• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Toplumsal kırılma ve linç kültürü had safhada

13 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ay-han

Gene algı operosyonu ,Erdoğan kutuplaştırıyor. Ulan baykalıın siyasi hayatını bitiren kaseti ve yerine getirilen Kemal. gundi kemal,zübük kemal,salak Kemal.hain Kemal,Terörist Kemal. Chp ye yapılan operosyon ,çizilen Poreje çook büyük ,Hedef 1 taşla 10 kuş vurmak. Ve başrölde Tımbıl Kemal hepimizi kekledi. Uyguladıklarıda Hitler'in Propaganda Bakanı Joseph Goebbels'in Bugün Bile Geçerliliğini Koruyan Siyasi Tavsiyeleri. Bak Akkoyun lafını atan ,aslında CHP seçmenin ta kendisidir. Ve gerçekten koyunsunuz.ak parti 18 senedir var benim 3.parti seçimim. CHP %23 hiç şaşmaz iktidar olsun olmasın , Bi heykel hop %23 mutlu,başkan adaylığını koymayan 9 seçim kaybeden ,farketmez ,hani derler ya chp kim olduğu farketmez çeketini assa %20 kesin. Bu koyun luğun önde gideni. Kutuplaştırmaya gelince,Kemalin algı porejesi , Şimdi türkiyenin her şehrinde miletvekili çıkaramn,en çok kadın üyesi açık,kapalı herkesimden mevcut. 60 tane Kürtmiletvekili ve milyon kürtseçmeni olan bi parti istesede kutuplaşamaz her kesimden seçmeni var. Şimdi kutuplaşma nasıl başlatıldı, Akkoyunlar,göbeğini kaşıyan adam,bidon kafalı,dağdaki çobanla benim oyum birmi,cahil ,yobaz,Akpartiye oy veren öğretmen ,öğretmen değildir,ak partiye oy veren doktor olmaz.Ben Başörtülü hakime güvenmem. Bunlardan 3/1 ni arkadaşına söylesen bide konuşmaz senle. Bu kadar aşağılama,hakaret e rağmen kimse küsmedi. Şimdi aslında kendileri yapıp ,kendisi öyle olanı karşındaki öyleymiş gibi nasıl yaparsın . Bak oku Çok BÜYÜK ve BASİT bir yalan atın. Sonra bunu sürekli TEKRAR edin. Bir süre sonra toplum bunu kendi fikri gibi benimser ve savunur “yalan söyleyin, mutlaka inanan çıkacaktır. olmazsa, yalana devam edin” Amacımız doğruları söylemek değil, insanları etkilemek “halkı her zaman ateşleyin, asla soğumasına ve düşünmesine izin vermeyin”
 • 1 Yıl Önce

Necati

Sayenizde efendi sayenizde, türk milleti hiçbir zaman bu denli kutuplasmamisti onu da becerdiniz.
 • 2 Yıl Önce

Aziz Arıçam

Allah razı olsun. Toplumsal kutuplaşma hic hayra alamet degil.Orta yol bulmak,vasat hareket ise çok zorlaşmıs.Sizin gibi sağ duyulu yazarlarin ön plana çıkması lazim.
 • 2 Yıl Önce

Mete

Kutuplaşmanın ana nedeni, yıllardır iktidar olamamış ve olma şansı da düşük muhalefetin hırçın tutumudur.  
 • 2 Yıl Önce

Can

Kutuplastiranlar kimler. 
 • 2 Yıl Önce

Vicdanlı

Hem de her zamankinden daha çok toplumsal uzlaşmaya ihtiyaç var.Neden mi? Yüreğinde vicdan kırıntısı kalmış,milim den de küçük insanı vasıf taşıyan herkes çok iyi biliyor.
 • 2 Yıl Önce

MUAMMER ÜNLÜ

maalesef her dönem olduğu gibi günümüzde de KUTUPLAŞMA = TARAFINI BELLİ ET dayatması maharet ve tercih edilen yöntem haline geldi. dün de vardı mutlaka ama İLETİŞİMİN çok etkin olduğu günümüzde doğruyu ispat edene kadar YALAN 2 defa dünya turu atıyor. Ebu Bekir Hoca çok değerli bir eğitmen ve bilim insanıdır. o gün programınızda sarfettiği sözler hiç şüphesiz talihsizlik. lakin, gerçeklik payı da yok değil. en büyük talihszliği de genelleme yaparak ve siz ve diğer konuklar "hocam ağır oldu genelleme yapmak yanlış olur" şeklinde uyarılmasına rağmen ısrarcı olmasıydı. AZ KONUŞMAK LAZIM VESSELAM
 • 2 Yıl Önce

Kara

Dost sohbetin de soylediklerini tvde söyerlersen böyle olur işte peki dediklalri yalan mi apartların durumu hakkinda dedikleri doğru kesinlikle doğru ama adamin dediklerini sanki tum unilere fuhuş evi demis gibi algi operasyonu yaptilar asrin liderimizin sözcüleride destek verdi sağolsunlar bir dava adami daha küsturuldu ama chp kendi adamlarini tecavuz etse dahi koruyor medyasida koruyor akp güya yaranacaklar ya bi yerlere en ufak bi hatada linç ediyorlar dindar kesimden biri hata yapinca
 • 2 Yıl Önce

Levent 15

MHP'yi "PRANGA" olarak tasvir etmek, "toplumsal uzlaşmaya" ne kadar hizmet eder ki? (not:önceki yazılarınızdan?)
 • 2 Yıl Önce

üstü kapalı ifadeler anlamsızdır

Dilinizin altındaki baklayı tam olarak çıkarınız lütfen: Öztürk gibi adamları başımızın tacı mı edelim yani?
 • 2 Yıl Önce

Linç bizde mi yaygınmış?

Linç ederek öldürülmüş bir kişi gösteriniz toplumda; yok böyle bir şey! 'Linç kültürü' uydurması nereden çıkyor peki? Ne kültürü?
 • 2 Yıl Önce

Memo

Hoca kimseyi suçlamamış düşüncesini söylemiş basın özgürlüğü onlar içindir onlar herşeyi söyler fakat Hocanın düşündüğünü söyleme hakkı olamaz
 • 2 Yıl Önce

Okur

Malum akademisyenin dil sürçmesi yaptığı, onu demek istemediğine katılabilirim. İnsani bir durum. Fakat aynı hatayı farklı kesimlerden kişiler yaptığında öldüresiye yüklenenler bizler değil miyiz? En başta da yeni akit kafası.
 • 2 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23