TMSF, MİLSOFT’u SSTEK’a sattı

MİLSOFT’un TMSF kayyımlığı altındaki yüzde 50 hissesi, Savunma Sanayi Başkanlığı iştiraki olan SSTEK Savunma Sanayii Teknolojileri AŞ.’ye satıldı.

18 Eylül 2019 Çarşamba 10:42
TMSF, MİLSOFT’u SSTEK’a sattı

Son üç yıldır TMSF kayyımlığında yönetilen MİLSOFT’un TMSF kayyımlığı altındaki yüzde 50 hissesi, Savunma Sanayi Başkanlığı iştiraki olan SSTEK Savunma Sanayii Teknolojileri AŞ.’ye satıldı. Şirketin hizmet alanı ise komuta, kontrol, muhabere, bilgisayar ve istihbarat (C4I) teknolojileri, ISR ve görüntü kıymetlendirme sistemleri, elektronik harp, gömülü yazılımlar, bilgi teknolojileri, siber güvenlik, eğitim ve simülasyon alanlarında özgün çözümler üretmesi olarak açıklandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Eylül 2019 Çarşamba 10:42

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Ekim 2019