• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Uzaylılara inanıyor musun?' diye soruldu! Atakan'dan enteresan cevap

Son günlerde gündemden düşmeyen Atakan Kayalar'ın 'Uzaylılara inanıyor musun?' sorusuna verdiği cevap izleyenleri şaşırttı.

2020-02-22 14:39:00 -

Henüz 10 yaşında olmasına rağmen yaptığı açıklamalar ve tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Atakan Kayalar, Erol Köse'nin konuğu oldu. Küçük filozof diye anılmaya başlayanKayalar, canlı yayında hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi.

'Uzaylılara inanıyor musun?' sorusuna garip cevap

Okuduğu kitaplar, ilginç söylemleri ve yaptığı yorumlarla bir anda tüm Türkiye'nin tanıdığı isim olan Atakan Kayalar'a konuk olduğu son canlı yayında "Uzaylılara inanıyor musun?" sorusu yöneltildi. Bu soru karşısında bir süre duraksayan Atakan, "Evet, uzaylılara inanılmaz. Zaten vardır" ifadelerini kullandı.

"Bulursak silahlarımızla taramalıyız''

Konuşmanın devamında Erol Köse, Atakan'a "Sence dünyada insan kılığında uzaylılar olabilir mi?" şeklinde bir soru daha sordu. Atakan da bu soruya "Eğer bulursak mutlaka onları silahlarımızla taramalıyız" diyerek yanıt verdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mehmet

bu çocuğun acilen psikolog tarafından gözden geçirilmesi hatta ailecek yoksa bu çocuk allah muhafaza gelecekte ailesinin başına çok işler açanbir problem olacağa benbizyor
 • Yanıtla

saddi maddi

Uzaylılara İnanıyormusun sorusu, maksadla örtüşmüyor. Maksat, Uzaylıların Var Olduğuna İnanıyor musun? olmalı idi. Böyle salakça soruya verilmiş en manidar cevap. afferim çocuğa. Yeni Nasreddin Hocamız.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı