• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şevki Yılmaz son tartışmalar için böyle uyardı: Beraber yürüyüp beraber ıslandığımız...

Şevki Yılmaz, “Hatasız dost arayan dostsuz kalır!” başlıklı yazısında İstanbul Sözleşmesi'ne dikkat çekerek, son günlerde yaşanan tartışmalar üzerinden de uyarılarda bulundu.

64 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

kenan

adamın yazdıklarından zerre hisse çıkarmamışsınız yorumcu kardeşler. herkes kendi pisliğini temizlese. kendi gözündekini görse. herkesi temiz kendini hatalı bilse. dünya daha güzel olmaz mıydı.
 • 2 Ay Önce

Ayşe

Selamlar; Şevki Bey,ikazlarınızı nazik bir şekilde yaptınız.Allah sizden razı olsun.Böyle kırılgan bir vasatta birilerinin doğruları doğru bir şekilde haykırması gerekiyor.Netameli günlerden geçiyoruz.Attığımız her adıma daha fazla dikkat etmek zorundayız.
 • 2 Ay Önce

Mesut Sarp

Beraber ıslanılan günler Rahmetli Erbakanla idi. Ak Partiyi kurmayla başlatılan hareket aynen bülünme ve inkıtalarla devam ediyor. Hatırlayın Erbakanı. Amerika dahil başınıza neler gelecegini tek tek anlattıydı ama kar etmedi.
 • 2 Ay Önce

süreyya

Şevki Hoca selamlar.
 • 2 Ay Önce

vedat

bu istanbul sözleşmesi belasıyla da büyük bir parçayı daha ak partiden koparalım da küfrün işini daha kolaylaştıralım, bu muhafazakar iktidarı hep beraber yıkalım da biz de onlar da rahat etsin, bu günleri mumla arayalım, ondan sonra bu günkü kazanımlarımızı rüyada görelim
 • 2 Ay Önce

Cevdet Küçük

A.dilipak yanlız degildir.dogru soyluyor.sapkın fikriyat temizlenmeli.
 • 2 Ay Önce

LA ve la

Allah razı olsun değerli hocam. 
 • 2 Ay Önce

yavuz mercan

HATADA VE YANLIŞTA ISRAR FELAKETİ BERABERİNDE GETİRİR.HALA BU HATALARIN MÜSEBBİBİ OLANLARA DESTEK OLMANIZ YAZDIKLARINIZLA ÇELİŞİYOR BİLESİNİZ.
 • 2 Ay Önce

Ali Rüzgar

Aile mi bıraktınız? Şu sapkın kanunu çıktı çıkalı dağılan ailelerin haddi hesabı yok 
 • 2 Ay Önce

Mahmud

Hangi islamilikten bahsediyorsunuz kadınları işe gönderen zihniyetten mi bütün erkeklerin şehvetle baktığı haramlarla yoğrulan bir zihniyetten mi Akp aile müessesini yok etti her evde çocuk yerine millet kedi köpek besliyor çocukları kreşe gönderen bir anne baba huzurevine gitmeyi hakediyordur.İslam ne diyorsa bu hükümet tersini yaptı.1.Avrupa birliği uyum yasaları ile teröristleri meclise soktu 2.Kadın hakları deyip eşini aldatan kadınlara nafaka ödetti 3.Suriye de Amerika bizim müttefikimiz dedi bir sürü müslümanı öldürttü. 4.Afganistan da Amerikalılara koruyuculuk yaptı 5.Libyayı işgal edilirken Türk donanmaları ile ABD ye eşlik etti 6.Irak a ilk bomba düşeceğini söyleyen Akp Türkiye 8,5 milyar dolar ödeneceğini söyledi
 • 2 Ay Önce

kibarcik

dogrusoyluyor sevkı senın vb lerının aklıhep besmlesız zıhnıyetın tezahürlerinin yaptıklarını övmek muslumanlarıkaralamak hıç kimse layüsel degıldır hata herkes ıcın gecerlıdır önemli olan tekerrür etmemesı veselam
 • 2 Ay Önce

Mahmud

Dilipak hoca haklıdır Bir sahabi efendilerimizin yaşayışına bakalım bir de kendi yaşantımıza ..
 • 2 Ay Önce

Yolcu

Şevki Yılmaz'ın düşüncesi ve kanaatleri bu milletin has evladlarinin, şaşırmamislarin düşüncesidir, fikridir mayasıdir. Aile müminlerin sığınağıdir. Maalesef erkeği itibarsizlastirma, Nafaka mahkûmu yapılarak esir edilmesi, kadının beyanı esastır saçmalığı ( sanki erkek insan insan değil) aile müessesesine yapılan tahribatlar, saldırılar... Bu şaşkın bir o kadar şımarık güruha aklı selim nasıl olur da destek verir?
 • 2 Ay Önce

Vatandaş

Hiç kimse kendini milli iradenin üstünde zannetmesin.sayin Dilipak özür dilemeli.O sayın hanım efendileri Dilipak seçmedi.Millet seçti onları.
 • 2 Ay Önce

Şevki Yilmaz hocam

Allah razı olsun hocam ne güzel ifade etmişsiniz, derdimizi yaramızı deştikçe deşiyorlar
 • 2 Ay Önce

Mehmet SOYLU

Fetö, akpartiyi akp likeştiriyor, loading %49. Uzun vadede kazanacağından emin, sonuçları almaya anladığını görüyor, ümit varlar. Düşünün akp kiler Dilipak a dava açıyor, sizcede haklı değil miyim?
 • 2 Ay Önce

kaya

şevki bey şevki bey siz beraber yürüdüğünüz insanları az bir menfaat karşılığı sattınız.. hatta onlara hakaretler ettiniz hatırlayın sayın Necmettin erbakana ergenekonun dinci ayağı diyordunuz.o yüzden şimdi bize kardeşlik gazelleri okumayın sizinle kardeş değiliz çünkü siz ırakta nur bacının feryadı göklere yükselirken akp ye destek için sessiz kaldınız bu rezil kanunlar çıkarılırken erbakan hoca ne kadar mücadele etmişti ve siz hatırlayın çay tv ye çıkıp erbakanı yalancı çıkarmaya çalıştığınızı unutmadık... size hakkımızı helal etmiyoruz..
 • 2 Ay Önce

II.Murat

Beraber yürüyüp yürümediginizi bilemem. Bildigim Beraber yürüttügünüzdür.. Ülkeyi evet beraber bitirdiniz.Suclariniz o kadar cokki, birakip gidemiyorsunuz..
 • 2 Ay Önce

Fatih SM

Ahlaksizligin önde gideni sudur. Seriatci lar kufur ederse, iftira atarsa davayi aman geri cekin.... Muhalefet agir elestiri yaptiginda (kufur degil) hurra dava acmaya kosun. Böyle inanc sahibi olunmaz.Bu tavir insani dinden sogutur.
 • 2 Ay Önce

Sert

Hata mi bu yavv okuz gibi imzalamislar bu sozlesmeyi musluman degilmi bu imzalayanlar
 • 2 Ay Önce

Yusuf 02

Istanbul sözleşmesi kaldırılsın
 • 2 Ay Önce

Mehmet

kendi tabanına sırt dönmüş onların duygularını düşüncelerini beğenmeyen kendi oturduğu dalı kesen kendi ayağına sıkan kişi misali olmuş iktidar Bakıyorum da çevreme kendi cebine dolduran zengin olsunda nasıl olursa olsun Nasıl yolsuzluk yaparsa yapsın Devletin malı deniz misali olmuş Yazık çok yazık bizi de yakacaklar Hakkı hakikati bağıranlar gittikleri yolun yol olmadığını söyleyenler birer Hain ilan edilmiş dışlanmış çok yazık
 • 2 Ay Önce

Mehmet

Haklısınız Şevki hocam yeni bir sayfa açmalıyız verdiğimiz oy ile bizi vuran değil ceplerini doldurup da kıralım sen çok yaşa diyenlerin el üstünde tutunanlar değil bizimle birlikte aynı acıyı ve duyguları paylaşan ile birlikte yol almalıyız
 • 2 Ay Önce

Tahir

Sayın Hocam, gidişatı ne güzelde anlatmış,ağzına yüreğine sağlık,Sayın Cumhur Başkanım,siz dediniz bu,FETO illetinin ALT tabakası ibadet, ORTASI Ticaret, ÜSTÜ Hıyanet,sizlere hiçbir zaman oy vermeyen üst ve orta tabaka elini kolunu sallayıp geziyor,geriye kim kaldı partimizi bu seviyelere getiren inançlı imamanlı alt tabaka,biz kıyımı kime yapıyoruz inançlı insanlara yani içimizdeki müslümanlara,biz bunlara kıydıkça partimiz eriyooorrr,muhalefetten hiç duydunuz mu,bu çocuklara kıymayın yazıktır günahtır diye,duyamazsınız çünkü askeriyeden emniyetten atılan her kardeşimizin,ve aile efratının, kendilerine kurtarıcı zannederek döneceklerini biliyorlar,bu oyuna gelmeyelim kripto dan aranan cocukların ve olay günü darbeden habersiz başlarındaki hayinların emirleriyle ateşe sürülen masumları görevlerine iadelerini sağlayarak küskün kardeşlerimizin gönlünü alın, Allah yar ve yardımcınız olsun,
 • 2 Ay Önce

Ünsal Polat

Şeytan ahalisini çağırmış sormuş,sen bugün insanlara hangi günahları işlettirdin evladı ona hırsızlık yaptırdım,içki içirdim,adam öldürttüm demiş.Şeytan bunlar sıradan demiş.Diğerini sorunca bir aileyi böldüm,karı kocayı boşattım demiş.Şeytan işte en faydalı işi sen yapmışın bir aileyi böldük mü ,toplumu böleriz,milleti böleriz her türlü işimizi yaptırıtız demiş.Ey Allahın ayetlerini az bir dünya menfaatına karşı satanlar, Allah yeryüzünde fitne çıkarmayın demedimi siz Avrupadan bu sözleşmeyi euro karşılığında alarak şeytanlara maskara oldunuz, Allah buyuruyor sizi benim ayetlerimle kandırmasınlar ,şu menfeat üzerine kurulu siyasetten nefret ediyorum.
 • 2 Ay Önce

Şeref Kazan

Ey onurunu Erbakan hocaya iftiraya vardıracak kadar alçaltan alçak sen evvela bunun hesabını ver
 • 2 Ay Önce

TcVatanseverTc

Dilipak özür dilemeli, ifrat etti. Akparti istanbul sözleşmesinden geri dönmeli , hata yaptı. DİLİPAK NEFSİNE PAY VERMEKTEN GERİ DURMALI VE ŞU DÖRT ŞEYİ UNUTMAMALI...1- BU İFRATI EN ÇOK CHP VE HDP'YE YARADI. 2- AYASOFYA VE ONU AÇAN KONUSUNU İYİ ANALİZ ETMELİ. 3-ULÜ'L- EMR KONUSU. 4- HAKLI OLMAK BAŞKA , O HAK KARŞILIĞINDA ZALİME DESTEK OLMAK BAŞKA. NİCE HAKLILAR HAKKI SAVUNAYIM DERKEN ZULÜM ETMİŞLER.... Akparti'nin bu sözleşme konusunda yanlışları var ve toplumsal cinsiyet konusunda da ama unutma ki devlet aklı gazeteci kafası gibi değildir. Tek odaklı, tek amaçlı değildir. Abdülhamid han bile aldığı bazı kararların arkasını göremeyenlerin nefretine maruz kaldı ve onlar başkalarını da kışkırtmaya sebep oldu. SONUÇ ORTADA. İstanbul sözleşmesine karşı olmak başka kin ve nefret ortamı ve zemini hazırlamak başka. UMARIM HATANDAN DÖNERDİN ÇÜNKÜ TAHRİBATIN ÇOK OLDU.
 • 2 Ay Önce

ibrahim

Parti gençlik kolları veya kadın kollarında kaç kişi dilipak kitabı okudu, kaçı şevki hocamın kanallarına abone dersini dinlemiş, boşuna uğraşıyoruz, gemi batıyor.
 • 2 Ay Önce

Okur

Bizde testi kırıldı, batı toplumunda pandoranin kutusu açıldı derler: Kardeşler arasında heyhat, su-i zan düştü Zedelendi sağduyu; körleşen iz'an düştü. Bilmem Allah sonunu hayr etsin...
 • 2 Ay Önce

Murat gözükara

Evet çok güzel yazı... Ak parti kadın kolları haklı olabilir ama dava etmesi yanlış davasını çekmese oy kaybı kaçınılmaz.... İstanbul sözleşmesini iptal etmek bu kadar zor mu... REİS..
 • 2 Ay Önce

Zeytin

Çalışmadan lak lak la iş yapanlar yeni Türkiye de şak-şak la rant yapmaya çalışıyor. E adam sana sormazlar mı ne iş yapıyorsun? bu millet için milli yerli ne yaptın? İşin ne kazancın ne??anca lak lak..lafla peynir gemisi anca bu yandaşlıkla yürür işte. Reis size höst der siz de al sana gt dersiniz. Yavşak yandaş yalakalar.
 • 2 Ay Önce

Süer

Şükürler olsun..Sonsuz kere Allah Razı olsun . İnşallah REİSİM bu yazıyı ve uyarıyı okur, uygular..Süslümanların şerrinden ALLAHA SIĞINIYORUM..Üzülme DİLİPAK HOCAM ...ALLAH BİZİMLE..SELAM VE DUA İLE..
 • 2 Ay Önce

Osman Türk

Şevki hocam, her seçimde AK Partiye oy verdim. Referandumlarda AK Parti hükümetinin tarafında oldum. Cumhurbaşkanı seçiminde Erdoğan’a oy verdim. Hatta vermekle kalmadım, sözümün geçtiği insanları doğru bildiklerimi anlatarak oy kazandırdım. Ama Abdurrahman abiyi mesnetsiz sebeplerle mahkemeye veren bir partiye nasıl oy vereyim, açıklar mısın hocam ? Bunu yaparsam, ilkelerime ihanet etmiş olurum, Abdurrahman abiye ihanet etmiş olurum. Rabbime şükürler olsun, dağlar kadar günahım olsa da, hiyanetlik etmedim kimseye. Sabah aynaya devam etmek için bundan sonra AK Parti’ye oy yok, ta ki bu haralarından dönene kadar.
 • 2 Ay Önce

Ilhan

Bu sözleşme ilk imzalandığında eleştirdiğimiz için akpli arkadaşlar bize demediğini bırakmamıştı.basında da tek tük yazı haricinde bir şey yoktu.çok geriden geliyorsunuz.
 • 2 Ay Önce

Erdem mastar

Hey gidi küheylan bir zamanlar ornegimizdin para makam senide dilsiz yaptı ya
 • 2 Ay Önce

alperen

Ak partinin İslamcılığı nasıl kokuttuğunu,cılkını çıkardığını söyle hocam..Bu yollarada maalesef beraberce kirlendik,islamcılığın cılkı çıktı..Kazanım ise eğer başörtülüler okullara ve devlet dairelerine girebiliyorlar..Başörtüsünün de cılkını çıkardı AKP nin kadın anlayışı..Bu anlayışın fazlurrahmancı anlayış olduğunu reisin belediye başkanlığı döneminde düzenlediğifazlurrahman konferansına ve konferanstan sonra yayınlanan baş yazısını reisin yazdığı kitaba bakabilirler..
 • 2 Ay Önce

Siyasi kavun

Okuduğumdan anlıyorum ki tek yol İslam. Bunu kibarca tekrar etmiş Şevki hocamız. Hayatın her dalında İslam olmadan bu iş kesinlikle olmaz. Hem harama hem hem farz ve hellallere aynı oranda izin vermek ahirette yöneticiyi zan altına sokar. Hesabını vermek zor olur.Yikmak kolay yapmak zordur. Haramla yıkılan ahlaki bina etmek zordur. Ciddiyet ister, sabır ister, sağlam bir irade ister.Siz haramlara alın istediğiniz gibi takılın derseniz gençliği ucuruma itmiş olursunuz. Bunun telafisi çok zor olur.
 • 2 Ay Önce

Mehmet Güçlü

Allah razı olsun. Çok iyi özet lemişiniz. Derhal bu hatadan dönülmeli yoksa kaybeden biz müslümanlar oluruz.
 • 2 Ay Önce

Maymunkolik

Sen müslüman bi erkek olan maykıl jackson’a cinsi sapık maymunkolik jacksın maykıl denen fahişe kadın demiş adamsın. Ne desen gülerim ben anca
 • 2 Ay Önce

rıza

Aşağıdaki haberi nedense Akit'te göremedik, kayda değer bir haber değildi demek ki! Cumhurbaşkanı tarafindan iki gün önce Abdurrahman Dilipak'a yönelik söylenmiş sözler. AKP'li feministleri bu hâle getiren ve onları asıl koruyan iradeyi nasıl apaçık gösteriyor. Birileri de "Reis'in haberi yok, Reis değil etrafındakiler yapıyor, Reis'i etrafındakiler yanlış yönlendiriyor, Reis buna karşı da çevresindekiler yüzünden böyle oluyor, suç Reis dışındakilerde, Reis'in bir kabahati yok." vb. kafayı hâlâ kuma gömüyor, niyeyse Reis'i aklama yarışında ön safta mücadele ediyor. ''KADINLARIN ONURUNA YÖNELİK SALDIRIYA İZİN VERMEYİZ'' AK Parti kadınların en aktif olduğu hareketlerden biridir. 4 milyonu aşan kadın kolları üye sayısı vardır. Ünversitelerde kadın öğretim üyelerinin oranı yüzde 50'nin üzerinde. Kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmalarımızı çok yönlü, bütüncül yaklaşımla, 'sıfır tolerans' ilkesiyle sürdürüyoruz. Kadınlar için yaptığımız hizmetler saymakla bitmiyor. Cennet annelerin ayakları altındadır. Ailenin temeline dinamit koyan hiçbir düzenleme meşru değildir. AK Partinin kadınları için AKP'nin papatyaları gibi yakıştırmalarla yeşil sermaye gibi yaklaşımlarla ağzıma almaktan edep ediyorum, küfri bir ifadeyi kullanmak suretiyle bu tür yakıştırmaların içine giren köşe yazarlarını, tüm kadın kollarım ve kadınlar adına kınıyorum. Özgürlük her insan için kutsaldır. Kadının mülk gibi görülmesi yanlıştır. Kadınlarımıza sahip çıkmada geri duracak olursak, hiçbir zaman bu dünyada da ebedi alemde de hesabını veremeyiz. Kadınlarımız lehine yaptığımız bunca düzenleme varken, tartışmayı değerlerimize düşmanlık aracı haline dönüştürmeye çalışan bir avuç sapkına meydanı bırakmayacağız. Birilerinin AK Parti'li kadınlara hakaret etmesine sessiz kalamayız. Kadınların onuruna yönelik saldırıya izin vermeyiz
 • 2 Ay Önce

Düzeltme

Hz. Adem a.s. bir peygamberdir. Bir önceki cümlenizde belirttiginiz üzere peygamberler günah işlemez. Bir alttaki cümlede hz. Adem icin günahtan bahsetmissiniz. Hz. Adem a.s. günah islemez. Onu zelle olarak düzeltirseniz sevinirim.
 • 2 Ay Önce

Metehan

Çok güzel söylemiş şevki bey.. Ama ak parti görünümlü ama ak partiyi yıpratan bir zihniyet kadın kollarına hakim olmuş.. Herkes bilirki Müslüman başka bir Müslüman hanıma fahişe demez...
 • 2 Ay Önce

Ayse

Biz sözleşmeye imza atarken enine boyuna düşünmek tartmak lazim. Uyanık olmak lazım. Sayin Akit YazRlarindan Allah razi olsun Onlar bu konuda bizi aydınlatmasa bir vatandaş olarak nerden haberimiz olacak. Sayin Dilipak çocukluğumda okuduğum manevi içerikli hikayelerin aklımda kalan tek ismi. Rabbim Sayin Dilipak' ı fitnecilerin fitnesinden yalancı ve iftiracı kimselerin şerrinden muhafaza etsin. Amin
 • 2 Ay Önce

Emekli

Belki uykudan uyanırlar.
 • 2 Ay Önce

Misafir

Ağzına Sağlık
 • 2 Ay Önce

enes

Dilinize yüreğinize sağlık.
 • 2 Ay Önce

meleknur

ETRAFIMIZI KUŞATAN KUŞATANA İKEN AYNI SAFTAKİ KİŞİLERİN BİRBİRİNE DÜŞMESİ MANİDARDIR? BİRİNDEN BİRİ BELKİDE İYİ DÜŞÜNCELİ DEĞİLDİR. BÖYLE ZAMANLARI GANİMET BİLİP YIKIM İÇİN HAREKETE GEÇMİŞ OLABİLİRMİ? ÇÜNKÜ ZAMAN BİRBİRİMİZE DÜŞME ZAMANI DEĞİL.
 • 2 Ay Önce

Balevabal

Rabbim senden razı olsun. İçimize nifak tohumlarını ekmeye devam ediyorlar. Bizleri uyandıran bir yazı oldu.
 • 2 Ay Önce

meleknur

ÇOK MÜKEMMEL BİR SÖYLEM OLMUŞ! ALLAH RAZI OLSUN. İYİKİ VARSINIZ RABBİM ZALİMİN ZULMÜNDEN KORUSUN FİTNEYE FIRSAT VERMESİN. HOCA EFEN ÖNEMLİ OLAN O SEBATI GÖSTERMEK. HER AKLA GELEN YAZILMAZ, HER YAZILAN İÇİNDE MAHKEMEYE GİDİLMEZ! REİS BUNLARLA UĞRAŞSIN ÜLKE MESELELERİYLEMİ. BAŞKASINA GEREK YOK.BİZ BİZİMLE UĞRAŞMAMIZ BİZİM RAHAT YIKILMAMIZ İÇİN EN BÜYÜK KOLAYLIK YÖNTEM. RABBİM GÜÇLÜ İRADELİ DURUŞLU İDARELECİLERİ HER KURUMA NASİP ETSİN
 • 2 Ay Önce

meleknur

ÇOK MÜKEMMEL BİR SÖYLEM OLMUŞ! ALLAH RAZI OLSUN. İYİKİ VARSINIZ RABBİM ZALİMİN ZULMÜNDEN KORUSUN FİTNEYE FIRSAT VERMESİN. HOCA EFEN ÖNEMLİ OLAN O SEBATI GÖSTERMEK. HER AKLA GELEN YAZILMAZ, HER YAZILAN İÇİNDE MAHKEMEYE GİDİLMEZ! REİS BUNLARLA UĞRAŞSIN ÜLKE MESELELERİYLEMİ. BAŞKASINA GEREK YOK.BİZ BİZİMLE UĞRAŞMAMIZ BİZİM RAHAT YIKILMAMIZ İÇİN EN BÜYÜK KOLAYLIK YÖNTEM. RABBİM GÜÇLÜ İRADELİ DURUŞLU İDARELECİLERİ HER KURUMA NASİP ETSİN
 • 2 Ay Önce

Mustafa Özkan

Allah yüreğine diline kalbine kalemine güç kuvvet versin ne güzelde içimizden geçenleri yazmışsın Allah tüm inananlarla beraber olsun selam ve dua ile Allah’a emanet olun
 • 2 Ay Önce

Mustafa kaya

BU SAPKIN SÖZLEŞME İMZALANIRKEN ON SENEDEN BERİ NERDEYDİN. TOHUMU EKTILER.ATI ALAN ÜSKUDARI GEÇTİ. ARTIK BUNDAN SONRASI AHIRZAMAN MÜCEDDINE KALDI..
 • 2 Ay Önce

Melik

Hata ile bilinçli eylem aynı değildir. Senin mantiginla şeytan da hata etti dost olalım. Hoca ayaklarıyla aklımızla dalga geçme
 • 2 Ay Önce

Dönüş için

Artık çok geç ok yaydan çıktı
 • 2 Ay Önce

Hak'an

Allah CC razı olsun sizden sayın değerli hocam Müslüman birleştirici olmalı, ayrıştırıcı degil
 • 2 Ay Önce

GÜÇ ZEHİRLENMESİNİN TEDAVİSİ HATASINI FARK ETMEKTİR

Sayın Şevki Hocam o kadar güzel özetlemişki. Bizler sinir halimiz ile bazı noktaları gözden kaçırıyoruz. İktigarın Muhafazakarlığı bırakıp AYET KARŞITI YASALARI dayatmasına inanın gücümüz kalmadı. Gücü Kalmayanlara MARJİMAL eleştirenler İhanetçi yaftası verilfiği şu dönemde siz SEVGİLİ ŞEVKET HOCAM TAM İSABET BİR TOPARLAMA YAZISI YAZMIŞSINIZ. Umarım AYET KARŞITLARI bu yazıyıda REİSTEN saklamazlar. Allah bu uyarıyı görenlerden eylesin....
 • 2 Ay Önce

Ahmet

Şevki Yılmaz hocamız her iki tarafa da ince mesajlar vererek arabuluculuk yapmış. Allah razı olsun. Yalnız bu bir kırılma noktasıdır. Dava "dava" arkadaşına açılıyorsa, davayı kim kazanırsa kazansın taraflar değil DAVA çoktan kaybetti bile..
 • 2 Ay Önce

Kasım MOLLA

Yorum yapmak gerekirse,herşey o kadar güzel misaller le ifade edilmiş ki,yoruma gerek yok.Şevki hocaya teşekkürler.
 • 2 Ay Önce

Faik bodur

Agzina saglik sayin sevki hocam ellerinden operim hurmetler saygilar
 • 2 Ay Önce

Sinsi Sözleşme

Ailenin temeline dinamit koymak için özenle hazırlanmış tam bir sinsi sözleşme. Kadınlara kadın hakları kılıfı ile tuzak kurup önce yuvalarını yıkıp sonra sokağa düşmesinin alt yapısını ören bir sözleşme. Barda çalışan konsamatrist kadınlarla konuştum %90'nı bu sözleşmenin mağduru, boşanmış kadınlardı. İşte bu sözleşmeyi ateşli olarak savunanların gerçek amacı kadınları konsamatrist yapmak sonra masaya çıkartıp ağzından salya akıtarak seyretmektedir. Bu sözleşmeyi savunların perde arkasında ya bu var yada ne olduğunu anlamayıp gaza gelen insanlar.
 • 2 Ay Önce

Kara

Ben o akp kadın kolları bilmemnelerinden beriyim. Biz onlarla hiç omuz omuza olmadık. Yakıştıkları yer chp dir.
 • 2 Ay Önce

Yusuf

Allah razı olsun!İnşallah Reis oyuna gelmez ve Dilipakın gerçek dost olduğunu takdir edip,kendisine kulak verir.
 • 2 Ay Önce

Imam

Ak parti akp oldu malesef .her büyük partinin başına gelir . rusvetciler çıkar gurupları ve torpil meraklıları herzaman iktidarı sever
 • 2 Ay Önce

cemaleddin

Sevki bey, 1970 lerli yillarda Din de reform tartisilirdi. Maalesef siz MIlligörüs ve onlarin avanesi+ simdiki yandaslariniz buna alet oldunuz. Siyasi ile DIn islerini biririne salata yapip her türlü oyunlari kabul eder hale geldiniz.
 • 2 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23