• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tesla'nın sahibi fena rezil oldu!

Tesla'nın elektrikli pikap kamyonu Cybertrcuk’ın tanıtımı yapıldı. Gösteride camlarının dayanıklılığnı göstermek adına kamyonun camına fırlatılan bilye 'kırılmaz' denilen aracın camını kırdı.

2019-11-22 13:51:00 - 2019-11-22 14:33:12
Tesla'nın sahibi fena rezil oldu!

Tesla'nın elektrikli pikap kamyonu Cybertrcuk’ın tanıtımı yapıldı. Tesla’nın CEO’su Elon Musk'ın da yer aldığı tanıtım etkinliklerinde ilginç anlar yaşandı. Aracın camlarının dayanıklılığnı göstermek adına kamyonun camına fırlatılan demir bilye, aracın camlarını kırdı.

Tesla, ABD'nin Los Angeles şehrinde bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte, yeni pikap modeli "Cybertruck"ın tanıtımı yapıldı. Etkinlikte, Elon Musk yeni pikapı tanıttı.

İki cam da kırıldı

Musk tanıtımı, “Şimdi sürdürülebilir enerjiye ihtiyacımız var. Amerika’da en çok satılan üç aracı da pikap kamyonlar oluşturuyor. Sürdürülebilir enerjiye çözüm üretmek istiyorsak bir pikap araç almak durumundayız” sözleriyle yaptı.

Musk, aracın özelliklerini sıralarken, aracın camının dayanıklılığı test edildi. Musk, aracın camlarının dayanıklılığını kanıtlamak için, metal topları kullandı. Araca atılan metal toplar, beklenenin aksine iki camı da kırdı.

“Belki de çok sertti”

Musk’ın, aracın camlarını kırmasıyla salonda gülüşmeler duyuldu. Yaşanan bu kazanın ardından Musk, “Belki de çok sertti” dedi. Ancak çok da sert atılmayan ikinci top da diğer camı çatlattı. Musk da gülerek durumu idare etmeye çalıştı. Daha önceki testlerde böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını savunan Musk, durumu düzelteceklerini belirtti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

sukru

Türkiyeli olmadığın için çok şanslısın.Yoksa anında bitirirlerdi seni.
 • Yanıtla

MSG

Musk! Gerçekçi ve Somut sonuçlar için Testleri ESRAR KOKAİN ÇEKMEDEN yapmalısın..!?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23