• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Selçuk Bayraktar şehit olan Korgeneral Erbaş'ın SİHA’larda oynadığı rolü açıkladı

Bingöl’ün Tatvan ilçesinde şehit olan 11 askerden biri olan şehit Korgeneral Osman Erbaş için taziye mesajı yayımlayan Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Erbaş’ın SİHA’ların geliştirilmesinde büyük katkıda bulunduğunu açıkladı.

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yasemin

ALLAH cc, ŞEHİTLERİMİZE, RAHMET EYLESİN, RABBİM yaralılarımıza,acil şifalar versin,VATAN, sağ Olsun, MİLLETİMİZİN, başı sağolsun.
 • 2 Ay Önce

hizipsavar

tek isteğimiz eğer bir sabotaj varsa konuşturduktan sonra sakın teslim etmeyin. parçalara yırıp herkesin görebileceği bir yere yapıştırın şerefsiiz ki herkese mesaj olsun.
 • 2 Ay Önce

Türkiyem

Selcuk kardeşimizin dediği gibi şehit olanlar değerli komutanlarimizdi dişardan ve icerden kırıptolar iyi dakip edilib olay aydinladilmali başin sağ olsun Türkiye
 • 2 Ay Önce

Vatandaş

31 mart yerel seçimlerden sonra, saadet,chp,hdp,ip ittifak yapıp birleşince; birçokları fetö konusunda dilini yuttu âdeta, hatta dilini kullananda fetöye merhamet dilenip pkk'nın resmi bâyisi hdp'nin kitaplarının reklamlarını ve satışlarını yapmaya başladılar utanmadan! Fetö ve pkk'nın vatan evlatlarını katledip evlere ocaklara vatana millete saldığı acıları utanmadan unuttular, üstüne birde milletimize unutturmaya kalktılar!!! milletimize "sağ yanağınıza vurulduğunda, (dahada vursunlar diye): sol yanağınızı uzatın" öğretisiyle, hak ve hukukunu bilmiyen salak toplumlar hâline getirmiye çalışıyor içimizdeki kriptolar bizleri! Bu kripto fettöşiler dini siyâsi tariki stk vb binbir mefkurenin başköşesine yerleşip, binbir sûret ve renge bürünüp, oralardanmış gibi görünen kripto fettöşiler!!! Devletimizin herbir kurumu fetö ile gereken mücâdeleyi yapıyorlar!!!! Fakat bu kriptoları en ücra köylere kasabalara gidip yerleşmelerini, ve özellikle yerelden herbir ücra köşeden milletin aklını bulandırmaları için görevlendirdi fetö elabaşı, bu konuda çevremizde neler dönüyor hepimiz dikkat edelim ve ona göre uyanık olalın inşêellah!!! Bu sebeple okumayı seven milletimize yazılı, görsel seven milletimizede görsel yayımlarla sürekli fetö mücâdelesi bilinci ve şuuru aşılanıp tâze tutulmalı!!! Tabiki Dünyânın en iyi silah savunma teknolojisini üretmeliyiz, fakat o teknolijiyi kullanacak vatan evlatlarımızıda Dini Devlet Vatanı Millet sevdasıyla yetiştirmeliyizki kanadımızın biri kırık olmasın. Yada fetö gibi hâin olup o silahlarla kendi milletimizi vurmasın Hafezenellah! Bizim derdimiz nefsimiz için siyâset riyâset falan değil, bizim derdimiz Dini Devletin vatanı milletin istiklâli Biiznilleh Elhamdülilleh. Âilemiz ve hocalarımız bize hep 《Ey Rabbim! Bizleri dünyada vatansız, Her iki cihandada îmansız bırakma Allâhım. Âmîn.》 duasıyla yetiştirdi Elhamdülilleh.
 • 2 Ay Önce

Putsavar

abd destekli fetö/ketö ve siyasi uzantisi zillet partileri is basinda
 • 2 Ay Önce

Zafer 61

"Kişi sevdiği ile beraberdir". O, bu ülke ve milleti seviyor ve bizlerde O nu sevdik.Rabbim Peygamber efendimizle komşu eylesin.amin.
 • 2 Ay Önce

allah gani gani rahmet eylesin zaten rahmetinden dolayı sehit oldu vazifesini bitirdi. onun rahmetinden bizde umit varız sehidimizn yerini yenileriyle fazlasıyla doldurmustur hizmetler mukemmelen devam edecektir elhamdulillah
 • 2 Ay Önce

Mustafa

Taziye çok itici bir kelime. Başsağlığı dilemek daha anlamlı ve güzel. Şehitlerimizin ruhları şad olsun. Allah yakınlarına sabır versin inşallah.
 • 2 Ay Önce

TATAR RAMAZAN

bu işte içimizdeki fetönün işi dir mutlaka fetöler hainler bitmez osman paşa mekanın cennet olsun size canınıza kasteden hainlerin canları cehenneme inş.dualarımız seninle osman paşa türkiyem başımız sağolsun ey hainler topunuz canınız cehenneme....
 • 2 Ay Önce

meleknur

BU KAZA İLE ABD DE VERİLEN FETÖNÜN REKLAMIYLA BİR BAĞLANTI OLA BİLİRMİ? SONUÇTA BU ASKERLER SÜREKLİ UÇUŞ HALİNDELER. KAZA ÇOK YÖNLÜ ARAŞTIRILMALI
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23