Seçim 2019 Sayfası

Turizmde ‘farklıyım’ diyenlere fırsat

TÜRSAB, turizm sektörünün tüm aktörlerini, ödüllerle buluşturacak olan “Turizmde Fark Yaratanlar Ödülleri” organizasyonunu düzenliyor.

13 Ocak 2019 Pazar 09:49
Turizmde ‘farklıyım’ diyenlere fırsat

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Türkiye markasının bilinirliğini global ölçekte artırmak ve turizm sektörünün sürdürülebilir büyümesine yön vermek amacıyla “Turizmde Fark Yaratanlar Ödülleri” organizasyonunu düzenliyor. TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Boynueğri, turizm sektörünün tüm aktörlerini, ödüllerle buluşturacak olan organizasyonun, turizm faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, kalite standartlarının yükselmesini sağlamayı, sektör çalışanlarını teşvik ve motive etmeyi hedeflediğini söyledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ocak 2019 Pazar 09:49

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Nisan 2019