Şamil Tayyar'dan flaş çıkış: Krizden çıkmak için tarihi fırsat

AK Parti eski milletvekili Şamil Tayyar, 23 Haziran seçimlerinin ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

25 Haziran 2019 Salı 12:52
Şamil Tayyar'dan flaş çıkış: Krizden çıkmak için tarihi fırsat

AK Parti eski milletvekili Şamil Tayyar, İstanbul'daki seçim sonuçlarının açıklanmasınına ardından flaş bir çağrı yaparak 'Krizden çıkış için tarihi fırsat. Fırsatların kazası olmaz' dedi.

Şamil Tayyar, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Seçmen 31 Mart’ta küçük bir ayar verdi, hırpalamadan. Mesajı almadık. Almayınca, 23 Haziran’da Osmanlı şamarını indirdi. Diyorki; 'İstanbul emanetimi ger aldım, toparlanıp Türkiye’yi, 2023’ü kurtar diye' Demem o ki; 'Krizden çıkış için tarihi fırsat. Fırsatların kazası olmaz'" ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 12:52

YORUM YAZ

 • MİSAFİRMİSAFİR21 gün önce
  KİMSE İCRAATA,PAHALILIĞA,VAATLERİN YERİNE GETİRİLİP GETİRİLMEMESİNE BAKMIYOR ".MAKSAT AĞAÇ DEĞİL,SEN DAHA ANLAMADINMI.. "KAFASI. İSTANBUL NÜFUSU .PKK.DHKPC,FETÖ.LGBT.AKILSIZ SAADET SEÇMENLERİ.ARKADAN KUYU KAZAN PARTİ KURMAYA KALKAN BİLİMUM ESKİ AKPLİLER........HEPSİNE MAALESF YETMEDİ.
 • Mesut SarpMesut Sarp21 gün önce
  şamil boşuna yırtınma seni uzun zamandır anlamak istemediler. Bu saatten sonrada istemezler. Cünkü görmezden geldigin meseleler bildiginden fazla agır basıyo. Bunca içinde sesin cok cılız kalmakta. Anca sen söyler sen dinlersin.
 • bozerenbozeren22 gün önce
  uyardı uyarmasına ama, bunu niçin "Osmanlı" ile ilişkilendiriyorsunuz? nedir bu tarih lafgüzarlığı?? osmanlı şamarı neymiş? şuna düzgünce şamar desenize!
 • URFALI HALİLURFALI HALİL22 gün önce
  AK parti yazacağım bu üç yaraya el atmalıdır çünkü bu üç yarada hepimizigerçekten derinden yaralıyor.1- MİLLETİN EN ÖCELİKLİ TALEBİ İDAM bir an önce meclise gelmeli çünkü reis bunu milleteyapacağını söylemişti. Eğer AB den çekiniyorsaRefarandumagötürmeli.2-TUTUKSUZ YARĞILAMA veya ADLİ KONTROLşartlı TAHLİYEgibi halkın sinirini bozan bu saçmalığa derhal son verilmeli cezalar artırılmalı hiç bir şekilde AF veya cezadan indirime gidilmemeli.3-FAKÜLTE MEZUNU GENÇLERE ÖNCELİKLİ OLARAK İŞ YANİ MEMURLUK. ÇÜNKÜ her evdebir veya daha fazla fakülteden mezun olmuş gençler işsiz. BABANIN verecekharçlıkla geçinen gençler işsiz.EN ÖNCELİKLİ İŞSİZLER BU FAKÜLTE MEZUNU GENÇLER.İLERDE BOŞ KALINACAKSA fakültelerin kontejanı azaltın ilerde gelen gençler işsizlikle boğuşmasın. Unutulmasın ki Türkiyede hiç bir genç keyfi olarak okulokumuyor. vallahidebillahide herkes bir iş maksadıyla okuyor. Unutulmamalıdır ki bu sorunları hiç bir şekilde Hükümeti karalamak için söylemiyorum. sadece kanayan yaraya el attım. sayğılarımla
 • köroğluköroğlu22 gün önce
  evet millete kulağını tıkayınca sonuç kaçınılmaz yağcı yazarlardan bir cacık olmaz şevki yılmaz abdurrahman dilipak şamil tayyar gibi doğruları eyip bükmeden söyleyenlere kulak vermemiz gerekir. haberlerdeki yorumları hükümetin takip etmesi lazım. hayat pahalılığının belini kırması gerekir. gençlere iş eyt 3600 nafaka yasası hal yasası konuşuluyor konuşuluyor icraat yok millet eski millet değil
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 22 gün önce
  Hileyle Oy Çalmakla Kazanılan, Hiç Bir Seçim Gerçekten Kazanılmış Bir Seçim Değildir.
 • zaferzafer22 gün önce
  AKPARTİ seçmeninden ülke meselesi ile şahsi meselesini karıştırmayanlar yine 45 oy verdi, ayar verdi denilen kesimin çoğunluğu ise FETÖ, PKK, MLKP-C, LGBT falan konsorsiyomunun da içinde bulunduğu AKPARTİ kaybetsin de memleket ne olursa olsun diyen, cami önünde şampanya patlatan,ben başladım sağlığına yüce Rabbim diyen kesim değil mi!
 • AlpAlp22 gün önce
  Güzel bir bakış açısı, ibret alanlar için. Bir musibet bin nasihatten evladır.
 • RamboRambo22 gün önce
  Heee şamil heeeaaa sende rüya alemindesin bittiniz artık bitiksiniz
 • ahmet koçakahmet koçak22 gün önce
  salih yorumcu, şamil bey doğru söylüyor.kardeşim biz 24 senedir erdoğanın yanındayız belki bilerek belki aldatılarak yanlışları var.seçime 4 sene var seçmen diyorki bak şu şu hataları yapıyorsunuz bunları düzeltin önceki gibi gene size sahip çıkalım.önce siyasetçi halkını bağrına basacak,sonrada halk onu ölümüne destekleyecek.15 temmuzda ki gibi.konu edilen hiç bir sorunu es geçmeyecek bürokratlar oturacağına iş yapsınlar anlatılan sorunları adaletle çözsünler.halk benim şu sorunum var dediğinde es geçerse halkda es geçiyor bunları ciddiyetle incelemeliler.
 • NecmettinNecmettin22 gün önce
  Reis beratı al lütfen o adam mahallesinden muhtar seçilemez ümmete yazık etme
 • Salih Salih 22 gün önce
  Saçma sapan Twitter haberleri, söyleyin ne yapacak onu da anlatsın, iyice boşaldı Akp sadece boş boşkonuşma haberleri.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Temmuz 2019