• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Güzel haber! Türkiye merkez oluyor...

Kanser ve MS gibi büyük hastalıkların tedavisinde kullanılan kişiye özel ilaçlar için Çerkezköy’e fabrika kuran CinnaGen, Türkiye’nin ithal ilaç bağımlılığını azaltacak. CinnaGen CEO’su Farşi “Hedefimiz Türkiye’yi dünyanın ilacını üreten merkeze dönüştürmek” dedi.

3 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

adilbey

"Kimyasal üretim" zannedildiği kadar masum olmayabilir. İyi bir şey olsa emin olun kendi memleketlerinde üretirler. Üs olalım derken Üs'tümüze geri dönülmeyecek bir sıkıntı bırakmasın da?
 • 2 Yıl Önce

misafir

Antrikot,metro oyunlarıyla sahtekar olduğu,işçi çıkarmayacağı,öğrencilere burs veya kredi vereceği ,1700 makam aracı konuiarında yalancılılığı kanıtlanan imamaoğlunun tarafında olanların,dolayısıyla onları yanında tutanların,yanında olanların da aynı oiacağı doğalken,bunların da aynı olduğu AKİTin-İmamoğlu'ndan depreme ilişkin açıklama!,MHP'den zehir zemberek Ekrem İmamoğlu açıklaması,Haberlerinde birden çok imamoğlu taraftarı yorumcudan yazdıklarını kanıtlamaları istendi.Kanıtlayamadılar.Bir çok haberde bu şekilde kanıtlama istendi,kanıtlanamadı.Böylece yalancının yandaşlarının yalancı olabileceğ konusunu bir defa daha kanıtlayarak,kendilerinin de yalancı olduklarını kanıtladılar.Arşivimiz çok dolu olduğundan en yakın olarak yukarıda adı belirtilen haberleri bulduk,incelemek lsteyenlerin de kolayca bulabileceği yakın haber olarak.BUNDAN DA ANLAŞILACAĞI ÜZERE AKP ALEYHİNDE YAZANLAR BELGESİZ OLARAK YALAN SÖYLÜYORLAR.BU YÜZDEN BU SİTEDE,AKP ALEYHİNDE YAZANLARA İNANILMIYOR HER NE KADAR ÇAMUR AT,TUTMAZSA İZİ KALIR SANARAK YAZILSA BİLE,Sahtekar ve yalancıların HAİN olduğu gerçeği sebebiyle bu memleketten defolmasını istediğimiz bunların,BOŞUNA VAKİT VE SIHHATLERİ İÇİN GEREKLİ OLAN ENERJİLERİNİ KAYBEDİP SIHHATLERİNİ TEHLİKEYE ATMAMALARI DAHA İYİ OLUR HERHALDE.
 • 2 Yıl Önce

Murat Burak

Adamlar haklı. Ençok ilaç sattıkları ve ilaçlarını denemek için toplu ve ençok kobayların olduğu başka bir ülke yok dünyada. Adamlar üretimi başka yerde yapıyor, pazarı Türkiye. Eeeeeee; nakliye ücreti falan, maliyet yüksek oluyor. Fare olmaktan artık usanmadık mı?
 • 2 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23