• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şimdi sıra karanlık odalarda

Bazı parti ve ideolojilerin arka bahçesine dönüşen barolara çeki düzen verecek olan düzenlemenin yasalaşmasının ardından gözler, marjinal sol kesimin ve terör odaklarının fitne yuvasına dönüşen Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, Türk Tabipleri Birliği ve Türk Eczacılar Birliği gibi meslek odalarına çevrildi.

14 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

abdrhman

kapatın şu terörist odalarını yeter yahu.
 • 3 Ay Önce

Kamil UZUN

Aynen aklımdan ve gönlümden geçeni yazmışsınız. Bu konuyu sürekli gündemde tutmanızı ve kamuoyu oluşturmanızı dilerim.
 • 3 Ay Önce

İSTANBUL

Geçekden bir icraat yapmak istiyorsa İKTİDAR tüm oda ve barolara zorunlu üyeliği kaldırın bakın bütün sorunlar nasıl çözülüyor 12 eylül 1980 darbesi ile zorunlu üyelik uygulamasında milyarlarca dolarlık bir rant var siyaset bunu arpalık olarak kullanıyor ve gerçekden bu sorunu çözmek gibi bir niyeti ve derdi yok şuan yapılan tüm icraatlar şov amaçlı hiçbir sonuç çıkmayacak ve daha beter kaos olacak yani kısaca gündem değiştirmek.
 • 3 Ay Önce

Köy enstütülerini

Kapatan aynı zihniyet.
 • 3 Ay Önce

PASTACI

DEVLET İÇİNDE DEVLET DENİLEN KENDİNİ DEVLETİN VE MİLLETİN ÜZERİNDE GÖREN BU BOZUK YAPILARIN DÜZENE SOKULMASI GEREKİYOR KENDİLERİNİ BÜYÜK GÖREN BU TOPLULUK BİLMİYOR Kİ EN KÜÇÜK KENDİNİ EN BÜYÜK GÖRENDİR ASLINDA MİLLETİN KENDİLERİNİ SEVMEDİKLERİNİN FARKINDALAR ŞİMDİYE KADAR BUNLARIN DÜŞÜNCESİ ŞUYDU SEÇİM FORMALİTE İKTİDARDA HER ZAMAN BİZ VARIZ BİZE KİMSE DOKUNAMAZ HERŞEYİ BİZ BİLİRİZ HER YERİ BİZ YÖNETİRİZ YÜKLÜ MİKTARDA GELİRLERİMİZLE GÜNÜMÜZÜ GÜN EDERİZ GÜNDEMİ BİZ BELİRLERİZ AMA UNUTTUKLARI BİR ŞEY VAR MİLLETİN GÖZÜ AÇILDI BUNDAN SONRA EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ SİZİN DEĞİL MİLLETİN OLACAK
 • 3 Ay Önce

Güzel insan

TİM olarak bilinen Türkiye İhracatçılar Meclisi var buna bağlıda birçok ihracatçı birliği var. İhracatçı buraya üye olmadan İhracat yapamaz kanun öyle diyor. Arkadaş bu ihracatçı zaten devletin maliyesinin mükellefi para kazanır ise Devletimize vergi öder, niçin bu ihracatçıyı İhracatçı Birliği diye bir yere üye olmayı zorunlu tutarsınız? Biliyormusunuz bu ihracatçı ihracatının en az onbinde üçünü birliğe ödemek zorunda. Bu da yetmez Birlik ihracatçının kime ihracat yaptığını ve kaça sattığını bilir. En gizli bilgiler ortada dolaşır. Olacak şey değil. Fakat bir işletme ithalat yapar ise bir yere üye olmak ve haraç ödemek zorunda değil. Yani ithalat yapmak bedava, ihracat yapmak ücrete tabi. Tam bir akıl tutulması.
 • 3 Ay Önce

kanarya

ne olur bunlarada el atın demokratik olsun chpkk yuvalarına dönüşmüş ne kadarda kirli organları varmış böyyle kart zampara partilerin tüm beslendiği kolları kırın yoksa pislik yuvaları baş belası olmaya devam edecek
 • 3 Ay Önce

son söz

Reisim ne olur şu bizi temsil etmeyen TMMOB gibi meslek örgütü demeyeceğim adeta .erör örgütü olan yapılarla ilgili de bir düzenleme yapın. Tıpkı barolarda olduğu gibi. Hatta lağvedin.
 • 3 Ay Önce

Vahapzade

TTB, TMMOB ve diğer meslek odalarındaki zorunlu üyelik ve aidat kaldırılmalı.ve İŞ BANKASI arka bahçeliğinden kurtarılmalı dolaylı gelir elde etmelerin önüne geçilmeli
 • 3 Ay Önce

aydin

bu fasist vesayet odaklari CUMHURUN MILLET/HALK DEMEK OLDUGUNU BILMEYEN OKUMUS CAHILLER GÜRUHUDUR, ANCAK VESAYET ADINA HAREKET EDEEN "CUMHURIYET KAZANIMLARI" IFADESINI BESMELE GIBI KULLANIRLAR. Cumhuriyet Milingleri, cumhuriyet gazetesi, cumhuriyet kadini, cumhuriyet dusmani vs :))) gibi. Oysa IRAN da, Cin de, Suriye de, SSCB de, Dogu Almanya da, kongo da... vs YONETIMLER SOZDE CUMHURIYET! Fasisy olduklarindan ifade ozgurlugu ve demokrasiyi sevmezler, din ile ilgili hususlari da halki /cumhuru hatirlattigi icin badit, avam, gerici! bulurlar fasist cahil yobazliklarina bakmadan.lafta sol/sosyalist/sosyal demokrat, gercekte ideolojik deli gomlegini giyerek gerceklerden kopmus AYDINLIK:) dunyalarinda irkci-fasist-paralanarak biti kanlanmis halleriyle maskeli sorumsuz vesayet siyasetini temsil ederler. Kulliyenin klozetinin altin oldugunu chp kulaklarina fisildadiginda sorgusuz tipis tipis itaat ederler. ...VE UTANMAZLAR. BUNLAR DA GERIDE Tarihin kirli coplugundeki yerini almali, daha fazla tiyatroya musaade edilmesin.
 • 3 Ay Önce

Aciz bir kul

Oda, birlik, vs gibi kanun gücüyle kurulup işletmeleri haraca bağlayan tüm kuruluşların dernek statüsüne dönderilmesi gerekir. Mesela bir berber esnafı veya terzi esnafı tüm işletmeler gibi zaten devlete vergi numarası ile bağlı olup vergisini ödüyor aynı zamanda bu işletmeler kanun gücü ile odaya kayıt zorunluluğu var kayıt olmadan iş yapamıyor ve odaya ait vs ödemek zorunda kalıyor. Ya devlete vergi vermesi yeterli neden başka yere haraç vermek mecburiyeti getiriliyor. Odaların gelir kaynağını keserseniz yani zorunlu üyeliği kaldırırsanız problem kendinden kalkar. Odalardaki kavga yönetilecek paradan çıkıyor. Dernek statüsüne yani tusiad, müsiad vb gibi olsunlar. O zaman kavga kalmaz.
 • 3 Ay Önce

mehmet

SMMM odalarınıda ilave edin. yapı değişmeli
 • 3 Ay Önce

Maraşlı

Aynen , odalar bazılarının çiftliği haline geldi. esasen bu demokrasi denen gavur icadını kaldırmak lazım , çoğu oda baro vs devletin ve milletin sırtında kene gibi bir hayat yaşıyor.

atacan

Şu terör odalarını bir bir kapatın. Musiat gibi anadolu yerli milli ,gerçek okumuş bilimli ,ilimli üretken müslüman bireylerimiz gelsin. bak 10 yılda ülke nasıl değişiyor. güya sözüm ona mimar odası; chp başa gelse 3. köprüyü yıkacaktı . 3. köprüye toplanıp bildiri astılar. 3 ayda durdurmuşlardı. ALLAH KAHHAR İSMİ İLE KAHREYLESİN .....SİZİN GİBİ MİMARA SO....M 95 senedir bir mimar sinan çıkaramadınız
 • 3 Ay Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23