• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Cübbe ile türban bir arada olmaz” diyen zalimden miting çağrısı!

87 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

nur

AYle Fatma k.emal kilictaroglu dan bahsediyorsunuz, değil mi, gerçekten öyle muharrem ince istemiyor ama ,diretiyor diğerlerini de diskalifiye etti.
 • 4 Ay Önce

Dürüst

AYle Fatma k MAL dan bahsediyorsunuz değilmi ?
 • 4 Ay Önce

Yüksel

Olay bitmiş.ali usta
 • 4 Ay Önce

Gerçeker

O.u ismini araklayan esas küffar kefere zındık mürted sensin . Biz senin gibi ekremin yalayıcısınıda gerçek O.U kardeşimizde biliyoruz
 • 4 Ay Önce

AYle Fatma

Teşekkür ederim çok güzel yazmışsınız tek adam diye devlet başkanlığını yerden yer vuran kişinin tek adam olma yetkisini kaybetmeme çırpınışlarını esefle kınayarak izliyoruz
 • 4 Ay Önce

REİS

Bu chpkk lı fetöcüler vesikalık bir resme bir çuval para verirler sonrada saman arpa çok pahalı yiyemiyoruz diye ortalığı vel veleye veriyorlar. Hiç utanmadan enflasyon yüksek hıyar soğan baldırcan patates arpa zavar yiyemiyoruz diyorlar sonrada 6.5 milyon tl yi vesikalık resim için ingiliz gavuruna veririler .
 • 4 Ay Önce

Hakiki O.U

O küffar benim adimi kullaniyor. Asıl O.U benim.
 • 4 Ay Önce

Zekiye

“Biz 8 bin oy ile, yönetime gelelim.. 8 bin avukatı temsil edeceğimize.. 50 bin avukatın temsilcisiymişiz gibi yapalım..” derseniz, Yüzde 52 ile seçilen Cumhurbaşkanı yüzde 48 i temsilen muhalefete birkaç bakanlık versin bakalım kabul eder misiniz.
 • 4 Ay Önce

Ürpek

Efendim kurbanlık koyun hem çok hemde ucuz ama bizim chp ve imamoglunun yetiştirdigi 2 ayaklı ....lar kurbanlık ....'lar pahalı efendim KeMAL bey fiyatları indirin efendim .
 • 4 Ay Önce

Ürpek

Efendim piyasada kurbanlık koyun yok diye yazmıştım ama varmış
 • 4 Ay Önce

Abdulhamit han

Eren ersoy ; 30 40 yıl geriye gidiyorum dallas ve latin pembe dizileri ve kırmızı nokta lı sinama ve dizilerinin ürünü kültürü ve ahlaki ile yetişmiş siyonist yahudilerin haçlı batıların ... ........  yalancı eren ersoy...........
 • 4 Ay Önce

Tam yobaz femi

Bravo hojham 
 • 4 Ay Önce

Abdulhamithan

Eren ersoy ; Abdulhamite kızıl sultan diyen ermeniler ve fransızlar la senin arandaki fark ne ?
 • 4 Ay Önce

yasemin sana söylemedim zaten

Okuyupta hala anlamadıysan sana geçmiş olsun demeye bile değmez. Sana Allah akıl fikir versin denir.
 • 4 Ay Önce

bu chppkkdhkpc soysuzları kuduz olmuş köpek hepsi.
 • 4 Ay Önce

Yasemin

geçmiş olsun niye geçmiş oluyor ki ,Biz Devletimiz den kampanya yapılmasını istiyoruz, DEVLETİMİZDE kabul ediyor kampanya bitecek diye korkuyoruz Bizler veriyoruz, sana ne REİSE mal varlığımızı da canımızida veririz.
 • 4 Ay Önce

ali

bu kadar demokratik ortami bulan fasist mankurtlar salyalarini burada da akıtmislar. ulan tarih bilgin yok, formatlanmus ideolojik ve hatta evanjelik- siyonist osmanliya hakaret sloganlariyla burayi da kirlettiniz ....suzlar. 
 • 4 Ay Önce

Ak yandaş. nokta.. Aynen

Safımiz belli, sağ parti dinine inanan. ak Parti'li, Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN in yanı. C. chphdpkkip İslam düşmanı. hdp Cami, yakar chp ahır yapar, Ezan yerine marş okutan Sultanahmet camii nide müze tartışmasına açar CHP domuz yer ataistdinsizler fırsat bulurlarsa, ev gezmelerinde dahi müdahale hakkını kendilerinde bulabiliyorlar.
 • 4 Ay Önce

TARİHÇİ

eren erensoy. BAŞINA MERHUM ABDÜLHAMİD-İ SANİ HAZRETLERİ KADAR TAŞ DÜŞSÜN
 • 4 Ay Önce

Eren ersoy

Ne idüğü belirsiz bir siyaset! Sonunda kendisini belli eden bir hal aldı... Satılık siyaset. Ve ülkede çocukluğundan bu yana yetiştirilen ve yetiştiricilerinin rol verdiği kişiler sahneye çıkarıldılar. Her zaman ifade ettim, bugün hakkında fikir sahibi olmak için en az 30 ama gerçekte 40 yıl evveline bakmak lazımdır. Bugün sahnede olanları incelediğiniz zaman hep aynı karelerde fotoğraflar verdiklerini de görürsünüz. Bir amaç uğruna yetiştirildiler. Bu sayıda bir kalabalığı beslemek ve geleceğe yatırım yapmak! Elbette ülkem üzerinde oynanan oyunları anlamanın da temel yapısında nelerin olduğunu görmeyi sağlayan unsurlardır. VAKIFBANK REKLAMI yapıyorlar! Sözde... BİR MİLYONUN VARSA! ELLİ MİLYONUN VARSA! Bu ülkede hırsızlar dışında kaç kişinin bir milyon lirası var? Ve reklamın yüzüne bakın... Bülent İNAL Namı diğer Abdulhamit! Oynanan oyun ortada kafa karıştırmak için uygulamada var olan tarih bilgisi! Siyasal oyunda kullanılan saptırılmış gerçek olmayan bir tarihtir. Oyunun temel menşeyi ise TORAH Yani TARİH kelimesidir ve kadim türkçede kullanılan bir kelimedir ki daha sonra bu isme sahip çıkanlar da yahudiler olmuştur. TARİH... Osmanlının çöküşünde var olan en büyük belalardan birisi olan Abdulhamiti ne kadar allayıp pullasalar bile satabilecekleri bir mamul değil... Bugün de itilaflar oluşursa! Ki oluşturacaklar. Davaya bakacak mahkeme dünyayı kana bulayan ingiliz zihniyetinin mahkemeleridir.  
 • 4 Ay Önce

Ak yandaş. nokta..

Sultan Abdülhamiti sen ülkeyi kötü yönetiyorsun diye indiren sonra koskoca imparatorlugu darmadagın eden ZİHNİYET dün Menderesi ve 2 bakanını idam ettirdi.Bugünde T. Erdoganın peşinde. ....15 temmuzda harekete geçtiler fakat hesap edemeikleri şeyler oldu .Vatanseverlerin meydana çıkması ve ALLAHIN yardımıyla hüsrana ugradklar.Burda şu önemli millet ölümü göze alıp meydana inmeseydi ALLAHTA yardım etmez biz şimdi rezil ve zelil olmuş boyunıduruk altında yaşıyorduk.Şu an isimler ve saflar belli açık ve net..Ezan bayrak vatan islam diyenlerin bu ugurda mücadele gerekirse ölmeyi göze alanların safı akparti ve ona g.gönül verenler birde bu degerlerin tam zıddı düşmanı c.h.p ve onu desdekleyen çevresi yoldaşları .Durum bu kadar açık ve net..Onların kullandıgı liyakat haram helal israf gibi kavramlar sadece saf bilgisiz işin özünü bilmeyen CAHİL müslümanları kandırmak için.b
 • 4 Ay Önce

HASAN ÖNDER

MUHTEREM VATANDAŞLAR, DAVA VERECEĞİNİZ AVUKATLARI İYİ SEÇİN. DİN VE DEVLET DÜŞMANLARINA DAVA VERMEYİN. 
 • 4 Ay Önce

FAKIR MENDEBUR

Yüzde 16 oy ile seçil yüzde 100 u temsil ediyormuş gibi Birliği yönet sonra utanmadan sıkılmadan demokrasi adalet bilmem ne.  
 • 4 Ay Önce

Vatansever T.C YE

Evet arkadaşım yorumunda tamemen haklısın.İslam müslüman düşmanlarının cesareti bizde yok. 
 • 4 Ay Önce

Ak yandaş

Ali bey siz bir gazeteci olarak sizden rican tabanın sesine kulak verip akparti hükümetine hesap sormanız 
 • 4 Ay Önce

Ak yandaş

Ali bey size sorum şu akparti yerine c.h.p olsaydı gelip akpartiye sorarmıydı şunu şöylemi yapalım böylemi.Elbette onlar karşı çıkacak yıllar öncesinden kurdukları düzenin degişmesine karşı çıkacaklar.Asıl mesele m.h.p ile çogunlugu elinde bulunduran akparti neden fazla ürkek ve cesaretini kaybetti.Azınlıgın sesi c.h.p nin sesi daha çok çıkıyor.Ben seçmen olarak bahane istemiyorum önlar ne yaparsa yapsında asıl mesele bizimkiler ne yapıyor..Bizim milletvekilleri nerde ne yapıyorlar.Sadece reise tamam efendşm peki efendim diyen vasat m.vekili ve yönetici istemiyoruz..Vasat adamlarla kan kaybediyoruz.
 • 4 Ay Önce

Mehmet

Ya arkadaş bir doğruyu savunurken bile bunu dogru dürüst savunamıyorsun. Sekizbin oy aldiysa sekizbin avukatın başkanıymıs.Hic düşünmez misin sen simdi Erdogan şu kadar oy aldı onların başkanı Muharrem ince de şu kadar oy aldı onların başkanı olmalı derler diye.
 • 4 Ay Önce

TcVatanseverTc

Müslüman kemalist, laik , solcu, komünist,satanist, olamaz...Çünkü hepsi dinsizlik ve ilahlık iddiasında bulunanların ideolojileri...Ama diyanete sorsan, olabilir der..Çünki o kadar çok korkuyorlar ki hakikati söylemeye, şu islâm düşmanları kadar cesaretleri yok...makam ve mevki kaybetme korkusu onlarda daha baskın.
 • 4 Ay Önce

Halifeyi sorana cevap

Güzel kardeşim benim anladığım şu. Normalde insanlar Allah adına halife seçemez iken insanlar yinede kendilerince halife seçmişler. İnsanların bu şekilde halife seçmelerinin küfür olduğunu düşünüyorum. Ancak Rasulun öğretilerinin doğru aktarılması için ehli heyet kurulabilir.Kısaca insanlar başta yanlış yapmış ve bu yanlışı Atatürk kaldırdığı için kafir ilan edilmiş gibi bir algı var bende. Sevgiyle kalın
 • 4 Ay Önce

O.U.gerçek.

Kaleminize yüreğinize sağlık Ali bey bu inkarcı imansız durakoglu ve onun idolojisine gelince işte bunların savunduğu demokrasi bu imansızlar eğer bu demokraside karar bunların lehine vede imansızlık lehineyse demokrasi yok bunun tersiyse o zaman demokrasi değil demokrasi yok diye viyaklayan demokrat bunlar yemişim bunların demokrasisini bunların demokrasi anlayışında din yoktur İslam yoktur zaten bu solcularda maneviyata dine islama saygı olsaydı belkide Türkiyede iktidar olabilirlerde ama yok bunlar islamı duydumu müslümanı gördümü kırmızıyı görmüş boğa gibi kuduruyorlar bazen eko gibileri zoraki yalandan milleti kandırmak için yalandan milleti kandırmak için din ,İslam ,müslüman diyor ama köprüyü geçene kadar bunların bir kısmı Müslümanım derler ama sorsan imanın İslam'ın şartını bilemez subhanekeyi okuyamazlar bunlarda ne ilim ne amel vardır .Not ; Ali bey durmak yok yola devam çünkü bu sayfaya öyle çok küffar mahallesinin ve fetonun çoçukları üşüşmüşki demekki siz doğru yoldasınız ve yazdıklarınız bunlara çok batıyor bu sayfaya üşüşen küffar takımı aklı sıra akıllılar ya kendi adlarınıda yazmıyorlar bazen ben bazen sen ,bazen müslüman bazen muhafazakar olup bizi bize kırdıracak bizi bize düşman edecek yorumlar yaparak bizleri diskalifiye etmek istiyorlar o sebeple O.U. gerçek rumuzu kullandım bu küffar takımına diyorumki uyanıklar ne kadar deve kuşu gibi başınızı kuma gömsenizde ....
 • 4 Ay Önce

Gundi

Türkiye’de akıl ile sol düşünce bir arada olmaz. Dünya da sol düşüncenin bitmesinin sebebi türk solu.
 • 4 Ay Önce

Çüşşşş!!!!

Tunç, senin tayfa varken cehennemde bize yer kalmaz.
 • 4 Ay Önce

Nur

Bu ülkeyi sol zihhiyet hep geri götürmüştür o yüzden artık iktidar olamıyorlar 18 senedir bu ülke anca büyüdü irtica darbe imansızlık bölücülük iftira yalan fitne genlerinde var pkk ya dhkpcye fötöye darbeye sapıklara destekleri büyüktür üretmek ülkeye katkı sağlamak gibi durum yoktur olanlarıda hiç ederler. ülke onların iktidarı ile dibe vurdu her zaman hazine tamtakır oldu heykel dikmekte büst yapmada yarışırlar ülkede sol kafanın yaptığı işe yarar bir eser varmı gösterin adalet sistemleri berbat hakkın değil batılın adamıdırlar sürekli imilletin ayarları ile oynar küçümserler bizim insanımız değil bu adamlar biz değiller
 • 4 Ay Önce

Ahmet

Avukat emir almaz diyorsun da millet vekili emir alır mı.almamali ama bir zamanlar bir kanun teklifi vardı milletten tepki gelince cumhurbaşkanı bu kanun olmaz diyince gündemden düştü peki bir gün önce çıkacak kanunu savunanlar ertesi gün kanunu savunmuyorsa bir yerden emir almış oluyor mu.
 • 4 Ay Önce

Bir bilenden halifeyi sorana.

Kardeş halife dünya müslümanlarının lideri önderi demekti.Vatikandaki papanın hristiyanların lideri oldugu gib..Halifelik insanların belli kurulların veya önde gelen islam alimlerinin onayıyla veya degişebilecek usullerle seçilelek müminlerin emiri..Ve kaldırıldı şu an hristiyanların dini lideri var fakat müslümanların yok.O yüzdende işler karışık daeş de kendini müslüman görüyor vahşice katliam yapıyor.Yemende çocuklar açlıktan ölüyor.Sözde islam devletleri seyirci kalıyor islam dışı uygulamalara imza atıyorlar .Şu an sadece TÜRKİYE vicdanın insanlıgın yani islamın sesi oluyor gücü yettigince. ..Ak yandaş.
 • 4 Ay Önce

Salih

Helal Ali bey.
 • 4 Ay Önce

Aynı Meclis mı?

Bugün kü mecliste kaç tane hür vekil var,?
 • 4 Ay Önce

Nur

Geçmiş olsun! chp ye hesap sor belediyeleri nasıl yolsuzluk yapıyor imamoğlu ihaleleri kimlere veriyor  
 • 4 Ay Önce

Nur

Kafir le mümin bir arada elbette olmaz  
 • 4 Ay Önce

Tunç

Din, devlet ve millet düşmanları ve laikçi zorbalar için yaşasın cehennem.
 • 4 Ay Önce

turan kamil berkkan

sözlerin tamamen çarpıtma. 
 • 4 Ay Önce

Allah

allaha hesap verirsiniz
 • 4 Ay Önce

Nur

Susacaklar susturacaz bu adaletsizlik son bulacak direnmeye çalışıyorlar ama nafile tek bütün odalar bu ülkeyi devlet malı deniz yemiyen domuz dur diyenler tc madi manevi sömüren kitlelere ayar verilmeli
 • 4 Ay Önce

Harun

Helal be ali bey ,siz taşı gediğine koymak ta baya maharet sahibi olmuşsunuz, RABBIMIZ hayırlı eylesin elinize sağlık
 • 4 Ay Önce

Salih

Bunların derdi hak hukuk değil kurdukları düzenin bozulmaması ve 50000 üyeden gelecek aidatlar onun için avukatlara aba altından sopa gösteriyorlar es kaza katılmaz lar sa başlarının belaya gireceğini ima eip tehdit ediyorlar kurdukları faşist duzeni zorla ve tehditle devam ettirmek istiyorlar
 • 4 Ay Önce

Ahmet

Ali bey anlayamadığım 8000 kişi bu zatı baro badkani seçerken 42 000 avukat nerede? Avukatlar demokrasiye inanmıyor mu?
 • 4 Ay Önce

Galiyev kolpacısı..!

Vatanperver Anadolu halkının çocukları nın solcu dövüp öldürmesine gerek yok zaten vatani görevini yaparken yada polis asker olduğu zaman o vazifeyi yerine getiriyorlar..! 
 • 4 Ay Önce

bekir

Mehmet durakoğlu ve 1400 yıl önceden gelen karanlık ses diyen tüm dinsiz avukatlar için yaşasın CEHENNEMİ ZÜMERAAAAA.
 • 4 Ay Önce

gecmiş olsun

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında yedi aylık maaşını bağışlayarak, “Biz Bize Yeteriz Türkiye” sloganı ile başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası kapsamında şu ana kadar 2 milyar 100 milyon 418 bin TL bağış toplandığı ifade edildi. CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a bu bağışların akıbetini ve nerelere nasıl dağıtıldığını sordu. Oktay, CHP’li Antmen’e gönderdiği yanıtta, “Biz bilmiyoruz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na sorun” dedi. Bakanlık ise internet sitesini adres gösterdi ancak burada da istenilen bilgiye ulaşılamadı.
 • 4 Ay Önce

Ayhan

Rıfat bey onur haftanız kutlu olsun . Gökkuşağı altında buluşmak dileğiyle
 • 4 Ay Önce

Balikesirli

Akit super gazete
 • 4 Ay Önce

Ürpek

Yünsüz kurbanlık koyun alalım dedik.Bulamıyoruz efendim.
 • 4 Ay Önce

Cabbar

Burada en güzel yorumu safir yapmıştır.
 • 4 Ay Önce

Sultan galiyev ' e ; ulan böcek

Önce insan sonra adam ol sonrada yaz diyeceğim ama tasman kimin elinde ruhunu ve kalbini kime kiraladıgın belli ,iblise ve bana dolanmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı. HAK ile batıl kavgası kıyamete kadar devam edecek senin tarafın belli . Tahmin edeyim sen eski ülkücü yeni türkücüye benziyorsun ip ' siz lerdene . Derin devlet HZ MUHAMMED zamanında da vardı şimdide var her zamanda olacak . En azından tarafımız belli . Senin gibi milyonları toplasan bir EDOGAN ve bir ALİ bey etmezsiniz..  
 • 4 Ay Önce

Mehmet gencer ins.muh.kirikkale

Degerli kardesim imo nun ankara subesine kayitli 45 yillik muhendisim.birkerecik te olsa meslekte birlikte kazamdigimiz subenin ilimin temsilciligini yapmay calistim.o zamanin tabiri ile ulkuculer ile selamitciler birlesti ve aldik.nezaman odamiza topluca sahip cikarsak almamiz icin hicbir sebep yok.onlar davalarina baglilar ve %20 olsalarda kazaniyorlar.dava suuru gelismedikce vede oy kullanma mecbur olmadikca 5000 kisilik odalar degil 500 kisilk de olsa kazanmamiz mumkun degil.herseye ragmen az da olsak hakli mucadelemize devam etmelitiz.selam ve dua.
 • 4 Ay Önce

Adsız

Ccf yorumcu tebrik ederim
 • 4 Ay Önce

Bir insan bu kadar mı antipatik olur...

Senden ve buradaki cahil taraftarından gına geldi, midemiz bulandı.
 • 4 Ay Önce

s.d

Şöyle bir bakayım, ne zırvalamışın dedim. 2 paragraf okyamadım. Sabah sabah baymışın milleti gene.
 • 4 Ay Önce

Tırşik

Anıtkabir hak arama yerimi ki haşa!pılısını-pırtısını kapan,çadırın ı toplayan oraya koşar,varıp duvarına toslar.Baro,Avukat;27 mayısta,80 darbesinde,28 şubat'da neredeydi? yokmuydu!?Böyle bir Baro'dan hukuk beklenebilir mi?yoook!istemem,kalsın.demiş adamın birisi...
 • 4 Ay Önce

Halife, kardeşe cevab

Değerli kardeşim Bakara 30 da halife seçeceğim diyor. Halife seçildikten sonra nebi haberci rasul gönderilen şekilde oluyor. Halife olmadan nebi rasul gibi görevleri yapamazsın. Amacım ortalığı karıştırmak değil zaten gelipte beni kimse tiye almaz. Sadece bir fikrimiz varsa bu fikri ancak karşıt görüşler ile test etmek daha güzeldir. Velhasılı diyorum ki müminlerin emirini insanlar seçemez öyle olsaydı bu kadar elçi gelmezdi. Nice insanlar halife olmadığı halde kendini halife ilan etti. İşte Atatürk bu kendini halife sananları kaldırdı. Umarım doğru anlaşılmışımdır sevgiyle kalın
 • 4 Ay Önce

CCF

Sen ey müslüman. Namazda secdeye gidince Allahı, onun önünde secde ettiğini, o kıllı kafandaki beyninden geçirdiğin her düşüncenin onun yolunu açmak için olduğuna ve asla yalan dolan taşımadığına inanıyorsan lafım yok. Yoksa iftira çarpıtma dini kullanarak insanları kötülemek adaletsizlik liyakatsizlik toplumsal huzur ve barış ortamına kast ile söylüyorsan vay haline! Bu senin nezdinde tüm Akit e...
 • 4 Ay Önce

Sultan galiyev

Bazı yorumlara baktım güldüm.tehditler,küfürler hele şu sayfanın gerizekalısı Rıfat,ın tehditi bir başka şaşkın etti beni.rıfat sen hiç solcu dövdünmü.hayatınızdaki en büyük gaflet bir solcuyu ölümle tehdit etmek olur.ulan haşereler egemen gücün elinde devlet var savcısı,askeri,polisi herşey yandaşı olduğunuz Parti'nin elinde.bu kolluk kuvvetlerinden güç alan boş alanda ürüyen şarlatanlardan öte birşey değilsiniz.eğer aklı başında müslüman,lar olabilseydiniz yazarın sizi çekmek istediği iç savaş tuzağına düşmez ve dilinizi bu düşmanlığa göre şekillendirmezdiniz.sosyalistler faşist saldırılarınızla ne biter nede size teslim olur.gidip koç gibi askerliklerini yaparlar vergilerini verirler,yaptıkları işin mesleğin en iyisini en hilesizini yaparlar.sizin gibi kefene sarılıp başkanım bizi afrine götür deyip bedelli askerlik başvurusu yapmazlar.
 • 4 Ay Önce

Bu laikçiler neden çağdışı, gerici, yobaz, bağnaz, örümcek kafalı, nazi fikirli ve faşist oluyorlar anlamadım.!

Bakın tekrar tekrar söylüyorum bu Faşistler Başörtülü leri ırk olarak görüyor..! Nereli olduğun önemli değil dindar san bir ırk gibi görüp adeta kuduz aşısı olmamış gibi saldırıyorlar..! Beyoğlu saldırganı Laikçi yobaz Kadın gibi kendi halinde yürüyen iki kıza öyle bir kin ve nefretle saldırıyorki..! Sanki ana baba sını öldürdü başörtülü kızlar..!.!
 • 4 Ay Önce

Ahmet

Aslında bütün meslek kuruluşlarını kapatmak lazımbbağımsız idari ve cezai yargı sistemleri bağımsız müfettişleri fatih sulta mehmedi rum mimara karşı yargılayan seviyeye getirin yeter hatta artar.Bu arada buradan klan ediyorum en başta laiklik enine boyuna yargılanmalı gerçek manaya çekilmelidir.
 • 4 Ay Önce

Ahmet

Tamda zübük filmi seyretme zamanı ama hiç heves etmeyin bu film yasaklı, bu filmdeki karakterler ve söylemler bu günkü siyasi abilere çok benziyor, bıyıklar aynı, tek fark lengeli fötür şapka e buda o zamanın modası,
 • 4 Ay Önce

TR 31

Akp de 2002 seçimlerinde %34 ile Türkiyeyi yönetti Anayasayi değiştirecek Meclis coğunluğuna ulaşmıştı.
 • 4 Ay Önce

Ahmed 61

Onlar küfürde gösterdikleri cesareti biz HAK'TA göstermessek herzaman onların dediği olur, 28 şubat zihniyetinin tahakkümü devam eder.
 • 4 Ay Önce

Samir

Bu türban işi bitmedimi,isteyen takıyormu? Evet,Başsavcı var,Hakim var,Bakan var,var oğlu var,Şener Şen ve Kemal Sunal bile taktı,kimi küpe takıyor,kimi saçlarına toka bağlıyor,çok arzu ediyorsan sende takabilirsin,tamamen tercih meselesi,yasak varmı yok,bir Ayasofya kaldı iki maddelik kararnameye bakıyor,çıkarmak için engel yok,o da olursa elinizdeki malzeme bitme noktasına gelecek.bu sefer olmayan hayali düşmanlar yaratma derdine düşersiniz,o da yoksa film orda biter,yapmadığın avukatlığa dönmeye çalışırsın.Ama kanunlar o kadar çok değiştiki onda da bu işi beceremez,tekavüd olursun.Selam ve dua ile.bu yorumumu eksiksiz yayınlayacağını sanmıyorum,yine yazayım dedim.
 • 4 Ay Önce

Mert

Allah razı olsun hocam.cok . mühim bir konuyu dile getirdin.anlayana büyük bir ders tir.
 • 4 Ay Önce

Gulyabani

Sn hocam yıllardır bir cenaha illaki zalim elit kesim vs hep denilir ....bunda mutabikiz lakin 50 senedir sağ cenah ülkeyi yönetir ve işler tıkır tıkır görülür sn Demirel den çiller Özal'a kadar hep böyle gitti ..ve hep şikayet edilir mağduruz denir nasıl bir mağduriyet se herkese nasip olsun ...işçiler asgari ucretliler ses etmezken sn yazarlar yorumcular kendilerini hep elit kesime karşı mağdur görürler ki sizin dediğiniz kesimden bir tane kendi işini halledebilen varmı öğretmen atamalarında memur girişlerinde vs
 • 4 Ay Önce

İsmail'e fetöcüsün

Şimdi hapishanedeki fetöcüleri devlet bıraksın diyoraun. Başı örtülü veya inancından dolayı diye 1 tane bayan hadisteyse söyle , yoksa alçaklık şerefsizlik yapıp iftira arma .
 • 4 Ay Önce

Halife , kardeşe

Allahın seçtigine RESUL denir halife değil . Allahın seçtiği son kişide HZ MUHAMMED. Halifeliğin aslı EMİRÜL MÜMİN dir . allahın halifesi diye birşey olamaz . Halife , halef selef den gelen deyimdir bir önceki idarecinin yerine gelene halef yani halife denir . Halife rumuzlu yazarın yazdığı konuyla bunun alakası ne ? Seninki suyu bulandirmak konuyu dağıtmak ümmete kılçık atmak başka bir şey değil kimin hesabına çalışıyorsun? . ALLAH kuranda allahın ipi ( KURAN ) ne sımsıkı darılın diyor gerisi tağut şirktir ee bu ümmete bir de idareci lazım adına ne dersen de ama ilahi bir tarafı yoktur ümmeti kuran ve hadis bağlar idareci bunların dışına çıkarsa ümmeti bağlamaz ümmet sadece fitneye kargaşaya mahal vermemeli .
 • 4 Ay Önce

Akin

AKP'nin sundugu kanunla 20 yaşın altındakilerin ve 50 yaşın üstündekilerin sözleşmeli çalıştırılmasının önü açıliyor, sigorta yatırma zorunluluğu olmayacak. Bununla ilgili yorumunuz var mi? Bu tur seylere itiraz eden bu baro.
 • 4 Ay Önce

İsmail

Köprünün altından çok su geçti Türkiyede türban sorunu çözüldü. Hapishanelerde kaç bin türbanlı var acaba bilgilendirin. Enfazla türbanlı mahkumakparti döneminde hapiste. Bunu biyere okudum doğrumu bu?
 • 4 Ay Önce

Orhan inan

IYİCE KÖŞEYE SIKIŞTILAR. BU SEBEPLE AZGINLASTILAR..KRAL KOLTUKLARI ELLERINDEN GIDECEK TELASINDALAR.ASLINDA HER ŞEY YERİNDE DURUYOR DA TEK ADAMLIKLARI KALMAYACAK. SADECE MUHALİF GRUPLARIN TEMSILCILERIDE OY ORANINCA BARODA TEMSIL EDILECEK..ISTEDIKLERI GIBI ALIŞKIN OLDUKLARI GIBI AT KOSTURAMAYACAKLAR..TELASLARI BUNDAN.
 • 4 Ay Önce

Ahmet Turan

Sn.Yazar ; bildiğim kadarı ile sizde hukukçusunuz ve belki de siz de İstanbul Barosuna kayıtlı 50.000 avukattan birisiniz. Madem mevcut Başkan 8.000 oy ile seçildi, kalan avukatları yani 42.000 kişiyi neden örgütlemeyi ya da onların örgütlenmesini ve mevcut başkanın değiştirilmesini düşünmüyorsunuz ?..
 • 4 Ay Önce

Ömer

Şu dinsiz imansız baro yönetimlerinden kurtulacağız Allah'ın izniyle!
 • 4 Ay Önce

Şeref

Bizimkiler niye bu baro seçimlerine rağbet etmezler.Katılmaz isen seçimlere adamlar alırlar tabi yönetimi?
 • 4 Ay Önce

Halifelik

Bu yorumumu yayımlanmasını çok isterim en azından yanlış düşüncem varsa diğer yorumcular düzeltir. Halifeyi Allah seçer bunu herkes bilir. Ancak insanlar Allah adına halife seçemez eğer seçerse bu ruhani değil insani halife olur İnsanlar kendilerine yönetici seçebilir ancak bu halife olmaz Atatürk ruhani halifeliği değil insani olan halifeliği kaldırmıştır Umarım kesmeden yayımlarsınız sevgiyle kalın
 • 4 Ay Önce

aziz

CHP Beykoz teskatinda aktif gorev yapmis, "ideolojik yargi, tarafli adalet" tek parti fasist zihniyetinin temsilcisi, "mesleki cuppe ile basortusu dusmanligi, nefret ve ayrimcilik sucu isleyen" kifayetsiz muhterisin kaybetme cirpinislarini izlemek cok zevkli:)))
 • 4 Ay Önce

Alper

Baroya kayıtlı bütün avukatların oy hakkı var. Gidip kullansınlar..
 • 4 Ay Önce

Şerefettin ERTEM

BAROLAR BİRLİĞİNE KAYIT OLMA ZORUNLULUĞU ŞARTININ KALDIRILMASI İÇİN YAZARLAR OLARAK BU KONUYU HÜKUMETE DUYURMAK İÇİN GÜNLERCE KALDIRILMASI HAKKINDA YAZILAR YAZIN.BU HÜKÜM KALDIRILIRSA İSTANBUL BAROSUNUN HAVASI SÖNER. BU TEKLİFİ İYİ BİR ŞEKİLDE DÜŞÜNÜP DEĞERLENDİRİN.
 • 4 Ay Önce

Rıfat

"Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş". Evet bekliyoruz sokağa çıkmalarını,ama andolsun ki artık acımayacağız, köpek gibi yalvaracaksınız!..
 • 4 Ay Önce

Ümmet

Ali bey hep aynı şeyleri yazıyorsun HAK ve BATIL , ALLAHIN KURANIN İSLAMIN taraftarı VE BATI BATIL ŞEYTAN PUTCULUK LAİSİZİM taraftarı ve birde münafıklar var . Bu bara başkanı ve destekçileri batıl şeytan taraftarı birde bunları çeşitli kılıf uydurarak bende müslümanım deyip destek veren münafıklar var .
 • 4 Ay Önce

Molla Mustafa

..3 kuruşa 5 köfte devri bitti artık.
 • 4 Ay Önce

Ali Bey

Sizi çok demokrat gordum..
 • 4 Ay Önce

BAYBARS

DURAKOĞLU'NUN VE ONUN GİBİLERİN .. GÜN DE GELECEK ELBETTE! AZ DAHA SABIR! SOKAĞA ÇIKMALARINI BEKLİYORUZ. ÖYLE BİR KAÇ KİŞİNİN TAPINAKLARINA GİTMESİ DEĞİL, TEHDİT EDEGELDİKLERİ GEZİVARİ OLANINI. İNŞAALLAH SÖZÜMÜZ GERÇEKLEŞECEK!
 • 4 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23