Teröristbaşı Netanyahu'nun oğlundan Türk milletine ve Erdoğan'a alçak sözler!

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun oğlu Yair Netanyahu Türk milletini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan skandal bir açıklama yaptı.

14 Mart 2019 Perşembe 17:59
Teröristbaşı Netanyahu'nun oğlundan Türk milletine ve Erdoğan'a alçak sözler!

İsrailli teröristbaşı Binyamin Netanyahu'nun "İsrail sadece Yahudilerin ulus devletidir" sözleri kriz çıkarmış, Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklama Netanyahu'nun bu sözleri kınanmıştı. Netanyahu, bu kınamaya cevap olarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hedef alan skandal ifadeler kullanmış ve "Erdoğan, on binlerce siyasi muhalifi cezaevine atan, Kürtlere soykırım uygulayan ve Kuzey Kıbrıs'ı işgal eden bir diktatör ve bana, İsrail devletine, İsrail ordusuna demokrasi ve savaş etiği hakkında öğütler veriyor. Şaka gibi. O sadece bizden tüm dinlere ve insan haklarına saygıyı öğrenebilir" demişti.

Erdoğan ise bu sözlere, "Ey Netanyahu sen kendine gel kendine. Sen zalimsin. Kutsal mabedimizi, postallarıyla senin askerin, polisin buralara giriyor. Tahrik etme. Biz hiçbir Museviye zulmetmedik. Bunların hesabını uluslararası camiada soracağız" diye karşılık vermişti.

Oğlundan skandal sözler!

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun oğlu Yair Netanyahu, sosyal medya hesabı Twitter'dan Türk milletini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan küstah bir açıklama yaptı.

Babasının sözlerini alıntılayan Yair Netanyahu şu ifadeleri kullandı: "Ona, İstanbul'un adının Konstantinopol olduğunu ve Türk işgalinden önceki bin yıl boyunca Bizans İmparatorluğu'nun ve Ortodoksların başkenti olduğunu hatırlatırım. Türkler, Yunanlara, Süryanilere ve Ermenilere soykırım yapmış, Anadolu'daki tüm Hristiyanlara etnik temizlik uygulamıştır. Onlar etnik olarak bütün hristiyanları küçük Asya'dan temizlediler."

Kaynak: Haber7

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Mart 2019 Perşembe 17:59

YORUM YAZ

 • mustafamustafa9 gün önce
  ULAN SİYONİST DÖLÜ NE ÇABUK FİRAVUNU UNUTTUNUZ. ANALARINIZI BACILARINIZI HER GECE ÇATIR ÇATIR SEVİYORDU. BİZ TÜRKLERİ KZIDIRMA. BİZ NE FİRAVUNA NEDE SİZİ KÖLE YAPAN ROMALILARA NEDE SİZİ KATLEDEN BABİLLİLERE BENZERİZ. ORAYA GELİR ALAYINIZI S........RİZ. OÇENENİ KAPA YOKSA KAPAYACAK UZUN BİRŞEY BİZDE VAR.
 • Yusuf Sami TürkerYusuf Sami Türker9 gün önce
  Beware, jews will ne next....
 • abdullah aabdullah a9 gün önce
  arapların yüzünden oldu diyen arkadaş...tarihte savaşlar nasıl çıkarılır bir bak. israil ile arapları savaştıran rockefellerdir ve savaş sonucunu biliyorlardı ...senin ailene biri saldırsa sende saldırırsın misali......
 • Alhaqiqi al WahidAlhaqiqi al Wahid9 gün önce
  Birşeyin ne kadar kötü olduğu, o şeyin hakikatten ne kadar uzak olduğuyla ilgilidir!E peki ne?
 • MürselMürsel9 gün önce
  Baba şerefsiz oğluda ondan şerefsiz biz Türk milletiyiz hangi kiliseyi postallarla hangi sinagogu ayakkabılarla girmis kirletmisiz kasinmayin mabedimize ve sinir uclarimizadokunmayın
 • fetösavarfetösavar9 gün önce
  sizin de oralara nasıl yerleştiğinizi bir oku. küçük velet oraları işgal ettiniz. oraları sizin de dedenizin de toprağı değil. eğer biz buralarda yeni isek siz oralarda nesiniz. doooooğru ispanyaya kafanızı ezdirmeye koç....
 • alpagualpagu9 gün önce
  beynini ................. dicem ama beyinde yokki bunda......
 • burhan sarburhan sar9 gün önce
  eger söylediklerine inaniyorsa bu durumda sira artik onlara geldi demektir bekleyin yain misin hain misin sizinde sonunuz geldi demektir insallah
 • bakbakbakbak9 gün önce
  cocuk yasta kanli pipisini sapik hahamlara emziren hastalikli ziniyet. ensestin tohumu yahud.
 • malcolmxmalcolmx9 gün önce
  DOMUZDAN, TOKLU DOĞMAZ ata sözümüz ne kadar hikmetli. Ama bakın ki oğlunu yetiştirmiş.Nasıl bilinçli, militan velet. bak nasıl saldırıyor. Küfretmeden verip veriştiriyor.Biz böyle nesil yetiştirebiliyor muyuz? Bu yorumculara acıyorum kendi insanımıza. sadece küfretmesini biliyoruz ne yazık ki.
 • HikmetHikmet9 gün önce
  Minik terörist büyüyor terörist babanın izinden ayrilmadan
 • AbdulllahAbdulllah9 gün önce
  Vahap denen yourmcu, 1948de İsrail küçüktü, Araplar orası bizim deyip saldırdılar İsraile. İsral Arapları 6 günde haşat edip topraklarını büyüttü. Suç arayacaksan Araplarda ara. Yahudilere saldırmasaydılar şimdi İsrail çok küçük kalmıştı.
 • FerhatFerhat9 gün önce
  Uluslar arasi camia dediginiz siyonizmin kurdugu UN mi yani bir Les milletlermi? Biz onlara agzimiza gelen hersexi söylüyoruz ama istediklerinide malesef hep yerime getiriyoruz.
 • semihsemih9 gün önce
  bekle ey kafir arkasına saklanacağın taşın ihbarını bekle yakındır...
 • Osmanlı kadını Osmanlı kadını 9 gün önce
  Hoşttttt köpek, dünkü bok adam mı oldun? Senin küçük beynin bilmez,atalarına sor OSMANLIYIsana anlatsın! Sonra hemen özür dile ve kaybol!
 • AbidinAbidin9 gün önce
  O.... çocuğundan ne beklenirdi. Bu piç kaliteli bir o.... çocuğu
 • SeymenSeymen9 gün önce
  Allah ım (c.c.) bizden olan yöneticilerimizi hayırlı şekilde muzaffer eyle!!!
 • AbdullahAbdullah9 gün önce
  Bilal de Yahudilere küfür etsin ödeşelim Hahahahaha
 • şenay doğan şenay doğan 9 gün önce
  allah katında tek din islamdır dünyada da ahirette de tek huzur selamet ve şifa da islamdır içine heva heves akıl mantık acaba ve şeytan üfürüğü karıştırılmamış islam derken allah ve rasulünün kastını temel alan islamdan başka insan hakkı da yoktur islam alemi ile yarışa gireceğiniz her dine hoşgörü demokrasi seküler insan haklarına gelince o deaş zulmünün tek yumurta ikizidir allaha emanet olun
 • Vahap kalyoncuVahap kalyoncu9 gün önce
  Şereefsizin önde gideni dönde bir bak 1948 deki harıtaya ne kadardı şimdi ne kadar,hem öldürüyörsün hemde terörist var diye bağırıyorsun ama artık kimse yemiyor.
 • FATİHFATİH9 gün önce
  ŞEYTANIN Pİ.İ ......
 • ŞahinŞahin9 gün önce
  O Türkler ki sizin dedeleriniz ispanyadan sürüldüğünde karnınızı doyuranekmeğini paylaşanlardır.kursağınızda hala Türklerin ekmeği var.sizin gibi nankör pi.lerin şimdi ahkam kesmesini kıçımızduymuyor.lanetli ırk yahudilere sesleniyorum.Hitler dedelerinizi fırınlarda yakmakla ne iyi etmiş.
 • M. AkifM. Akif9 gün önce
  Ne güzel demiş "temizlediler" diye. Ancak pislik temizlenir!!!
 • AhmetAhmet9 gün önce
  İsraille ticari ilişkileri askıya alma ve konsolosunu evine gönderme hususunda daha ne bekliyoruz?
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 9 gün önce
  Tūrkler, Soykırım Yapsaydı, O Yazdıklarının, Hiç Biri Hăla Var Olmazdı Aptal.
 • Yazir boyuYazir boyu9 gün önce
  Onun bunun cocuğu soysusuzun oğlu korkak hund.bu it.
 • aa9 gün önce
  soyguncu, ırlçı, kaatil, işgalci, utanmaz zalimin o.çocuğu da kendisi gibi olacak şaşırtıcı değil.... şaptantan şeker, bu alçak emperyalist kaatil siyonistlerin, HASTALIKLI FİKİRLERİN PEŞİNDEKİ fikirleri dünya barışı için en büyük tehlikedir... inancımıza göre bunları arkasına saklanacakları GARGAT ağaçları dahi kurtaramayacak!
 • harunharun9 gün önce
  itin oglu it olur ancak.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019