• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Avrupa’daki Türk gençleri uyuşturucu kıskacında 

9 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

enes

Sayın Cumhurbaşkanımız bunlara nasıl fırsat veriyor inanın anlayabilmiş değiliz Ki bunlar Cumhurbaşkanımızın da düşmanı
 • 2 Ay Önce

süslüman

Evet. İstanbuldaki gençler uyuşturucu kıskacında.
 • 2 Ay Önce

Messi

Sayın Hocam Osmaniye ,Adanaya gittim.Avrupa halt yemiş.K Maraş onlardan aşağı kalmaz .Uyuşturu temin edenleri polis alıp bir yerini kırmadan bırakıyor galiba İçişleri Bakanının dediği gibi.Parklarda aileler gezemiyor.Rahat şekilde çocuklara uyuşturucu satıyorlar.
 • 2 Ay Önce

Ünal

Batıda avrupada fuhuş içki kumar her türlü namussuz yaşam var islam ülkelerinde onurlu ve imanli bir yaşam var peki bana soylermisiniz dünyadaki kırk islam ülkesindeki insanlar neden bu .......... yaşamın olduğu ülkelere iltica ederler de onlar niye imanli onurlu yaşamın olduğu islam ülkelerine iltica etmezler islam ülkelerindeki yaşam gerçekten hak ve hakkın olduğu yaşam OLSAYDI ege ve akdeniz deki trajedileri tersi yaşanırdı ve eger insanlar özellikle islam ülkelerindeki insanlar batıya kosuyorsa biraz düşünün hakki ne yaptık diye
 • 2 Ay Önce

okuyucu

sayın yazar ülkemiz için şu anda enbuyuk sorun bu önce içerisini halledelim terör den daha fena bir felaketle karşı karşıyayız gençliğe söyle bir bakın
 • 2 Ay Önce

İşsiz

Şükürler olsun uyuşturucu sorunu Türkiye'de hiç yok. Ne üreten, ne satan, ne kullanan hiç yok. Şükürler olsun işsizlik sorunu da Türkiye'de hiç yok. Hatta eleman açığı var.
 • 2 Ay Önce

A

bunu hükümete mi yazıyorsun.hükümet önce türkiyedeki sorunu çözsün.hem sadece uyuşturucu sorunu yok. bırakın bunları.tam 8 yıldır evim bilmediğim birileri tarafından telefonla ortam dinlemesine alındı.adam sabah-akşam yatıyor kalkıyor beni ve ailemi dinlemeye alıyor.savcılığa gidiyorsun bir sonuç çıkmıyor.belliki başkalarının evini dinlemekten,gözetlemekten zevk alan hafif akıl hastası bi adamr,adamın nerden dinlediği de belli değil.ülke dışından dinleyip ülke içindeki uzantılarıyla birlik halindemi nedir?bilemiyorsun.tek eğlence kaynağı onun bunun telefonunu dinleyen, teşhirci hafif akıl hastası adamlar var.iç işleri bakanına da yazıyorum her platformda bir sonuç çıkmıyor.bende sağda solda akp aleyhine propaganda yapıyorum.bu suçlular bulunana kadar akp"yi yıkmak için her yol mübah.güvenliği sağlayaman bir hükümet var. anlayacağınız toplumun acil ihtiyacı adalet ve güvenlik.özgürlük bunlarla gelir.ortalık hafif akıl hastası nevrotik kişiliklerden geçilmiyor.sorsan adam sağlıklı olduğunu söyler.zaten hasta olduğunu en deliye söylesen bile kabul eder mi?etmez.adam birde utanmadan gelip burda islamlı,haklı adaletli yorumlar yazıyor.bak sayın erdoğan seçim yaklaşıyor.bu adamlar bulunmuzsa sizin partinizin aleyhine sağda solda konuşacağım.zaten seçimi kazanıp kazanmayacağınız tartışmalı.10 milyon oy cepte ben bu işi 3-4 yıl sonra yine kazanırıh diyorsan yanılıyorsun.toplumun sorunları dağ gibi.içişleri bakanı güvenliği sağlayamıyor.ya bu adamı görevden al, ya da 3 yıl sonra iktidara veda et.
 • 2 Ay Önce

Mücahid

Türkiye zaten teslim olmuş uyuşturucu Baronlarına. Önce kendi ülkemizdek geleceğin Mehmetciği olacak olan Türk genclerini kurtaralım.Bence bu iş Polisle olmaz acil olarak resmi ama gizli bir teşkilat kurulmalı göreceksınız 1 yıl içinde Türk gencleri özgürlüğüne kavuşur.Tıpkı zamanında Asala'dan nasıl kurtulduksa mesela( A. Çatlı) başka yolu yok.
 • 2 Ay Önce

Hayrettin Hatunoğlu

Osman Bey, bu hukuk sistemi ve kanunlarla yakında bizim ülkenin gençleri de uyuşturucu kıskacının içine girecekler.
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23