Rum futbolcu golü attı! Yeni Zelanda için secde yaptı

Avustralya'nın Melbourne Victory takımında forma giyen Rum asıllı futbolcu Kostas Barbarouses, attığı golden sonra secdeye gitti. Yeni Zelanda'da yaşananlara dikkat çekmek için secdeye giden Barbarouses'in görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

17 Mart 2019 Pazar 16:40

Melbourne Victory takımının formasını giyen Rum asıllı futbolcu Kostas Barbarouses, attığı golden sonra Yeni Zelanda'da gerçekleşen terör saldırısında hayatını kaybeden Müslümanlar için secde yaptı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mart 2019 Pazar 16:40

YORUM YAZ

 • Necmittin karaNecmittin kara7 gün önce
  Onları tanımak elbette zor,bukalemun gibidirler ve bu onlar için marifet sayılır,kendilerini,akıllı zeki ve seçilmiş kimse sanıyor zavallı mahluklar ruhunu şeytana kiralamışlar birde kira ödüyorlar!
 • Abdulcabbar Abdulcabbar 7 gün önce
  Güzel insan her dinde güzel her ülkede güzel ,karanlık insan her dinde karanlık,Her ülkede karanlık
 • ìşte őrnek ìşte őrnek 7 gün önce
  ☝️☝️☝️☝️☝️☝️
 • SofuoğluSofuoğlu7 gün önce
  İtler bir ve beraberdirler.Bizler onları tanıyoruz da, içimizdeki itleri bir türlü tanıyamadık.
 • hasanhasan7 gün önce
  kilicdaryan danda secde bekliyoruz..
 • Soru yorumSoru yorum7 gün önce
  Bu Rum gavursa Bizim memlekette yaşayan bu din İslam ezan Müslümandüşmanlarına ne diye hitap edeceğiz ? Erdoğan bu Rum futbolcuya vatandaşlık versin. Icimizdeki Müslümanlara terorist diyen katil savunucusu aşağıliklar vatandasliktan cikarilip sinirdisi edilsin.
 • ümitümit7 gün önce
  Bu samimi içinden gelmiş insanlığına dokunmuş yapılan katliam ama bunu bu katliama destek olanlardan beklemekte ahmaklıktır kimseye zorla birşey yaptıramazsın

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019