Terör örgütü PKK saldırıyor müttefiklerinden ses çıkmıyor

Terör örgütü PKK’nın insanlık dışı saldırıları karşısında üç maymunu oynayan azgın azınlık, bir kez daha ‘terör sevici’ yüzünü gösterdi.

18 Temmuz 2019 Perşembe 11:21
Terör örgütü PKK saldırıyor müttefiklerinden ses çıkmıyor

 Mustafa Durmaz  İstanbul 

Doğu ve Güneydoğu’daki iş alanlarını bombalayan, ormanları ateşe veren, çocukları öldüren terör örgütü PKK’nın insanlık dışı saldırıları karşısında üç maymunu oynayan azgın azınlık, bir kez daha ‘terör sevici’ yüzünü gösterdi. Güvenlik güçlerinin operasyonları sonucu bitme noktasına gelen PKK’lı teröristler, kaçtıkları bölgelerdeki ormanları ateşe verdi. Terör örgütü tarafından çıkarılan orman yangınlarının en yoğun olduğu bölge ise Güneydoğu Anadolu. Türk ordusu karşısında ağır darbe alan PKK’lılar, Amanos Dağlarındaki ormanlık alanları acımadan yaktı. 15 gün içinde üç kez yakılan Amanos Dağlarında yüzlerce hektarlık alan kül oldu. PKK’lı teröristler, Hatay’ın Dörtyol, Balıkesir’in Havran ve İzmir’in Foça ilçesinde de ormanları ateşe verdi. 3-5 ağacın başka bir noktaya taşınmasına dahi tahammül etmeyenler, PKK’nın ateşe verdiği binlerce dönümlük ormanları görmezden geldi.

Nohutçu başkan PKK’ya sahip çıktı

HDP’nin son zamanlardaki en büyük destekçisi olan CHP de PKK’nın alçak saldırıları karşısında suskun kalmayı tercih etti. HDP ve CHP’nin yanısıra Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ise eli kanlı teröristlerin vahşetleri ile ilgili PKK demeye dili varmadı. Tunceli’de tatlı su devrimcilerine nohut yolduran Maçoğlu, 8 ve 4 yaşlarındaki 2 kardeşi katleden PKK’nın adını anmadan yayımladığı açıklaması ile büyük tepki çekti. HDP’li Filiz Kerestecioğlu ise ODTÜ’de ağaçlara sarılan ve kesilmemesi için protesto düzenleyen öğrencilere destek vermeyi sürdürürken, PKK’nın vahşetiyle ilgili tek bir kelime etmedi.

Kürtlerin hakkını savunduğunu iddia eden HDP, PKK’nın önceki gün gerçekleştirdiği çocuk katliamında sessizliğe büründü. Terörist cenazelerini kaçırmayan HDP’li vekiller, terör örgütü tarafından katledilen çocukların cenazelerinde yoktu.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Temmuz 2019 Perşembe 11:21

YORUM YAZ

 • vatandaşvatandaş1 ay önce
  AZGIN AZINLIK ŞU SIRALAR İSTANBUL İL BAŞKANINI HAPSE DÜŞMEKTEN NASIL KURTARIRIZ ÇALIŞMALARI YAPIYOR MAHKEMEYE NASIL BASKI YAPARIZI PLANLIYORLAR. ONLARINUMURUNDA MI? PKK ÇOCUKLARI ÖLDÜRMÜŞ GARİBANLARZARARA UĞRATILMIŞ .ŞİMDİLERDE MODA TERÖR SEVİCİLİĞİ VE CİNSEL EŞİTLİLİK. ARKASINDAN NE GELİR BİLİNMEZ AMA SIRA UÇUŞA GEÇMEDE OLABİLİR.
 • uyan tcuyan tc1 ay önce
  bunlar hep içimizdeki allahsız kitapsız hıristiyanlar baş çıban teröristleri besleyen yahudilerdir. zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir.(gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) .chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudilertc nin kurulmasınıda engellerlerdi.(osmanlıyı yıkaniçimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.)
 • Mehmet SoyluMehmet Soylu1 ay önce
  O rus bu çocukları terör sevicileri. Size yorum fazla gelir, israf olur diye direk sövdüm
 • kiowakiowa1 ay önce
  bu azgın azınlıkların,zifiri karanlıkların,solcu yobazların ağaç falan umurlarında değil..bunlar sağ iktidar kesinlikle istemezler.cezaevlerinde ki açlık eylemleri zamanı rusya dan gelen rus komünist parti başkanı ne demişti hatırlayalım" bizim komünistler lenin in kitaplarını ve heykellerini terketmeye başladı fakat Türkiye de ki komünistler bir garip, hala leninin heykelleri/öğretilerini okuyorlar" benzeri bir açıklama...komünizmin beşiği rusya bunu derken bizdeki vatan ve İslam hainelri her türlü kutsala mukaddes milli değerlere saldırma derdindeler..mao stalin lenin gibi pis,alkol ve kadın düşkünü yıkanmayan insanları kendilerine önder edinen kafadan ne beklenir...ayrıca ağaç yakarak dünya doğasına zarar veren embesil idiot kansızlar doğa değiştiği zaman soğuduğu veya çok ısındığı zaman sizler etkilenmeyecekmisiniz???..hele hele halk gariban emekçi diye sömürdüğünüz insanlara zarar veriyorsunuz, soğuma ve ısınma için kömür,klima vb. gerekmiyormu??bunların ücreti nedir??..çevreci geçinen yobazlar iklimci geçinen yobazlar nerdesiniz??orman yakmak ağaç yakmak sadece Türkiye yemi zarar veriyor yoksa dünyaya,çevreye,doğaya,iklime ve diğer tüm canlılaramı???..kahrolun emi, yaktığınız ağaçlarda,ormanlarda yanarsınız İNŞAALLAH...
 • ALİ KİREÇALİ KİREÇ1 ay önce
  Bu itlerin sahiplerinin ormanlarındada bi kaç yangın çıksın bakalım orman yakmalar bıçak gibi nasıl kesiliyor
 • şenay doğanşenay doğan1 ay önce
  laf etse ne olur etmese ne olur pkk allah ve rasulünün düşmanıdır yerde ve gökte bulunan herşey allahı zikreder allah pkknın yaktıklarını şehitleri arasına katsın ve ordusuna dahil etsin kitabına şanına yaraşır bir nur ve nusret bağışlasın yakılanları yüce zatının miracı habibinin ve kitabının vuslatı ile müşerref kılsın da sevinç gözyaşına boğsun allaha emanet olun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Ağustos 2019