• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türkiye Aile Meclisi’nden, Cumhurbaşkanı ile TBMM Başkanı’na mektup: Aileye yapılan saldırı küresel bir savaştır!

Türkiye Aile Meclisi’nin İstanbul Sözleşmesi’nin kaldırılması talebiyle gerçekleştirdiği mektup eylemini yeniakit.com.tr’ye değerlendiren Başkan Adem Çevik şöyle konuştu: “S-400’ler ailemizi korumaz, ailemiz de AB’ye, BM’ye emanet edilemez. Çünkü BM’de, AB’de evi kadınlar için bir tehlike olarak görüyor ve gösteriyor.”

14 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yusuf ZOR

Cumhurbaşkanımız ve Cumhur İttifakı Kendisini batışa getiren İslam Karşıtı ayet düşmanı ugulamaları dayatan kesimler ile Gerçekten kendilerini iktidara taşıyan ve İktidarda tutan Muhafazakar SEÇMEN arasında Tercih yapmak zorundadır. ADALETSİZLİK ZULÜMDÜR. Ve bu zülmü Muhafazakar kimlikle yapıyorsanız Halk bu iklleme destek vermez VERMEYECEKTİR. Biz birileri gibi ortalıkta zılgıt atıp cıngar çıkarmıyorsak bu ADAMLIĞIMIZDANDIR. Sizi taşıdımız yerde sahip çıkmaya kalkışmamızdır. Zulme bir yerde dur diyeceğimiz orASInında bidaha ebede kadar sandığa gömülmek olduğu unutulmasın. TÜRBAN TAKIP AYETLERE KARŞI YASALARI DAYATMAK ALLAH'ıN DA KABUL ETMEYECEĞİ BİR OLGUDUR.
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Mektupta yanlış ifadeler var.15 temmuzdan daha önemli falan filan.reis bu cümleleri okusa dönüp bakmaz devamına.8 10 maddeyle daha güzel açıklanıp görüşler iletilebilirdi.ne alakası var 15 temmuz ile bunu kıyaslamanın
 • 1 Yıl Önce

Erol kırca

İstanbul sözleşmesini savunan sözde aydınların, mahkemelerin verdiği adaletsiz kararlardan haberi bile yok, kendisine profesör diyenlerin bile erkek düşmanlığı üzerinden olayı anlatmaya çalışması, kafalarının arkasındaki gerçek düşüncelerini gösteriyor. Birde bu işten iyi para kazanan baro yöneten avukatlar var. Ama olan aileye ve memlekete oluyor, artık çok geç kalındı çünkü.
 • 1 Yıl Önce

Sinan

Sadece duvara çarpıp döner , bunlar müslümanlara kör , sağır ve dilsizler.Bunların savundukları sıla gibiler.
 • 1 Yıl Önce

Mikiforov

O yanlıs yasa ve kanunları düzenlemeleri kaldırsa ülke muslumanları ile arasında olan sorunların cozumune ilişkin buyuk bir adim atmış olacak ama onun icin AB ye verdigi sözler daha önemli bu işin bunlarla olacağını zannetmiyorum zaten bu sekilde devam ederse gelecek secim de başkanlığı rüyasında görür
 • 1 Yıl Önce

Veysel

Herkesi anlıyabilirim ama,sayın cumhurbaşkanımız böyle dinî hassasiyetimizi rencide eden bir şeyi nasıl görmedi,göremedi de imzaladı anlayamıyorum.Biz dinî hassasiyetlerimize dair dik duruşundan dolayı kendisine inandık ve seviyoruz,seveceğiz.dolar 10 TL olmuş,20 TL olmuş umurumuzda değil.Bizi temsil ettiği müddetçe,bizi terketmediği müddetçe biz de O nu yedirmedik yedirmeyeceğiz.Allah sırat-ı müstakim den ayırmasın.Milletimizide bu maksatlı sözleşmeden kurtarsın.
 • 1 Yıl Önce

İmamoğlu'na İstanbul'u kazandırdı

Istanbul sözleşmesi, ömür boyu nafaka, 6284 sayılı yasa, Velayetin kadına verilmesi, çocuk gelin le evlendi diye Zindanlara atılan erkekler....vs sebebiyle imamoğlu istanbulu kazandı. Çünkü tanıdığım yüzlerce kişi öfkesi sebebiyle imamoğluna verdi. Saadet Partisi seçmeni de, ne olur olmaz diye öfkesinden imamoğluna verdi. Millet öfkesinden madem Saadet kazanamayacak ozaman imamoğlu kazansın dedi. Pekçok tanıdığım inançlı ve şuurlu müslüman, sırf öfkesinden CHP'ye verdi. Ankara'yı da bu şekilde kazandı. CHP, bu şekilde öfkeden %10 oy kazandı. Bu öfke 24 Haziran genel seçimlerinde de aynı şekilde oldu. Ancak ozaman MHP desteği ile amaca ulaşılamadı. Saadet sadece 2 vekil çıkarabildi. Diğerleri boşa gitti. Pekçok kişi de Saadet çıkaramaz diye direk CHP'ye oy verdi. Siz aileleri yıkmak için çalışacaksınız ve bunun karşılığı olmayacak, öyle mi?
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Hala kulak tıkayacakmısınız koca reis.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa Erdoğan

O mektup Sayın Cumhurbaşkanımıza ulaşmaz! Bi yerlerde kaybolur. Mektubu en iyi Sayın Cumhurbaşkanımızın uçağında devamlı gidip gidip gelen Sayın Hacı Yakışıklı’ya verilirse elden doğrudan ulaştırır.
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

Ömür boyu nafaka aileleri tarumar etti. Aileleri yakıp yıktı. Millet, ömür boyu nafakaya karşı olan, islamın emri olan iddet süresine münhasır 3 aylık nafakayı savunan Saadet Partisine yöneliyor. Birde Boşanmalarda çocuğun velayeti babanındır ayeti gereğince, çocuk velayetlerinin Kuranın hükmüne aykırı olarak kadına verilmesi, Allahın ayetinin inkar edilmesi sebebiyle öfkeli. Halk, Velayetin Kuranın hükmüne göre olmasını savunan Saadet Partisine yöneliyor.
 • 1 Yıl Önce

Toprak

Ne kadar acı ki müslüman bir ülkede müslüman yöneticilerin yaptığı bir iş ve şerhe bile gerek kalmadan kabul edilmiş reis nas değil ya iptal edilebilir demişti yüksek eğitim kurumu bile bu sözleşmenin sonucu olan toplumda cinsiyet eşitliği projesini Türkiyenin değerleriyle mütenasip değil diyerek sonlandırmıştı fakat siyasi irade hala iptal için irade gösterecek bekliyoruz yazık ki Türkiyenin umutlarına kar yağıyor
 • 1 Yıl Önce

Vatandaş

Millet sabırsızlıkla Sandığı bekliyor. Istanbul Sözleşmesini imzalayan ve buna dayandırılarak çıkarılan aileleri tarumar eden 6284 sayı yasa nedeniyle öfkesinden burnundan soluyor. Sayın Ali Babacan parti kuracakmış önce Istanbul sözleşmesine nasıl imza attı bunu izah etsin. Millet ailesini yıkması için mi oy verecek? Istanbul Sözleşmesi Vatana ihanettir. Aile yoksa devlette yok, millette yok, ülkede yok. Aile yoksa nesil yoksa Vatan da olmaz. Artık aile olmak için neden Hristiyan olmaya zorlanıyor? Hristiyan kliseleri hristiyan olmak kaydıyla Türkleri evlendiriyor. Aile olabilmek için madem hristiyan olacaktık ozaman neden kurtuluş savaşı yapıldı?
 • 1 Yıl Önce

Ayhan sırma

AB den başka düşündükleri bir şey yok değiştirmezler aileler yıkılıyor çocuklar haciz ediliyor böyle sorunlar vekillerimizde yok anlamazlar kör olmuşlar işimiz Allah'a kalmış
 • 1 Yıl Önce

hasan...

Ha; tabîi ki, önce "âile"..! Teklîfler, yetmez ama "evet"...
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı