• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Uyuşturucu ile mücadelede sivil toplumun görevi

4 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Abdurrahman

İyi yazmışsınız ama bir af kanunu görüşülüyor uyuşturucu satıcıları ile ilgili haberiniz yok galiba? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!
 • 5 Yıl Önce

Mucahid

TÜRK MİLLETİNİN İKİ ANAYASASI VAR YAZILI VE YAZILI OLMAYAN.BİRİ İŞLETİLMESSE DİĞERİNE GEÇİLİR.ŞUAN YAZILI ANAYASANIN 58 MADDESİ İŞLETİLMİYOR YADA İŞLETTİRMİYORLAR HERKES ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR. ARTIK YAZILI OLMAYAN ANAYASAYI UYGULAMA ZAMANI GELDİ YANİ TÜRKLERİN GELENEKLERİ.FRANSIZLAR MARAŞI İŞGAL ETTİKLERİNDE TÜRK KADINLARININ IRZINA GEÇİB NESLİMİZİN BOZLUMASINI İSTEMİŞLERDİ.DEVLET HİÇ BİR ŞEY YAPAMIYORDU YAZILI OLMAYAN YASA DEVREYE GİRDİ.ATAMIZ SÜTCÜ İMAM YANINA YİĞİTLERİ ALARAK FRANSIZLARI GELDİKLERE YERE KOYDU. SONRADAN DEVLETİMİZ HEM ATAMIZ SÜTCÜ İMAMA HEM ŞEHRİNE KAHRAMANLIK ÜNVANI VERDİ.YANİ ŞİMDİ DEVLETİMİZ UYUŞTURCU BARONLARI TARAFINDAN NESLİMİZİN BOZULMASINA ÜÇ MAYMUN OYNUYOR. KİMSE MERAK ETMESİN SÜTCÜ İMAMIN TORUNLARI HAZIRLIK İÇİNDE ÇOK YAKINDA YAZILI OLMAYAN ANAYASAMIZI UYGULAÇAK NESLİMİZ BOZAN UYUŞTURUC BARONLARINI GELDİKLERİ YERE SOKACAK.
 • 5 Yıl Önce

meleknur

GENÇLER BİR TAKIM CİDDİ YADA BASİT SEBEPLERDEN DOLAYI BÖYLE BİR BOZUK YÖNTEMİN İÇİNDE İSTEMEDEN KENDİLERİNİ BULMUŞ OLABİLİYORLAR. DEVLET ÖYLE BİR ÇALIŞMA BAŞLATMALIKİ ETKİLİ OLAMASI FEVKALEDE ÖNEMLİ OLACAK MİLLETLE İŞBİRLİĞİNE GİREREK ÖZEL KURULUŞ, AİLELER, TOPLUM, HASTAHANELER İLE İŞBİRLİ YAPARAK BU GENÇLİĞİ GERİ GETİRMEDE ETKİLİ YÖNTEMLERİ FİKİRLERİ ORTAYA KOYARAK ÜLKEYE YARARLI FALİYET YÜRÜTMELİ. KİM NEREDE UYUŞTURUCU KULLANIYORSA, KİMİN ÇOCUĞU BU SIKINTIYA DÜŞMÜŞ VE AİLESİNE EZİYET EDİYORSA BUNLARI BİLEN DUYAN KİŞİLER HEMEN HASTAHANE BÜNTYESİNDEKİ GÖREVLİLERE İSİM ADRES OLARAK BİLDİRİLMELİ. ORADAKİ GÖREVLİLERİN HITAPLARI VE İKNA YETENEKLERİ GÜÇLÜ KİŞLİER BU GENÇLERİ O İLLETTEN KURTULMALARINI SAĞLAYANA KADAR BUNLARI BIRAKMAYACAK ŞEKİLDE GÖREVLENDİRİLMELİLER. OZAMAN MİLLET DAHA MUTLU OLACAK. NİYEMİ? VİJDANEN BİR KİŞİN KURTULMASINA VESİLE OLDUĞU İÇİN!
 • 5 Yıl Önce

meleknur

BU İLLETİ ÖNCE MÜSLÜMAN ÜLKELERİN BAŞINA İLLET EDİP GENÇLİĞİ YOK ETME POLİTİKASIDIR. BÖYLE BİR ÇALIŞMAYI NE AİLELER NEDE ÖZEL KURULUŞLAR KENDİ BAŞLARINA YÜRÜTMELERİ BAŞARI GETİRMEZ!
 • 5 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23