920 tane simit alınabiliyordu. Oysa şimdi simit 1,5 liraya satılıyor. Ve 891 liralık net asgari ücret ile ancak 594 tane simit alınabiliyor.
 • 1 Yıl Önce

maraşlı birisi

Ağzınıza saglık çok güzel bir yazı olmuş
 • 1 Yıl Önce

tahir serthoruz

19 yıldır sadakaya alışmış, makaranaya kömüre oyunu satan bir kitleye bunu anlatamazsınız. 
 • 1 Yıl Önce

Emekli

28 şubatta da bugibi yalanlarla ülkeyi huzursuz etmişlerdi.  
 • 1 Yıl Önce

Trt tv teşkilat dizisi var harikasın

tv başınna türkü tanıyın.
 • 1 Yıl Önce

Ömer

CHP propagandada çok iyi . Yalanmış dolanmış iftiraymış hiç umurlarında değil . 
 • 1 Yıl Önce

Hatice Kök

2001 yılında kriz vardı, dolayisiyla 2002'den başlamak ve Ak parti başarısı göstermek yanlış kıyas.  
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Biz az yer az icer az giyinir sabreder insaallah bu toplumun batmis oldugu faiz fuhus adaletsizlik pelasini duzeltin lutfen basimiza taş yagmadan .  
 • 1 Yıl Önce

Dallı

GINA GELDİ.DEVLETTEN BESLEN.VİSKİ İÇ.UTAN MA ARLANMA.FAKİRLİK EDEBİYATI YAP.BE NANKÖR.ÜZERİNDEKİ ELBİSEYİ HAGİ FAKİR HANIM GİYEBİLİR.
 • 1 Yıl Önce

nerede benim ceyrek altinlarim...

2005 te emeklilik maasimla 11 ceyrek altin aliyordum.. Simdi sadece 3 (üc) ceyrek altin alabiliyorum.. Sn. Yazar ne oldu benim 8 ceyrek altinima..
 • 1 Yıl Önce

Dost

Torununun süt parasını rakıya verirsen çocuk sütsüz kalır ben o damadın yerinde olsam seni evire çevire döverdim süt parasını içkiye yatırdın dıye ahlaksız kadın sen nasıl bir kadınsın çocuklarını hiç tanımayalım yüz karası kadınlar
 • 1 Yıl Önce

arif

Sayın yazar, ne yani haspa torununa süt alacak diye viskisini içmesin mi? yaşaması için viski içmesi mecbur, eh! viskide gerici zihniyet tarafından yönetilen ülkemizde pahalı bu nedenle ısınmaya,torununa süt almaya, yemeye para kalmıyor aç işte aç...
 • 1 Yıl Önce

İnşaat işçisi

Mesut sana bıravvo,çok güzel yorum yazıyorsun.sana emcekli şeker aldım emerek sorarsın.tatlı tatlı yer tatlı tatlı konuşursun.sen bu hediyeyi hakediyorsun.
 • 1 Yıl Önce

arif

 • 1 Yıl Önce

mstf

ve ilaveten. hep fox izleyenler hep aunı haberi bir hafta anlatıuorlar yani bir yalan yetiyor. şöyle olmalı o yaşlı adam tv ye çıkarılıp rezil edilmeli kadının haberleri yapılıp rezil edilmeli ve savcı ertesi gün yalan haberden o kişileri tutuklamalı bak bakalım nankörlük nasılmış. abi bir villası 3 evi bir jipi olan teknisyen sabah akşam Ak partiye küfrediyor ya bu nedir
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Süt alamıyormuş ama viski alıyor; süt bazı bünyelerde gaz yapar!..
 • 1 Yıl Önce

hülya

ne derece doğru yapıyorum bilmiyorum, bu yalan söyleyenlere Allah söylediğiniz yalanı size yaşatsın, diyorum. Çünkü bunlara ceza veren bir adalet yok!
 • 1 Yıl Önce

Ak yurttaş.

Ali bey evet katılıyorum.Fakat nankör ve gafil insanlara geçmisi unutup bugun dünden kötü diyen gafillere ne desek az. 
 • 1 Yıl Önce

BU YALANLAR SUÇ DEĞİLMİ

DEVLETTE BUNUN CEZASI YOKSA MİLLET BUNLARIN CEZASINI VERİR.
 • 1 Yıl Önce

Canturk

Bes tane mutahite ve dunya bankalarina (500milyar dolar) ipeteklenen Turkiye var elimizde,pembe tablo cizmeyi birakin
 • 1 Yıl Önce

Fevzi

Burada bir çok AKP'li yorumcu gerçekten geçim sıkıntısı çekse de durumu çok iyiymiş gibi yazıyor. Tam tersine CHP'li yorumcular da durumu çok iyi olsa da çok kötüymüş gibi yazıyor. Bence durum çok çok vahim. Gerçek durumu ancak seçimlerde öğreniriz.  
 • 1 Yıl Önce

Can

2002 2010 dönemi ile karsilastir. O zaman millet memnundu 
 • 1 Yıl Önce

Yılmaz

Nerede bir Atatürk düşmanı görsem rumuzlu yorumcu,kimse Atatürk düşmanı değil hâlâ anlayamadınız bu gerçeği. 
 • 1 Yıl Önce

Ali

Bizim bebeğimize mamayı çok görüyorsun, muhallebi ver diyorsun, sizinkiler sonuna kadar açılmış ilahiler eşliğinde bebeklerine 3 taş yüzük takıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Selcen ozan

Allah'tan korkmaz kuldan utanmazlar  
 • 1 Yıl Önce

Sorgulamak!

Ali bey şunu birde sizinkilere bi sor sana zahmet Mukdedirler nisan E Muhtıra verenleri o meşhur tarafsız bağımsız yargıda niye hesap sormadı yada sormak istemedi. 
 • 1 Yıl Önce

Mesut

" Atatürk olmasaydı " diye başlayanların nasıl lgbt li sapık olduklarını her türlü ahlaksızlığın fuhuşun tacizin tecavüzün ardından bunların çıktığını kendileri itiraf ediyorlar 
 • 1 Yıl Önce

Merve Demir

Ekonomiden anlamiyorsaniz anlamıyorum deyin....ölçüye bak ...bebegine muhallebi pisirmiyorsan ...Mama veriyorsan zenginsin....Allah gözündeki perdeyi kaldırsın inşallah...
 • 1 Yıl Önce

Yeni mezun

Ben yeni mezun bir kardesinizim . mezun olalib1 yil oldu hala babamin eline bakiyorum is yok yok yok.  
 • 1 Yıl Önce

Sedat

Kadın torunuma süt alamıyorum derken, orda bir pankart açmışlar, dikkatimi çekti, Emekliler devletin aynadaki görüntüsüdür diye yazıyor. Kendi tabirleri ile yandaş da değil, CHP li bir emeklinin sofrası böyleyse Türkiye gerçekten uçmuş haberimiz yok. AK parti için bulunmaz seçim propagandası. Türkiye'de emeklilerin ne kadar refah içinde olduklarını bu görüntülerle anlatabilirler.
 • 1 Yıl Önce

Hasan basri

Helal olsun dört dörtlük açıklama olmuş
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Halil akgün ve benzerleri 1990 larda 13 çeyrekle ne alabiliyordun ?  
 • 1 Yıl Önce

Atila Çelik

Bu karı herhalde bedava viski buldu,beava viski de baldan sütten tatlıdır
 • 1 Yıl Önce

Hakan

Viskiki fotoğraf 2002 den önce çekilmiş karın artık viski alamıyor
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Soylu

Herşey çok güzel olcak. Yakında hizmetlere boğulacak turkiya halkı.  
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Murat , taşı gediğine koymuşsun  
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Ali

Hayır 19 yıldır iyi gitmiyor demiyoruz son 5-6 yıldır iyi gitmiyor. 10 yıl boyunca dolar aynı fiyattı mesela.  
 • 1 Yıl Önce

Mesut

Haçlı pagan chp zihniyeti 90 yıldır Türkiye yi sömürüyor ama bir türlü doymak bilmiyor . 
 • 1 Yıl Önce

Ömer Faruk

Anlaşılmıştır ki devlet veya Hükümet hala fetöden korkuyor. Bir açığı var zannediyorum. Yoksa akşener bu kadar pervasız olabilir mi...  
 • 1 Yıl Önce

Şener

Torununa süt alamadığını söyleyen kadın doğru söylemiş olabilir. İçkiden para artıramıyordur belki.
 • 1 Yıl Önce

Murat

Ben iktisatin bütün derslerini hem de maalesef Batı'nın koydugu yok talimatnamesi deki dersleri makrosundan mikrosuna finansal yönetiminden Türkiye ekonomisine sermaye piyasasından mali tablolar analizine aldığı dersleri çatır çatır veren teknik universite mezunu biriyim 1990 başından 2002 ye kadar 2002 den de bugüne kadar geçen zamanı gayet yaşayarak gören biriyim ben eğitimli hem alaylı ticaret de yapan asgari ücretle ya da daha yüksek bir tutarla farklı işlerde çalışarak tecrübe edinmiş birisiyim Ali bey herzaman derim herkese anladığı dilden konuşacaksın 1998 de başörtüsü laiklikle ugrasilirken kredi kartı faizleri aylık net yüzde 10 du 2001 de asgari ücret 171 milyon iken birteneke Trakya Birlik yağ 25 milyondu enflasyona girmeyeceğim bile bugunude anlamayan .......lar endeksi kendisi hesaplasin şimdi soru şudur iktidarın bu kadar savaş verdiği bir ortamda içerde dışarda fiziki savaştan darbeye iç savaş denemesine kadar kahpelikle mücadele edilirken bazı şeylerin sorgulanması gerekmez mi mesela doğalgaz yüksek diyerek sonrada gaz aramasına karşı çıkan duble şerefsizlere laf edince neden zoruna gider 
 • 1 Yıl Önce

Trol hüseyin öylemi biz indnanlar sizi yobaz biliyok

yobazsiz olmadıgı yer yok. 
 • 1 Yıl Önce

Feyyaz hoca

Sizin sorununuz “nasıl geçinebiliriz” değil, “şu an geçiniyoruz, ama zorluk çekmeden refah içinde yaşamak istiyoruz” arayışıdır..  
 • 1 Yıl Önce

fevzi

Baştan aşağı saçma. Adam akıllı yenilebilir bir peynirin kilosu 40-45TL, etin kilosu 70 TL o da dana eti, koyun kuzu falan bahsetmiyorum. Aylık mutfak masrafı 1500-2000 TL'den aşağı değil o da minimum. Doğalgaz geliyor 500TL, elektrik geliyor 250-300 arası... Hikaye anlatıyorsunuz.
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Chp denen parti Türkiye 'nin ilerlemesinin önündeki tek engeldir; ne zaman tarihin çöplüğünde yerini alır o zaman ülkenin önü açılır!..
 • 1 Yıl Önce

Halil Akgün

2002 yılında asgarî ücret alma oranı yüzde bir iken bugün asgari ücretle çalışan oran yüzde kırkbeş oldu Ali bey haberin varmı senin.. 
 • 1 Yıl Önce

fevzi

"Bebeğinize siz muhallebi yapmıyor, özel hazırlanmış mama veriyorsanız.." İşte AKP'nin Türkiye'yi getirdiği nokta bu. 
 • 1 Yıl Önce

Ceyrek altin..

2005' te asgari ücretimle 11 ceyrek saltin aliyordum.. simdi sadece üc ceyrek alabiliyorum...  
 • 1 Yıl Önce

Bilal

Yalan kamu önünde söyleniyor ve basında sosyal medyada yayılıyorsa savcıların bunların ifadesini alıp cezai müeyidesi de olmalı. Bu yalanın takipçisi medya savcısı olmalı
 • 1 Yıl Önce

sukru

Zamanında amerikalıların çöpe attığı çakmağa sibop takıp kullanan,amerikalının giyip çöpe attığı blucinleri,botları parayla satın alan şimdiyse sıfır arabaya binen şerefsizler bile açız diye bağırıyorsa sözün bittiği yerdeyiz.
 • 1 Yıl Önce

Hakan

Yav Ali Bey kardeşim, Ak Parti(akp derler)dünyanın en doğru işini de yapsa biz yine karşı çıkarız demediler mi? Chp zihniyeti budur,hayatları yalan-dolan...
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Chp demek alkol demek, Chp demek ahlaksızlık demek, Chp demek çöplük pislik demek, daha bunların niceleri sıralanır, bu partiyi destekleyen insanlardan başka ne beklenir ki?
 • 1 Yıl Önce

Ednan

Ali bey, millet ittifakı parti sözcülerini sen hiç anlamamışsın, adamların ellerinde yalan, iftira hakaretten başka nalzeme yok. Yalanı bol bol kullanıyorlar alıcısı hazır.
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

Öylemi rümüzlü yazan helal olsun sana kardeşim yazdıklarına harfiyen katılıyorum anlatamazsın bu beyni yıkanmış trol takımına ne demişti hocanın bir tanesi yobazın bulunmadığı heryer cennettir
 • 1 Yıl Önce

TEK ÖLÇÜM VAR : 22 AYAR ALTIN

Gerisi hikaye!
 • 1 Yıl Önce

İşin doğrusu

Adamlar alevi ve dokununca sivas madımak diye bağırıp yine aklanıyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Kadir başhoruz

sayın içişleri bakanımız, sayın süleyman soylunun acı günü annesi Allahın rahmetine kavuşmuş, Allahdan rahmet mekanı cennet ala olsunsayın bakanımıza ve seven dostlarının başı sagolsun. İnna lillah ve inna ilaeyhın racuın.
 • 1 Yıl Önce

Kaan

Sevgili gazetemiz Akit; bizim yazılarımızı, düşüncelerimizi niçin .... acaba? Bizim inancımız ve ahlakımız hakaret ve küfürlü yazmaya müsaade etmiyor zaten bizim karakterimiz de elhamdülillah bu tür yazılar yazmaya müsaade etmez. Ancak biz sizin okurlarınız olarak doğruya doğru yanlışa yanlış demeliyiz. Size göre yanlış, ya da size göre doğru olanı alıp biçip öyle yayınlıyorsunuz. Bunu yapmayın, biz de Ak Partiye oy veriyoruz siz iktidara yakısınız diye iktidarı eleştirdiğimiz, yanlış bulduklarımızı söylememiz inanın bu iktidarın lehinedir. Hiç eleştirmeyen, körü körüne maddi menfaat ve çıkar ilişkisi içinde olan insanlar Ak Parti’ye en cok zarar veren kesimdir. İnanın adil ve hakkaniyetli eleştiriler iktidarı ve reisi yıpratmaz tam tersine onlara güven ve güç verir. Sizden ricamız yazılarımızı ... Tam da eleştirilerimi tüm toplum görsün diye yazıyorum ama siz kırpıyo Siz okur görüşlerini yayınladınız diye onlara katılıyorsunuz anlamı olmaz. Neticede o bizim görüşümüz, bizim eleştirimiz. Nereye gidip eleştirilerimizi, görüşlerimizi yazalım? Karanlık OdaTV’ye mi Cumhuriyete mi? Lütfen yazılarımızı görüşlerimizi kesmeden biçmeden yayınlayın kin gazetemize olan aidiyet duygumuz pekişsin. Biz Akit gazetesini taaa Beklenen Vakit gazetesinden sonraki tüm evrimlerinden beri takip ediyoruz vesselam…
 • 1 Yıl Önce

kingstile

bütün tiyatroları kapatmak lazım başta chp eee
 • 1 Yıl Önce

Rabia Zafer

Evet Kesinlikle Hesap Sorulmalıdır.
 • 1 Yıl Önce

Bir işyerinde çalışırken kantindeki kaynamış yumurta, dan pahalı oldugunnu yetkili kişiye izah ettim.

Nedir sorunuz efendim bir yumurta tanesi 10 kr kaynatınca bu fiyat 30 kr oluyor, bence 20 kr daha uygun, yetkilinin cevabı, siz böyle yerden yemediginiz için, siz evden getirin dedi. anladım effendim. Nuran devres tavuk yetiştirsin ucuza gelir.
 • 1 Yıl Önce

Osmanlı tokadı

Chp denen köhne zihniyet ve onun kuyruğuna takılıp bir bilinmeze doğru sürüklenen müzmin muhalefet, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanı ve hükümetini batılı devletlerin özellikle de almanya ekonomisi üzerinden eleştirip yapılan işlerede mani olmaya çalışıp istemezük diyerek burun kıvırıyorlar, neymiş efendim pandemi sırasında Alman devleti vatandaşına neler yapmış neler yapmış ballandıra ballandıra anlatıyorlar, almanlar ortadoğunun petrolünü ve doğalgazını kendi vatandaşına daha ucuza götürmek için Akdeniz de filim üzerine filim çevirirken peki sen ne yapıyorsun, kendi devletini ve hükümetinin dış politikasını eleştirip cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanı Bop eşbaşkanı olmakla suçluyorsun, ekonomi düzelebilir ama chpnin ideolojisi asla değişmez ve düzelmez, tanıdığımız insanlar var karı koca çalışıyorlar evlerine 15 binlira maaş giriyor, ama yinede akpartiye ve Recep Tayyip Erdoğana karşılar, sizce bu insanların sorunu ekonomikmi yoksa ideolojikmi?
 • 1 Yıl Önce

Nerde bir Atatürk düşmanı görsem.

Nerede bir Atatürk e lâf eden yunan kırması görsem illaki yazarım.Git kardeşim hangi ulu önderin ile övüneceksen övün karışmam. Yalnız ülkemin kurtarıcısı ve senin de bu ülkede gevşek gevşek böyle yazılar yazmanı sağlayan birine hakaret edersen senden şüphe ederim.Edepli ol.Bir tahlil yaptır
 • 1 Yıl Önce

HOMOTOKMAKUS

Bu asiri serefli insanlarin tiyatrolarina niye alet oluyorsunuz sayin yazar!Gecen yuz yilin 17 senesindeki komunist devrimden bu yana (daha oncesiden de..) bunlarin biricik taktigi vardir.Yalan,iftira ve inkar.Bu metodu iktidara gelmede tek cikar yol gormuslerdir ve bu konuda yuzlerce kitap yazmislardir.Sadece bizim CHP liler degil butun ucuncu sinif irk solculari bu metodu tavizsiz uygularlar:Gercegin altini ustune cevirmek,yani tersini soylemek.Bunu yapmak icin adam sikintisi cekmeyeceklerini cok iyi biliyorlar cunku dogal olarak her toplumun yarisina yakini kriminal insanlardan olusur.
 • 1 Yıl Önce

Can

@ Yasemin e sormali neden acaba o zaman temmuz a kadar gercek sayilar aciklanmamis ondan sonra kasima kadar ulusal cikar diye arkasinda gizlenilmis ki iyi giden seyler daima bagira bagira her gün mansetlere tasirlar ve günlerce reklami olur. Biz TÜIK verilere güven olmayan ülke ibaresi ile yabanci basinda ilan edildik.
 • 1 Yıl Önce

A yolcu

CHP memnun edilemez Kovit 19 da ğördük Dünya ne durumda Türkiye ne durumda ama kılıçtar maskesiz kalmış 156 ülkeye yardım yapmışız ama Kılıçtar a bir maske verememişiz bunların ğörüşü yalandan kim ölmüş maksat üzüm yemek olmayınca
 • 1 Yıl Önce

Öylemi

Hani başlıyorsunuz ya.Chp zamanında tüp kuyrukları vardı diye.Bizde diyorduk ki.Kardesim o zamanlar dünyada bir kıtlık vardı ve bizde payımıza düşeni yaşadık diyorduk. Ama istemezük istemezük diye üstünü nüzü yırtıyordunuz. Aynı duruma düşmüşsün yazar efendi.Birde senaryoyu siz düzerseniz normal ama Chp düzenlerse ahlaksız öylemi. Bu ülke kabataş yalanını,camide içki içildi yalanını vede izmirde camide çav bella yalanını unutmadı. Kim yaparsa yapsın böyle şeyler iğrenç. Burada birkaç kadrolu trol yorumc unun gazıyla yazma.Adil ol.
 • 1 Yıl Önce

Şanlıurfa

Eskiden alkol reklam ları yaparlardı mili içecegimiz böyle rezil kişileri vatandaşlıktan atacaksın savcı soruşturma açmalı bunlara chp demek kıtlık demek.
 • 1 Yıl Önce

Yahya

Bir yerde dindarlık artarken; insanlık azalıyorsa.. dindarlık artarken, ahlak azaliyorsa, dindarlık artarken barış azaliyorsa, dindarlık artarken adalet azaliyorsa, dindarlık artarken akli kullanma ve bilimsel çalışmalar azaliyorsa, ...... ORADAKI DIN ALLAHIN DINI OLAMAZ... MAALESEF ULKEMIZDEKI BÜTÜN MESELE BU.... BU cozulurse bütün mesele halledilir Ali beyy
 • 1 Yıl Önce

Nuran devres gel Kolisi 15 tl

Sende Viskici Abla gibi Fena Salladın..! Git herhangi bir pazara koli 15-17 lira hadi 20 olsun..! Senin bahsettiğin yumurta Devekuşu yumurtası olmasın..! Aslan sütü hesabı..!
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Nuran Devres; eminim ki sen de viskini zıkkımlanıp yumurta pahalı diyenlerdensin!..
 • 1 Yıl Önce

Kaan

Ali bey Chp nin nankorlugunu zaten biliyoruz, bu ulkeye 100 yillik tarihi boyunca hep zarar verdigini, manevi degerlerle hep savas halinde oldugunu da bu millet biliyor. O yüzden de hic bir zaman iktidar yüzü giremeyecekler. Lakin koca kosenizi bu bildiğiniz konuya ayırmak yerine biraz ekonomiye işsizliğe de deginmenizi bekleriz. Hic ulke ekonomisinden Ak partinin icinde bulunduğu refahi yazmiyirsunuz.
 • 1 Yıl Önce

Standart Vatandaş

Ali bey, her cümlenizin sonuna koyduğunuz iki nokta (..) hangi imla kuralıdır, açılarsanız seviniriz. Sonuçta yazı işleri müdürüsünüz hocam. Nedir bu iki noktalar?
 • 1 Yıl Önce

Pelin

Ne yapalım hocam 18 TL den biber almaya devam mı edelim ..fiyatlar gerçekten tuhaf
 • 1 Yıl Önce

Dürüst

Kemal derviş geldi, IMF ye , borçlandırdı, BATIYA,kul etti,gitti, Batı'nın ajanı, IMF nin küçük memurları gelince, en üst düzeyde memurlar sıraya giriliyorlardi, hoş gelmiş ler diye,HOŞT gönderildi, IMF. ajanları,
 • 1 Yıl Önce

Yasemin

Ali bey, Avrupanın, amerika'nın, ekonomisinin, kötü olduğunu söylüyorum, Ben, Pandemide, GÖRDÜK süper sandığımız devletler, süper yerlerde sürünüyorlar.amerika, avrupa ülkeleri birbirlerinin maskelerini çaldılar çöp poşetleri giyip ameliyata girdiler italyadahastalarkoridor boyunca yan şekilde yattı, TVlarda gösterdi, taş üzerinde, amerika doktorları maske, eldiven, bulamadı, doktorlarına,hatta doktorlarına maske eldiven istemeyin diye belge okudu,doktorlar,istifa,etmeye, başlayınca, yasakladı, Doktorlara istifa hakkı VERMEDİ. İtalya'da genç ölmüş, üç gün boyu cesedini almaya gelmemisler İtalya'da gazetede yayınlandı, tesadüf, komşusundanda duydum,165 ülkeye pandemide ventilator tanı kiti dezenfektanlar maskeler tonlarca tulumlar gönderdik 12 uluslararası yardım kuruluşlarına yardım etti ülkem TÜRKİYE.
 • 1 Yıl Önce

NURAN DEVRES

70 krş yumurta var mı? Ben ne Migrosta, ne de başka markette 1 tl nin altında yumurta görmedim. O da en kötü kalite. Bizim aktarda 1.50. Kaliteli yumurta 2 tl. 60 lık koli alırsanız (3 nolu, yani endüstriyel üretim) 90 krş.
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Zaten ekonomi de 2002 de dibin dibini görmüştük ve buna sebep olan partiler çöp olmuştu. 2002 den sonra ak parti iktidara gelmeden önce zaten ekonomi de toparlanma başlamıştı. Kemal derviş ve IMF ile anlaşma yapılmış dışardan borç para alınmış, anlaşmalar yapılıp özelleştirmelerin yapılmasının önü açılıp dalgalı kur rejimi ile dışardan bol ucuz ve sıcak paranın gelmesi teşvik edilerek tüketim toplumu olmanın önü açıldı. Ak parti döneminde özelleştirme gelirleri ,bol ucuz borç ve sıcak para ile bir refah yaşadık ama bu refah bizim çalışıp üreterek kazandığımız bir refah değildi
 • 1 Yıl Önce

m a

bunlar namussuz başka ne beklenirki
 • 1 Yıl Önce

Sahtekarlıkta da atalarının izindeler

Sahtekarlıkta atalarının eline su dökemezler. Koskoca Osmanlıyı yıktı kala kala türkiye kaldı onu da devrimlerle yedi düvele müstemleke yaptı daha sonra yedi düvelim yendim diyerek kahramanlık sahtekarlığı yaptı. Padişaha ve hilafete bağlılık konuşmaları yapmıştı gücü eline alınca ingilizin telkiniyle saltanatı ve hilafeti kaldırdı. İslam'a karşı düşmanın kanunlarını aldı. Böyle yapan biri kahraman mı mağlup mu? Bilerek işbirliği içinde yaptıysa haindir.
 • 1 Yıl Önce

Hakan

Bunlar aç hocam dünyayı yeseler hala açız derler, bunlar hollywood yıldızları gibi hayat istiyor
 • 1 Yıl Önce

Ah O eski Güzel Günler..!

Ahhh 90 lar Ahhh..! Enflasyon %75 gecelik faiz %7500 Terörist ler hergün bir karakol ve okul basılıyor, yolsuzluk işsizlik hırsızlık diz boyu faili meçhul cinayetler Beyaz Toroslar Banka Hortumcuları, pislik yuvası SSK hastaneleri, pkk lıların doldurulduğu devlet memurlukları ssk,. Başbakan dan çok ismini duyduğumuz İmf Türkiye masası şefi Carlo Cotarelli, 28 şubat zorbaları örümcek kafalı faşist laikçi lerin zulümleri.. Dgm ye giren 15-20 yıl ceza yemeden çıkamazdı dindarların kürtlerin konuşmaya bile hakkı,, Olağanüstü hal bölge Valisi Hayri Kozakçıoğlu,, susurluk,, cem ersever, Yeşil,...Türkiye de Sol demek faşist lik demek Soygun hırsızlık demektir taciz Tecavüz sapıklık demek dir darbeci Sevicilik Komprador Burjuva uşaklığı demektir..! Hiç Özlemedim....
 • 1 Yıl Önce

Adalet nerde

Adil okmak insanın içinde olmalı bir yazmış. Cuma mmesajı bir düşeni kaldırdınsa cuman mubarek olsun yakınına fakire yardım ettinse cuman mubarek olsun, bu mesajı alan sevinsinmi üzülsünmü kahırmı sitemmi zaten bir insan yoklukla kkarşılaşınca ne oldugunnu anlıyor mesajjar birde fakir den gelmişe sanki pazarlık yapıyor biz müslümdn türk toplumu tültürü içinden geliyoruz duygusal üzecek yazılarla yaşama sevincini kırmayın. Birşeyin kıymeti yoklukla bilinir benim elimde kulaklık var beş çeşit her yeni çıkanı heveslenip aldım hepsi masanın üstünde hiç birini kullanmıyom eger almasaydım, herşeyim olsada kulaklıgı dert edinnecektim demem şuki olanların kıymetini bilmiyok olmayanı dert ediniyok, olsayı onunda degeri olmayacaktı.
 • 1 Yıl Önce

yavuz birinci

mazide yaşamıyoruz ..bügünün gerçekleri ile nefes alıyoruz ..
 • 1 Yıl Önce

Kemal Kelle

Yaklaşık 30 yaşına gelmiş gençlerimiz son 20 yıldır muhalefetin açlık edebiyatı kulaklarına adeta borazanla üflendi.Önceki dönemleri yaşamadıkları için o dönemler onlara masal gibi geliyor.Gıda kuyrukları , yüzde yüz zamlar,anarşi gibi yaşadığımız felaketler onlara iyi anlatılmalı.Kökü dışarıda olan partilerin en çok üzerinde durduğu ve üzerinde algı oluşturduğu mesele gençler ve bedava ve asalak yaşamaya alışmış kesimlerdir.Adam devletten borç almış,bir tl geri ödememiş,icra gelip traktörünü tarlasını haczetmiş.Bu adam olağanüstü bir felaket yaşamamışsa ödeyecek kardeşim,kalkıp çiftçiye icra geldi diye algı yaparken hepimizin cebinden çıkan vergiyle aldığı krediyi nasıl ve nerede harcadın diye de sorun bakalım.
 • 1 Yıl Önce

Çaykaralı horolom

Utanmaz insanların anlamayacağı bir yazı tebrikler..
 • 1 Yıl Önce

Zekeriya gökçe

Şimdi ekonomi:)) millet hastalıktan!!! kırılıyor yapılacak iş mi??? Az dan az gider çok tan çok. Biz yanlışı bütün insanlarımızı büyük şehirlere yığarak yaptık. Kendisi üretmeyen tüketici bir toplum olduk . Şimdi yumurtayı sütü eti konuşur olduk. Konuşalım Güney doğuda hastalık neden az. İnsanlar suni şeyleri daha az tükettiğinden olabilir mi.?? Peki yediğimiz içtiğimiz şeyler ( sokağa çıkma yasağının öncesinde çikolata almak için yasak delen aç! İnsanlarımız yok mu bizim. Onun aldığı iki çikolataya iki buçuk kg pirinç- 4 kg bulgur alınıyordu. Açlık iş bilmemek bir şey ortaya koyamamakla alakalı. Dahası cahil okumuş takımla karşı karşıyayız. Nasıl ne İle bekleneceğini bilmeyen bir çok üniversite mezunu! Bunlar nasıl yaşayacaklar çok merak ediyorum.
 • 1 Yıl Önce

Şeref

Peki torununa süt alamıyorum diyenin yanında poz verenler kim oluyor..yalanlar ortaya çıkınca bu görüntüleri verenler acaba utanıyormu?...
 • 1 Yıl Önce

bilge pınar

Abicim çok güzel yazıyorsun eline sağlık.
 • 1 Yıl Önce

Sevgisiz insan hayatı maraz hiç birşeyden menmun olmaz

hayat kimseye lüks hayat bahşetmemiş, bugün haberde, freni patlayan kamyon 20 araca çarpmış 4 ölü 20yaralı varmı bunların garantisi bu fremi patlayan ayrı bir konnu, sarhoşmu araba bakımsızmı akılsızmı suraltlimi, bazı insanlar gidecegi yere üç beş dakika zaman ayırıyor, yolda hız yaparak ççok yolcuyu zorda bırakıyor türkiyede trafik sanki teksas. birgün bir adamın ayakabısı eski parası yok kendini, zavallı biri sanırken hiç ayakları olmayan birinne raslar. birden, derki günnün birinde ayakkabı alırım. ayagı olmayan neyapsın der, ya insan mahkum olsa ya evinden kogulsa ailesinden ayrılsa kısmetine razı ol şükreden kul ol.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

ABD de proflar tirajı yüksek saygin bir dergide makalesi yayınlanmadı mı çalışma aktine son verilir bizde de salla başını al maaşını memuru. Birde dürüstlük naraları atanlar var tezleri Çalıntı proflar mikrofonu eline alan dürüstlük naraları nı kutuplardan duy. Yalancı dolandırıcı hırsızlar yetiştir. Hırsızlık ve yolsuzluk üzerine Üniversitelerde bölüm açarlar yakında. Birileride diplomalı dolandırıcı hırsızlar dan kurtulma bölümü açar iste yeni bir iş sahası.
 • 1 Yıl Önce

Yavuz

KARA KATRANİ KAYNATSAN OLMAZKİ ŞEKER. .....NESLİNDEN DOĞAN NESLİNE ÇEKER. .................................. ............................................................... BEN 65 YAŞINDA BİR EMEKLİ İŞÇİYİM.... TAMAM PİYASA PAZAR 4/4 DEĞİL. .ANCAK 1990 LARIN TÜRKİYE SİNİ YAŞAYAN BİLİR. ...................................................... SANA YAĞ. .ŞEKER .ÇAY. ..KUYRUKLARI NDA ÖMRÜMÜZÛ .YİLLARİMİZİ .GEÇTİ. .. ............................................................... 5 LİTRE MAZOT ..5 LİTRE BENZİN ALMAK İÇİN SAT LERCE KUYRUKTA .BEKLERDİM. ............................................................... MUTFAK TÜPÜNE BİR AYDA 5 DEFA ZAM YAPILDI ..DEĞİŞTİREMEDİM. ................... ............................................................... BENDE .O ZAMAN SOLYANDANÇARKLİ İDİM. ..GÜYA ÖZGÜRLÜK. BARIŞ. EMEKTEN .YANA .İDİM. .EMPERYALİZMİN .OYUNCAĞI. OLMUŞTUK. ......................... ............................................................... GENÇLER ÜLKENİN. .DEVLETİN İZİN. HÜKÜMETİMİZİN. .KIYMETİNİ BİLİN. . . BU GÜNLER RÜYAMİZDA. GOREMEZDİK ............................................................... KORKAK HÜKÜMETLER EMPERYALİZME BOYUN EGMİSTİLER. .URETTİRMİYORLARDİ. CALİSTİRMİYORLARDİ. ............................ ............................................................... BAZILARININ. HALA. DOGUSTAN .NOTER. YEMINLI ((KATİL ESAT ZİHNİYET Lİ. TEK AYAĞINDA 40 YALAN SÖYLEYEN. KILİCOĞLU. MESREPLİ .OLABİLİR. )) ONLARA İNANMAYIN. . KAN MAYIN. ....... ..................................................................
 • 1 Yıl Önce

Şuayıp

Sanıyorlarki milleti inandıracağiz sahtekarlar muhalefeti oynatıyor farkında değiller yalancı çoban durumuna duşuyorlar
 • 1 Yıl Önce

SELAATTİN İLTER

YAZIKLAR OLSUN BAŞKA NE DENEBİLİR
 • 1 Yıl Önce

kemal kaya

chpkklı Ayyaşlarda algıda bitmez soytarılıkta bitmez.
 • 1 Yıl Önce

Muammer

Emekliyim tarımla uğraşıyorum elhamdülillah şu olumsuz şartlarda bile sıkıntı yaşamadım.ha nefsimi sorarsanız dünya benim olsa başka dünyalar istiyo.
 • 1 Yıl Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Kaleminize sağlık Ali bey kardeşim.Bunlarda fesatlık,yalan ,riyakarlık sıradan bir olay haline geldi.Utanma arlanma yok bu zibidilerde.
 • 1 Yıl Önce

Murat kocavr

Avrupada ekonominin iyi oldugunu kim söylüyor abi ...29 senedir avusturyadayim ..860€ ev kirasi 70€ ceyran parasi ödüyorum..Allah aşkina 1400 € maaşla
 • 1 Yıl Önce

Mehmet Ceyhan

Dediklerinize katilan ya da katilmayanlar olabilir ama yaziniz guzel olmus.Benim de soylemek istedigim, ekonomik anlamda bu kadar buyuk bir toplulugun isyan etmesi algi yonetimi ile olusabilecek bisey degil, gercekten buyuk bir sorunla yuzyuzeyiz demektir.AK Partinin neyi yanlis yaptigi, neyi dogru yaptigi hakkindaki dusuncelerinizi sonraki yazilarinizda yazarsaniz daha aydinlatici olacaktir
 • 1 Yıl Önce

Mutmaine

Nankörlüğün kitabını yazıp 2500e satanlar çıkabilir yakında .......burası TR
 • 1 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23