Seçim sonrası AK Parti'de istifa kararı

İzmir'de Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı ve eski İlçe Başkanı Cem Kavur,AK Parti'den istifa etme kararı aldığını duyurdu.

25 Haziran 2019 Salı 11:12
Seçim sonrası AK Parti'de istifa kararı

İzmir'de Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı ve eski İlçe Başkanı Cem Kavur, "Bu kadrolar ile daha fazla siyaset yapmanın mümkün olmadığını gördüğümden AK Parti de siyaseti bırakma kararı aldım" ifadelerini kullandı.

2014'teki yerel seçim sürecinde Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı olan eski İlçe Başkanı Cem Kavur sosyal medya hesabında bir açıklama yaparak partisinden istifa etti. Cem Kavur, "Bu kadrolar ile daha fazla siyaset yapmanın mümkün olmadığını gördüğümden AK Parti de siyaseti bırakma kararı aldım" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 11:12

YORUM YAZ

  • isa memiçisa memiç24 gün önce
    gördünüzmü akplileri...sahte yalaka faydacı kişiler bunlar... işte bu safraların temizlenmesi lazım! bu zatın mal varlığı da araştırılmalı!
  • gerçek milli görüşcü ve ülkücügerçek milli görüşcü ve ülkücü24 gün önce
    çokta umurumuzdaydı.samimi olmayanr cehenemin dibine kadar yolunuz olsun.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Temmuz 2019