Savcı Sayan’dan çok sert tepki: Bunlar kudurmuş! Anırın ki FETÖ sırtınıza bir semer daha vursun

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın, canlı yayında “Ağrı seçimi taşıma oylarla alındı.” iddiasında bulunan CHP’li Barış Yarkadaş’a tepki göstererek, “İspatlasın belediye başkanlığını aynı gün bırakırım, ispatlayamazsa anırsın başka bir şey istemiyorum!” dedi. Ağrılı Yazar Nihat Aydın da, Barış Yarkadaş’a “Buranın halkı sizin gibi yalancı, iftiracı, kalleş değildir ve sizin gibilere asla prim vermezler” ifadeleriyle tepki gösterdi.

19 Mayıs 2019 Pazar 13:22
Savcı Sayan’dan çok sert tepki: Bunlar kudurmuş! Anırın ki FETÖ sırtınıza bir semer daha vursun

 Hasan Üstün  Yeniakit.com.tr 

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Habertürk’te “Ağrı seçimi taşıma oylarla alındı.” iddiasında bulunan CHP’li Barış Yarkadaş’a çok sert tepki göstermişti. CHP’li Yarkadaş’a tepkisini, “İspatlasın belediye başkanlığını aynı gün bırakırım, ispatlayamazsa anırsın başka bir şey istemiyorum.”  İfadeleriyle dile getiren Savcı Sayan, tepkisini bugün de arttırarak sürdürdü:

Ağrı’da seçimi kaybeden HDP hiçbir itirazda bulunmuyor. 20 Puan fark var. Ama CHP taşıma oy diyor...Yalanla algı oluşturmaya çalışıyorlar. İstanbul’da da aynı şeyleri yapıyorlar. Bunlar kudurmuş. Haydi ispatlayın. Yoksa anırın. Anırın ki FETÖ sırtınıza bir semer daha vursun.

Ağrı’dan Yarkadaş'a büyük tepki

Öte yandan, CHP’li Barış Yarkadaş’ın “Ağrı Seçimi Taşıma Oylarla Alındı!” şeklindeki iddiasına Ağrı medyasından da büyük tepki var.

Tepkisini “Başkan Sayan, alnının teriyle kazandığı belediye başkanlığına laf söylemek kimsenin haddine düşmedi!” cümlesiyle dile getiren Ağrı Hürses’te yazan Nihat Aydın, şöyle devam etti:

“Başkan Sayan’ın Ağrı Belediye Başkanlığını kazanması bazı çevrelerinin içine öyle oturmuş ki, seçim döneminde başlattıkları iftiralarının, yalanlarının, karalamalarının bir işe yaramadığını gördükten sonra, bugün yine o çirkefliklerini ortaya dökmeye başladılar.”

Sayan zincirleri kırdı!

“Ağrılı hemşerilerimizin  büyük teveccühü ile seçimleri kazanan Başkan Sayan kırılmaz denilen tüm zincirleri kırdı, 120 gün boyunca tek tek, ev ev, kapı kapı esnafları ve STK’ları dolaşarak günde 2-3 saat uyku ile halkımızın arasına karıştı, yılmadı, yorulmadı, usanmadı çünkü Ağrı’nın sancılarını çok çok iyi biliyordu, O  Ağrının bir evladı olarak, Ağrı’nın bugüne kadar haklarının yenildiğini çok iyi biliyordu, Ağrı’nın aşa, ekmeğe, işe, sevgiye, şefkate ihtiyacı olduğunu biliyordu.” diyen Aydın şöyle devam etti:

“İftiracı Barış Yarkadaş!”

“Ağrılı oylarını Sayan’ın kişiliğine, duruşuna açık sözlülüğüne, şeffaflığına ve kendisine inandıkları için vermiştir,  Başkan Sayan yüzde %55,57 oy oranıyla başkan seçilerek  yıllar sonra Ağrı’da tek başına büyük  bir zafere imza atarak rol model olmuştur. Başkan Sayan’ı çekemeyen, İftiracı, CHP li Barış Yarkadaş çıktığı bir televizyon programında,bu seçimin taşıma oylarla kazanıldığı yalanını ortaya atmıştır.

“Yarkadaş!!! Siz hiç Ağrı’yı gördünüz mü?”

Aydın CHP’li Barış Yarkadaş’a tepki yüklü ifadelerini şöyle devam ettirdi:

“Siz Ağrı halkını tanıyor musunuz?"

Buranın halkı sizin gibi yalancı, iftiracı, kalleş değildir ve sizin gibilere asla prim vermezler, onlar dürüstlüğüne, samimiyetine, şeffaflığına inandıkları, güvendikleri ”SAVCI SAYAN’I BAŞKAN SEÇTİLER”  sizin gibi yalancılar kendi içlerinizde o pis, çirkef iftiralarınız içinde boğulurken bizler burada Başkan Sayan’a her zaman tam destek vererek, Ağrı’nın değişecek yeni çehresi ve alacağımız hizmetlerin tadını çıkarmanın yanı sıra, yepyeni bir Ağrı ile sizlerin suratına o pis, çirkef sözlerinizi gerisin geri yapıştıracağız bundan emin olun. Bu yalanlarınızı, iftiralarınızı şiddetle kınıyorum.”

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 13:22

YORUM YAZ

 • kuntakintekuntakinte1 ay önce
  buradan sayın içişleri bakanımıza sesleniyorum bu adamı mutlaka iyi koruyun korumalarını su sıralar mutlaka artırın makamı güzergahı ikameti çocukları neyse tam koruma sağlayın bu başarısı hazmedilmiyor onun için çok iyi korunmalı düşünmüşsünüzdür mutlaka ama yinede teyit etmekte faide var dikkat
 • hursit dilaverhursit dilaver1 ay önce
  fetönün def-i hacetini saklıyanları da var,masasının bir köşesinde kurutup koyan da,.bunu yapanda yıllarca bunlarla mücadele etmiş görülen28 şubatçı faşist, laikçi, şintoist, budist,osmanlı ve islam kin ve nefretli malum dingil sürüsü..şimdi hepsi fetönündef-i haceti olma yarışında. ama o daçok mutlu bundan. iranda daHUMEYNİ İLESOLCU LAİK TUDEHÇİLER BERABERŞAHI DEVİRDİ ama 1 AYA KALMADIHUMEYNİCİLER NERDEbizdeki gibi,LAİK, SOLCU, AYDINLANMACI,MODERN,BEYAZ TUDEHÇİ VARSA EN YAKIN AGACA ASIVERDİLER. bizimkiler bilmez bunu datürkiyeye ve tayyip beye karşı iranın yanında olurlar. kamuran inan da, demişti ne çok hainimiz var.. aynen böyle dedi.işte
 • mehmetmehmet1 ay önce
  muvazzaf e...lere semer vurulmalıdır.
 • MEMLEKETİMMEMLEKETİM1 ay önce
  İZMİRDE SULAR AKMIYOR HER YER KOKUYOR ÇÖPLÜĞE DÖNECEK YAKINDA HERŞEYÇOK GÜZEL.İSTANBULDA BÖYLE GÜZELLİKLER İÇİNDE OLSUN İSTEYEN .CHP HDPKKFETÖCÜLERLE ORTAK OY KULLANSIN.HAİNLER BİTMEZ % 52 UYUMUYOR ÇOK ŞÜKÜR
 • ZAFERZAFER1 ay önce
  İki kör sarma yiyorlarken biri diğerine sarmaları tek tek yesene demiş. Diğeri sen nereden biliyorsun, sen kör değil misin deyince cevap vermiş: "Büyükçekmece'den biliyorum."
 • zirtozirto1 ay önce
  savci sayan,in ... yesinler ceyapeliler hi hi:)
 • Diyadinli halilDiyadinli halil1 ay önce
  Evet,sayın savcı sayan bir zamanlar chp de siyaset yapmış bir isimdir.Lakin sayın Sayan o süre içerisinde malum eski partisinin içerisinde çok sayıda eşşşşek olduğunu anlayınca, bir insan olarak eşşşşek lerin içerisinde olamayacağını anlar veyeni partisi AK PARTİ ye geçer. Ne var bunda.Savaş yarkadaş gibiler muzaaf eşşşşşekliklerine ve anırmaya devam edebilirler bizim için sorun değil.
 • osman osman 1 ay önce
  baykalın esegının semerı sende dedlmı yılarca baykalın eşegı oldun şimdi ne dıyokıral çıplak
 • Yunus 16 Yunus 16 1 ay önce
  FETÖ CÜLER AMERİKAN IN KÖPEKLERİDİR.
 • DemiroğluDemiroğlu1 ay önce
  Savcı Başkan.....eşekler çok faydalı ve çalışkan canlılar olup böyle ne idüğü belli olmayanların onlara benzetilmesine karşıyım....hayırlı çalışmalar
 • AkilAkil1 ay önce
  Savcı sayan doğru söylemiş ağzına sağlık bizim millet akillanmaz nereden darbe yerse oraya gider
 • bir türk vatandaşıbir türk vatandaşı1 ay önce
  aa bu şey değil mi yahu fakirleşen halka karşın saray gibi evde yaşayan insan.. yorumlara bakıyorum da eve ekmek zor götürenler bu adamı destekliyor yazık
 • AliAli1 ay önce
  Feto vurdu semeri zamanında birilerine
 • Gurbetçi Gurbetçi 1 ay önce
  Bulara anirdemek o zavallı eşegeyazik o bile kendine göremakaminca aniriyooo bunlara dense dense sekiz on dakikada yidihayvandan çıkaran hayvanın sesini daha iyi çıkarırlar
 • MuhsinMuhsin1 ay önce
  Kendini üzme sayın Savcı Başkan , onlar zaten hep anırıyorlar görüntüleri insan gibi ama ruhları Eşşekleşmiş ne edelim !..
 • Ūlkùcū Gardaş Alamanya AğriliŪlkùcū Gardaş Alamanya Ağrili1 ay önce
  Gardaşim bu chphdpkk fetö cūler.īcimizdeki bizden olmayan dìş generasyonlarin osmanlinin affettiklerinin.osmanli ve islam dūşmanin generasyonu olabilirlermi.ben īşciyim pek anlamamda.sen anlativer başkanim.
 • Akı Akı 1 ay önce
  Yılların chplisi savcı sayan çıkmış yetiştiği ocağa ihanet ediyor seni deniz Baykal adam yaptı konuşma uslübünede bakılırsa tam da olamamış ,
 • NurNur1 ay önce
  Yarkadaş chp nin pislklerini tarif ediyor utanın be istanbulda hırsızlığın entrikanın dibine vurdunuzAllahtan korkmaz kuldan utanmaz yaratıklar
 • LiberoLibero1 ay önce
  Kıskanç,saygısız,....bükemediğin bileği öpmesini bileceksin,fesatlık yapmayacaksın..
 • MuratMurat1 ay önce
  Fetöyle etmediğiniz dans yapmadığınız koruma ve kıyak kalmadı bide başkalarına mal edin.En son mecliste akp MHP neyi reddetti bı bakın zavallılar
 • vatandaşvatandaş1 ay önce
  anırsalar nolur adamlarda yüz haysiyetmi var utanacaklar.bu gün anırır yarın unutur, gerekirse yine anırır,yeterki pisliklerini saçabilsinler.
 • sukrusukru1 ay önce
  Ağrı halkını tebrik ediyorum.Özü sözü bir adamın hası olan sayanı seçtiler.Ağrının kaderini değiştireceğine inandığım sayana başarılar diliyorum.
 • ........1 ay önce
  anirmaktan baska bir sey bilmez bu putperest takimi zaten

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Haziran 2019