• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

GS’liler linç ediyor, FB’liler, BJK’lılar niye yoksunuz yanımda?

78 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Mustafa

Geçti bolu pazarı,,sür eşeği Niğde ye.. Kadınlar ayaklandı,,erkek denilen karekter ayaklar altına alındi..Kadının dili uzandı, kafamı bozma devlet arkamda olgusu karalara yerleşti.Övundugümuz aile yapımız ciddi şekilde hasar aldı.. 
 • 1 Ay Önce

gs lisesinin onbinlerce mezunu arasından adını andığınız üç dört kişiden başka iyi anılmayan daha birçok kişi de mezun olmuş olabilir. ama bu yüzüncü dönem mezunu olmakla gurur duyduğum okulu karalama hakkını vermez.. 
 • 1 Ay Önce

Yaşar guzel

DAM ÜSTÜNDE SAKSAGAN VUR BELİNE KAZMAYI YAZIKLAR OLSUN KADEM
 • 1 Ay Önce

Mahmut

Malum okul okullar mehmet şevket eygi gibi insanlara neden imalat hatası dendiğine önce bir cevap vermeli?.
 • 1 Ay Önce

Mehmet ozkan

Bu vb sozlesmeler ile ahlaki durumumuz ortada bizi neyi ve nicin savunuyorki... olaylara musluman kimliğinizle bakmadan yahuduleri dost edinmeyin ilkesini destur edinmeden bizim dogruyu bulmamiz ve dogrulmamiz mumkun gözükmüyor.. hayirli bayramlar
 • 1 Ay Önce

Cafer erdil den ak yandașa

Yorumcu arkadașım ōncelikle bayramın mūbarek olsun... suriyeliler konusunda çok haklısın o kadar gūzel anlatmıșsınki ūzerine sōz sōylemeye gerek yok... secimden 1 yıldan fazla zaman gecti hūkūmet hala bir sey yapmadı pek yapacak gibide durmuyor. Yanlıșa kahrolası fetōcūler ve helak olası pkk lılar da yanlıș diyor diye doğru diyemeyiz. Ve bunu dediğimiz icinde bizde fetōcū ve pkk lı olmayız.. 2+2 fetōcūler ve pkk lılar icin de 4 diye bizim 5 diyecek halimiz yok... secimlerden ōnce senin tespit ettiğin suriyeliler sorunu nu dile getirenlerede fetōcū diyenler coktu , hatta fetō de suriyeliler konusunu cok kaşıdı şimdi sende bende fetōcūmū olmuș oluyoruz..? Elestirenleri fetōcū diye yaftalamak işin en kolayı ama bōylece fetōnūn istediğini yapmıș oluyoruz
 • 1 Ay Önce

Murathan uzan

Başkan 3 temmuzla ilgili dik duramadın. Destek bekleme
 • 1 Ay Önce

Rıfat

LOZAN HEZİMETTİR!..
 • 1 Ay Önce

Tarafsız

Ali bey Ahmet Hakan'ın yazısını okudunuz mu? Adam Kemalist olmuş..
 • 1 Ay Önce

istanbul sözleşmesinden,polanya çıkmak isteyince fransa yaptırım uygularız dedi

demek kolay olmuyor, bazen hayır gördügün şer oluyor bak aile eriyor .
 • 1 Ay Önce

Karamanlı

Okulu açana, Açılan bu zararlı okula ses çıkartmayan Zamanında eğitimine izin veren ulu hakan Abdülhamid’e ses çıkartma, altaylıya laf at..
 • 1 Ay Önce

Karamanlı

Okulu açana, Açılan bu zararlı okula ses çıkartmayan Zamanında eğitimine izin veren ulu hakan Abdülhamid’e ses çıkartma, altaylıya laf at. 
 • 1 Ay Önce

Umut Dinç

Niye birbirinize düştünüz yine? Neyse bu ilk değil ama. Sevr ve Lozan konusunda lokantacılardan değil de tarihçilerden bilgi almanızı tavsiye ederim.
 • 1 Ay Önce

Turk

Lozan hezimet değil zaferdir. 
 • 1 Ay Önce

Ömer

Istanbul sözleşmesinde gerekli düzenlemeler mutlaka yapılmalı . Süresiz nafaka saçmalığına da son verilmeli.
 • 1 Ay Önce

Ak yandaş

Ali bey söylermisiniz cumhuriyet tarihinin en mütavazi ve fakir fukaranın yanında olan kadroarı makam mevki şan şöhret zenginlikle suçlamak c.h.p ve fetö söylemi.degilmi.Biz bırakın bakanı c.başkanını bir müdürü bile göremez bizi vatandaşı kimse adam yerine koymaz muhatap almazdı.şimdi koskoca c.başkanı bir köylüyü bşr ayşe teyzeyi muhatap alıyor derdine çare olmaya çalışıyot.keza bakanlarda öyle.şimdi bu insanları asılsız suçlamalarda bulunmak ne iş niçin ve neden...
 • 1 Ay Önce

Okur

Allah bu yazar kardeşimize akıl fikir versin. Galatasaray Lisesine iftira atıyor.
 • 1 Ay Önce

Rifatin doktoru

Osmanlinin kaybettigi savaslarin tazminatlarini nasil odeyebildik ?
 • 1 Ay Önce

ace

LOZAN ANTLAŞMASI 59.MADDE Yunanistanda kurulan komisyon aracılığı ile Türkiye'ye 5 MİLYAR liralık savaş tazminatı ödemeyi kabul eder. Ama Türkiye Yunanistanın içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları göz önünde bulundurarak bu paradan feragat edet. Feragat edilen bu paranın bu günkü değeri 460 ton altın. Yanı 570 milyar dolar. Yunanistandan bu para alınıpta İngiltere'ye mi verildi.? Yunan Hükumeti’nin, Türkiye Cumhuriyeti’ne tazminat ödemesi kararı verilmiştir; ancak ülkenin ekonomik bakımdan zayıf olması sebebiyle bu tazminatı ödeyemeyeceği düşünülerek, Karaağaç ve çevresinin tazminat olarak Türkiye’ye bırakılacak. Savaş tazminatları: İtilaf Devletleri, I. Dünya Savaşı nedeniyle istedikleri savaş tazminatlarından vazgeçtiler. Türkiye, tamirat bedeli olarak Yunanistan'dan 4 milyon altın talep etti ancak bu istek kabul edilmedi. Bunun üzerine 59. maddeyle Yunanistan savaş suçu işlediğini kabul etti ve Türkiye tazminat hakkından feragat etti ve sadece savaş tazminatı olarak Yunanistan, Karaağaç bölgesini verdi. (1.341.639.505 Türk lirası karşılığı savaş tazminatından Karaağaç arazisi ile istasyonunun verilmesi karşılığında vazgeçildi.) KARAAĞAÇ Edirne'nin merkez ilçesine bağlı, Meriç nehrine 2 km. Şehir merkezine 5 km. Yunanistan sınırına 4 km. uzaklıkta bir Mahalledir. Kurtuluş Savaşı sonrası gerçekleştirilen Mudanya Ateşkes Antlaşması ile 25 Kasım 1922’de Edirne geri alınsa da Meriç’in karşı kıyısındaki Karaağaç’ın kaderi Lozan görüşmelerinde belirlenecektir. Yapılan görüşmelerin ikinci turu sonrası Yunanistan savaş tazminatını ödeyemeyeceğini bildirerek, Meriç’in batısında bulunan Karaağaç ve Bosna köyü yerleşimlerini 24 Temmuz 1923’te düzenlenen ek protokolle Türkiye’ye iade etmeyi kabul edecektir. Karaağaç’ın Türklerce geri alınması ise 15 Eylül 1923 yılına kalacaktır. KARAAĞAÇ'ın maliyeti 460 Ton ALTIN/570 milyar $
 • 1 Ay Önce

cafer erdil e

Arkadaşım şunuda söyleyelim.Hataları tabiki söyleyelimde fetöcülerin argümanlarıyla söylenirsr bu iyi niyetten uzaktır. 
 • 1 Ay Önce

Rıfat

Can hangi tarih? Yalan tarih mi?
 • 1 Ay Önce

Düşünür

Bu ülke ve insanı inönü anlayışlı c.h.p zihniyetinden zulüm görmüştür.Bu inönü kalkınmayada özel sektörede büyük darbe vurmuştur.şimdide fetö.belası bu laik seküler bagnaz c.h.p ile işbşrligine girmiş daha büyük tehlike olmuştur..
 • 1 Ay Önce

cafer erdil e

Arkadaşım biz İstanbulı kibirden kaybetmedik.sahada olmayan ve halka kulak vermeyen yöneticiler sayesinde ve gençlere ulaşmadıgımız için onları yalan süslü reklamlarla başnaşa bıtaktık.Sadece broşör dagıtarak iş yaptıgını sanan il teşkilatı sayesinde kaybettik..En önemliside suriyelilere gösterilen müsahama ve itibar bizim işci kesimine gösterilmedigi için kaybettik.Bu suriyeli istikası son bulmazsa kaybetmeye devam etcez.Ak yandaş.
 • 1 Ay Önce

Mesut

Dilipaka dava açma hazırlığı yapan akp li size sabah akşam sövenlere dava açın . Hepinizi toplasanız bir abdurrahman dilipak etmezsiniz . 
 • 1 Ay Önce

Jale ozsoy

KADEM bugun istanbul sizlesmesinin devam edecegini soyledi hadi yazar ali varsa yuregin elestir bakayim gorelim seni  
 • 1 Ay Önce

Can İzgi

Sayin Karahasanoglu yazilarinizdan okumus bir bilgisiz oldugunuzu anliyorum. Biraz tarih bilseydiniz Lozan'a saldirmazdiniz. 450 milyar dolar borcu olan bir ulkeye alacakli devletler sadece sartlarini empoze ederler.
 • 1 Ay Önce

Bahadeğer GOLUOĞLU

Sayın yazar bugün KADEM İstanbul sözleşmesi ne sahip çıkarak 16 maddelik bir açıklama yaptı ne siz ne de gazetenizden bir yorum gelmediği gibi haber olarak dahi vermediniz 
 • 1 Ay Önce

Cafer erdil

Hayatımın sonuna kadar recep tayip erdoğana 28 șubatın baş ōrtūsū zulmunūn karșısında duranlara bu zulmū bitiren bitirilmesinde toz zerresi kadar emeği geçene hatta emek vermeyip içinden bu haksızlık diyene hayır duası edicem. Ve ayrıca trablusgarb balkan çanakkale ve kurtuluș savaşlarında canını veren mehmetcikle omuz omuza savaşan gayri mūslim vatandaşlarımıza da bol bol dua edicem rabbim onlarıda inşallah cennetine kabul etsin diye. Kim bilir merhameti sonsuz rabbim onlarada merhamet eder. İnşallah eder amin.
 • 1 Ay Önce

Can

San remo ve mudros u kim imzalamis ve sonunda sevr yi, kimin yetkilileri orada vardi da damat ferit pasa ve sultan vahidettin in haberi olmamis güya. Bu kadar atma osmanlilari parlatayim derken. Afrin idlip o zaman simdiye kadar niye ilhak edilmedi ki 1922 deki gibi savastan bile cikilmadi. Buyur bizi aydinlat haci.
 • 1 Ay Önce

Cafer erdik

Hakkaniyetli uyarısı sebebi ile sayın abdurrahman dilipak"a açılmaya çalıșılan bu davanın sebebi Ak partinin hatalarını gōrmezden gelen, halının altına sūpūren sizlerin eseridir. Hataları ōrtbas etmek kibre sebeb olmuştur. Bu kibir dūn istanbulu dūn ankarayı kaybettirmiștir. 
 • 1 Ay Önce

Hakan

Galatasaray lisesinde ülkeyi satan çıkmadı ama cemaatler içinden feto çıktı.
 • 1 Ay Önce

Ergin

Senin Dilipak, Yıllarca her gün AKP ye her türlü ima,iddia, itham ve isnatlardan bulununup , AKP aleyhtarligi yaparak ,baska yerlerin lehine tutumlar sergileyince hiç sesin ,sesiniz çıkmadi ama.....!
 • 1 Ay Önce

Barış

İstanbul sözlesmesi ve 6284 bizden değildir.
 • 1 Ay Önce

Tekeilli Türkolog

Sayın Karahasanoğlu, Hala cahilce diretiyorsun. Her okuldan kurumdan kahraman da çıkabilir hainde. O dönem imparatorluğun yıkılış sürecinde aydın ve okumuş isimlerin arayış içinde olduğu bir dönem ve yanlışta olsa birtakım cemiyetlere yöneliş mevcut. Milli mücadele başladıktan sonra ve Cumhuriyet ilan edildikten sonra hemen hemen hepsi hatalarindan dönmüş 150likler listesinden çıkarılmışlardır. Örnek vericem: Fenerbahçe'yi kuranlar da Fransız katolik kilisesine bağlı St. Joseph lisesi mezunudur. Burada amaç devlet ve diplomasiye hakim birkaç lisan bilen kişiler yetiştirmektir. Fransızca eğitim verme sebebi o dönem dünyada geçerli olan lisan ve kültürün Fransızca olmasıdır.
 • 1 Ay Önce

Muharrem sivri

Lozan o günün sartlarin da bir başarıdır ve ülkenin masada da elde ettiği gerçek bir zafer dir pardon sizce lozan anlaşması yerine mandaligi kabul etseidiler dahami iyi olacaktı  
 • 1 Ay Önce

İthaf

"Hangi ad altında olursa olsun bir şahsın kamu görevi sebebiyle bir başka şahıstan hediye alması yasaktır. Şayet bir kamu görevlisi, görevinden dolayı kendisine bir hediye verilirse bu hediyeyi de hazineye bağışlamakla mükelleftir."  
 • 1 Ay Önce

Ahmet Koç a

Arkadaşım dogru bir tespit yapmışsın.Aynen katılıyorum.Bizim zaten .d.oglu babacan arınç ve gül gibi yeterince BİRÜTÜS lerimiz var.. 
 • 1 Ay Önce

Ömer

Dilipak’a bence çok özel danışmanlık görevi verilmeliydi Yok cumhurbaşkanı en üst kişiye özel danışmanlık Yok bu da olmadı,en üst özel akil adam Yok yok(herşeyi bildiğine göre:Evren,Ahiret,kim cennetlik kim cehennemlik,kimin Hutameye yuvarlanacağı vs) özel yetkilendirilmiş görevlendirilmiş filozofluk makamı verilmeli
 • 1 Ay Önce

Kenan1461

Sayın yazar milleti birbirine hakaret ettirmekten başka bi işe yaramıyor yazılarınız günahtır yapmayın yazıktır yapmayın.Herkes sizin gibi düşünüp yaşamak zorunda değil, adam vatanına milletine dinimiz islam'a ben bağlıyım diyosa tersini yapmadıkça kimse bişe diyemez. Birde lütfen bu AK Partinin sırtına daha fazla yük olmayın onlara yararınızdan çok zararınız var bilesiniz.
 • 1 Ay Önce

Valla doru demis

A.Dilipak, ben cogu yazisini begenmem. Hatta bazan kendisine buradan "bunadin, artik yazma" dedigim de olur. AMA 27 Temmuz 2020 yazisinda ifade ettigi: akp li Fahişeler" mealindeki ifadesi cok dogru ve yerinde bir tespittir. İlla kadinin fahişesi olmaz, para, çıkar için yamulan, egilen, bükülen erkek de fahişedir. Şahsi çıkar fahişeligini kişisel beceri, zeka yetenek gibi sunan karaktersiz aslakların partisi dini imani milleti olmaz. Onlar ellerine gecen her firsatta her seyi satarlar. O yuzden basta Ak Parti, hiç kimse parti adına, kadın adına asalaklarin fahişeliğini masumlaştırmaya kalkmasin!
 • 1 Ay Önce

Butun yabanci okullari kapatalim diyen mal..

Var misin tarikatlari da kapatalim.
 • 1 Ay Önce

Düşünür

Trabzonlu arkadaşım şu çalındı lafı hiç hoş ve gerçekci degil.siz olaya böyle bakarsanız yazık olur Trabzonspora..Tek sebebi var sizin başkanın çok dogru işler yaparken birden 90 derece degişmesi yanlış işler yapması..oyuna hocaya müdahele hergün medyada gözükmesi ve Alanyaspor maçından başlayan büyük hatalar...Başakşehir başkanı gibi oturup koltugunda sadece maçları seyretseydi farkla şampiyon olurdunuz.Futbolcuların ayarlarını başkan bozdu.Tekere çomak soktu..Tamamen başkanın agresif hırçın olmasından..
 • 1 Ay Önce

Zir cahil

Galatasaray Lisesi 1481 yılında II. Bayezid tarafından kuruldu. Mekteb-i Sultani'nin temel amacı, tüm Osmanlı topraklarında yaşayan Müslüman ve gayrimüslim çocuklara seçkin bir eğitim verebilmekti." (Galatasaray Lisesi resmi sitesinden alıntıdır)
 • 1 Ay Önce

Ak yandaş

Evet sorun zaten o.Tartışmak konuşup anlaşmak milli menfaatlerde buluşmak amaç olmalı.Lozan bir zafer Türkiyenin tapusu görenler bizim milleti tanımamış kendi kimligini bilmeyenler.Biz tapu için yüzbinlerce şehit verdik yine verirdik..Biz Yürkiyeyi lozanla degil verdigimiz mücadeleyle vatan kıldık.karşı tarafında şunu bilmesi lazım.i.inönü gibi karizması çapı vasfı düşük bir insandan zafer beklemek mantıga aykırı..sonuçta birçok cephede bşzi savaştırıp gücümüzü çapımızı elimizden almışlar.Biz şimdi TÜRKİYE Yİ.nasıl daha ileri zengin güçlü bir ülke yaparız.ona çalışalım.
 • 1 Ay Önce

Demek ki

... ali bey. Uzun zamandir ilk defa bir yazinizi okurken zevk aldim.tesekkurler
 • 1 Ay Önce

ili61

Trabzonsporun şampiyonluğu çalınmasaydı akp tarafından yanınızda olurduk.gs lisesinin gerçi savunulacak tarafı hiç yok ..besle kargayı.pardon liseyi.Trabzonun 35 senedir şampiyonluğu çalinıyor yerli olduğu için.
 • 1 Ay Önce

ali

Lozan'ı M.kemal bile hayatında delmiş.Mükemmel bir anlaşma değildi? Boğazlar ,Hatay,Musul meselesinden lozan'a rağmen teşebbüs yapıldı mı ? Mükemmeldi de niye bu konuların üstüne gidildi? 100 sene geçmiş o gün mümkün olmayan şeyleri bugün biz mümkün hale getirmeye çalışmak suç mu? O günkü teknolojide uzun menzilli silahlar yokken bugün egedeki adadan ankara bombalanabilir.Bunun için adalar konusunda tadilat istemek gayet normaldir. Lozanı dogma haline getirip yunandan bile daha fazla savunmak neye yarıyor. Lozandaki tavizleri dahi kabul etmeyen insanlar sevri mi kabul edecek. Mesele lozana dokununca putlarının zarar görmesinden şerefinin eksilmesinden korkuyorlar.Sorsan bu adamlar fikirlerinin dinamik olduğunu düşünürler. Dogmacılığın bağnazlığın türkiye şubesini oluşturuyorlar.
 • 1 Ay Önce

Yılmaz

Masonları unuttunuz efendim bu okul içimizde bir urdur nokta
 • 1 Ay Önce

Huzur

İyikivarsın Ali abi.bayramın mübarek ola.Dilipak abiyede saygılar.
 • 1 Ay Önce

Ahmet koç

Dilipak cuma dergisinden beri yanınızda olabilir hatta yazıları o kadar sıkıcı iken sakalı hürmetine ıkıla sıkıla okurduk. Şimdi kalemi sağlamlaşınca donkişot gibi sağa sola vurmaya başladı. Nefs kokuyor davranışlarında yazılarında. Eğer önlem almazsanız irili ufaklı bir çok fitneye sebep olabilir böyle NEFS sahibi olanlar. Bi kenara yazın.
 • 1 Ay Önce

H.Eren

Yazınızın sonunda sorduğunuz soru hakkında tahmini cevabımı söyliyeyim müsadenizle:Ak Parti düşmanlarına şirinlik yapmak için.Ama gene yaranamazlar.
 • 1 Ay Önce

Orhan

Ali Bey, esas olarak neyi kastetmek istediğinizi bildikleri halde konuyu çarpıtanlar, bu vatana ihanet edecek yapıda olanlardır.
 • 1 Ay Önce

Bütün yabancı okulları kapatalım..

Haydi var mısınız imza toplamaya...
 • 1 Ay Önce

Haydar kursan

Tekbkursun atmadan allahuekber daglarinda 90000 askerimiz sehit oldu 400 yil kaldigimiz balkanlari apar topar biraktik arap collerinde arap asiretler ingilizlerle bizi arkadan vurdu trenle yolladigimiz mehmetcikler geri gelmedi en sonunda polatliya gelen dusman.sonra lozan .o masada bukadar hezimetten sonra ne alabilirdiniz
 • 1 Ay Önce

Emrkl

Padişah Sevr kabul etmediyse düşman gemileri 2 yıl önce geçemedikleri Çanakkale’yi ellerini kollarını sallayarak İstanbul’a nasıl girdiler Şanlı Osmanlı Ordu Ve donanması neredeydi evet MKemal nasıl geldilerse öyle gidecekler diyerek halkı uyandırdı padişah gibi düşünseydi bugün Ayasofya’da çan sesleri duyardınız
 • 1 Ay Önce

ATATURKCU

OSMANLIDAN KALAN ENKAZ DIS BORCLAR SANAYI DEVRIMININ KACIRILMASI TEKNOLOJIDE GERI KALMAMIZ BUTUN KAYBETTIGIMIZ SAVASLAR SONUCU YENI BIR DEVLET KURULMAK ISTENDI.EEEE ELIN COK GUCLU OLACAKKI PAZARLIGI IYI YAPABILECEKSIN.BURDAN ATIP TUTMAK KOLAY
 • 1 Ay Önce

Bakış

Helal olsun kadem,e sizin gibi yobazların tuzağına düşmediler.artık anlamışsınızdır herhalde ak partisi içinde bir yaptırımınız, tesiriniz olmadığını.size tavsiyem yine körü körüne mevcut iktidarı desteklemeniz yoksa limyata pirince giderken evdeki bulgurdan olacaksınız.vallaha kendinizi birşey zannedip iktidar yalakalığını bırakıp tersleşirseniz Allah göstersin gazetenize kayyum atanır hepiniz açlıktan geberirsiniz.sen en iyisi yine eski hesap CHP,ye imamoğluna Meral hanıma saldır.iç muhalefet seni aşar aslan parçası.
 • 1 Ay Önce

Bilal

Şu bir gerçektir ki Türkiye sadece müslüman ulkelerin toprağını petrolünü ele geçirmekte çok başarılıdır, burnumuzun dibindeki adalar imizi 100lerce yıl geçse hâlâ alamadık çünkü tirsiyoruz. Batılı dostlar haydi Türkiye şu ülkeye saldır dediklerinde 10 kaplan gücünde saldiriyoruz incirlik dahil tüm askeri noktamizi sayın dost Trump in emrine veriyoruz tüm vahşi örgütlere aynı yoldayiz diye TAM DESTEK veriyoruz FAKAT cennet gibi adalarımızı Yunan gelip alıyor bizim münafık yöneticiler fıs, tavuk gibi oluveriyorlar. Her gün tvlerde ancak ah vah ediyorlar hep söylem hiç eylem yok. Korkarım yarım batılı dostlar haydi Türkiye sıra İran'a geldi haydi saldır dediklerinde YİNE 10 kaplan gücünde İran a saldırıp orayı da kan ve gözyaşına boğacaklar.
 • 1 Ay Önce

Oguz

Ali bey bugünkü yazınız güzeldi elbetde artık millet olarak Lozanda kazananadıklarımızı kazanmaya çalışmalı ve birlik olmalıyız.O yıllar dünyada savaş zamanı olması ve 10 yıldır cephede büyük savaşlar yapmamız o şartlar altında bizim için en iyisi Lozandı ama ülkemiz güçlendikçe elbetde yeni lozanlar yapabiliriz bunun içinde ayrışmadan tek millet olmalıyız
 • 1 Ay Önce

jest oldum derken şok oldum

haberde chp gizli ermeni partisimi?
 • 1 Ay Önce

Yabanci okul asiklarina

Gavur gelip ülkede okul kuruyor, Türkün kara kasini kara gözünü sevdigi icinmi? Suc kimde onlara izin verenlerde. Mesela Türk-Alman üniversitesi kuruldu. Almanyada aynisi varmi? RTE lafini etti, bir Türk lisesi kuralim diye, bütün Alman kamuoyu ayaga kalkti, RTE demedigini birakmadilar. Yabancilarin Türkiyede hic bir okulunun ülkeye faydasi yoktur, Fetönün okullarini ne cabuk unuttunun? Onlari savunanlar bos teneke gibiler. Bu okullardan mezun olanlarin bu ülkeye ne faydasi olmustur? Öyle teneke gibi ses cikarmayinda verilerle konusun. Ben bakan olsam sahsen bütün yabanci okullari kapatirim, vakif okullarinin cogunu kapatirim. Eger birisi yapanci bir okulda okumak istiyorsa, gitsin yurtdisina. Her önüne gelen aynen Fetö gibi okul acmis!
 • 1 Ay Önce

sayın alı bey ,fatih şahine yazın manidar,dır bizde bir öte git dese hakaret oluyor

bunca akp hasımları bir bir yapının tuglalarını yıkmaya çalışıyor.sayın dilipak eyvah demen uyan gözlerim ençokda batan dostun sözleri bu davranış mahsun eder suçlar bizleri kolay unutulmaz ,çabuk unutulan dosluklar bizi böyle davranış yaralar.
 • 1 Ay Önce

Hasan

Fatih Altaylı ile olan karşılıklı yazılarınızı takip ediyorum. Sizde biliyorsunuzki yazdıklarınızın elle tutulur yanı yok. Bir defa üç beş yılda bir ismi değiştirilen okullar içinde 150 yıla yakın bir kurumsal kimliği olan kurumu içinden sırf bir kaç aykırı insan çıktı diye etiketleyemezsiniz. İ
 • 1 Ay Önce

YılmazErdem

Gerçekler her zaman acıtır..
 • 1 Ay Önce

Hızır as. Görmek dileği;

Reis ne yapsın? Hızır Aleyhisselam yoldaşı olsun...
 • 1 Ay Önce

Rıfat

Ülkeyi bozuk para gibi harcamışlar, Lozan a da zafer demişler, sonra da kendilerini kahraman yapmışlar!
 • 1 Ay Önce

Mikail okuroğlu

Mehmet yılmaz cehennemin dibine müslüman olduğunu göstermeye çalışıp kur'an a şeriate şavaş açan 'lar cumhuriyet deyip aynısını yapanlar gidecek bir izah edebilirmisin 1.meclis le 2.meclisin farkını cumhuriyetciyim deyip islama kur'an a camiye imama halime neler olduğunu.....
 • 1 Ay Önce

Okur

Sn.yazar Lozanı eleştireceğine bir defada telefonla papazı serbest bırakanı eleştir,yarın bu günleri de arayacağız.
 • 1 Ay Önce

Mehmet Yilmaz

Dayatmaya calistiginiz zihniyet TurkiyeCumhuriyeti’nde islemeyecek.. kinci, gaddar, insanliktan en ufak nasiplenmemis insanlarsiniz.. nefretiniz artik kendininizi yakmaya basliyo.. gozumde fetocu hainlerle ayni seviyedesiniz.. bir de sizi adam yerine koyup bunlari yaziyorum ya kendime de kiziyorum.. bir ilahi adalet varsa cehennemin en dibindesiniz..
 • 1 Ay Önce

Operasyon şike

Gs lisesinin yetiştirdiği adamlar yerli ucak sanayi .makine kimya. Pilot yetiştirme okulu .kapattılar sonra yunanla fransizla ingiliz le dost oldular. Bu okulun temel felsefesi lumpen fransız gibi düşünen uyuşmuş adam yetiştirmek. Ali karahasanoglunun yazıları ni iki gundur okudum.ona cevap yazan lumpenleri gorunce yunan adaları hep burnumuzun dibinde kalacak yazıklar olsun.
 • 1 Ay Önce

Bir Yorum

Sabah Gazetesi yazarı Engin Ardıç Galatasaray mezunudur. Bakalım bu konuda bir şeyler yazacak mı?
 • 1 Ay Önce

Operasyon şike

Aşağıdaki butun eserleri gs lisesi mezunları yapti.....marmaray. ıstanbul havaalanı. IHA lar .SIHA lar.sehir hastaneleri. Tank palet .yerli otomobiller fabrika si .yerli helikopter .otoyollar.yerli gemiler.köpruler .yerli ucak sanayi .
 • 1 Ay Önce

Ahmet Hoca

Parti dilipaka dava açamaz çünkü dilipak dava adamıdır
 • 1 Ay Önce

misafir

Dilipak icin haklisin...Lozan sevr meselesini kosende yazarak cozemeyecegini biliyor olmalisin. Kim kimdir siralamasi yaparken donemin fetvalarina goz atmalisin sonra kim kimin yolunda goreceksin. Bunu bilen biliyor gören görüyor.
 • 1 Ay Önce

Vatansever

Sayın Dillipak’a saldırmalarının nedeni yazısında koch, sabancı ve eczacıbaşı ‘ndan bahsetmesinden dolayıdır. Hele bunların içinde koch ‘ların ne kadar kindar olduklarını belirtmek isterim, hınçlarından adlarınının geçmiş olduğundan dolayı gözdağı vermek istemektedirler. Ama bunların Milletimizden ÇALDIKLARI Bankaları ve Petrol Ofisini bu Hükümetin geri alması onların bu gücünü köreltecektir.Galatasaraya gelince siz ifşa ettiniz onların Milli olmadığını içlerinde kaç tana Müslüman öğretim elamanı var??!
 • 1 Ay Önce

Hasan

ne oldu ..
 • 1 Ay Önce

insanoğlu

İmamHatip Lisesi vardıda biz mi gitmedik diye cevap gelebilir......onların derdi gerçekler değil ....herkes farkında ..kimse yazamıyor.
 • 1 Ay Önce

Sevilay

FatihAltaylininAnlasilanOkiYazisiCokZorunaGitmisOnunMezunOlduguOkuluBegenmemisin..
 • 1 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı