• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Oda TV ve Birgün’den skandal çarpıtma: İdlibli mazlumlar için toplanan yardımlara göz diktiler!

Ülkemiz aleyhine espiyonaj elemanı gibi çalışan Oda TV ve Birgün yine skandal bir çarpıtmaya imza attı.

2020-02-22 10:48:00 - 2020-02-22 11:38:34
Oda TV ve Birgün’den skandal çarpıtma: İdlibli mazlumlar için toplanan yardımlara göz diktiler!

 yeniakit.com.tr  Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün izniyle, Sancaktepe İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği’nin (SİMMDER) İdlib’teki milyonlarca mazlum kardeşimize yardım eli uzatmak için başlattığı kampanya mezhepçi Birgün ve karanlık Oda TV tarafından sabote edildi.

Hiçbir zorlamanın olmadığı ve gönüllülük esasına dayanan kampanyayı amacından saptırmak için türlü iğrençliklere başvuran şer odakları, kış mevsiminde soğuk ve açlıkla mücadele eden mazlumların kursağından geçecek bir lokma ekmeği ideolojik saplantıları uğruna engellemeye çalıştı.

Yasal prosedür işledi

Yasal prosedürün işlendiği kampanyada, Sancaktepe İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği’nin (SİMMDER), ilçe milli eğitim müdürlüğüne gönderdiği yazıda şu ifadelere yer verildi: “Sancaktepe İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği olarak İdlib’teki ağır savaş koşulları nedeniyle zorunlu göçe maruz kalan sınırımızdaki savaş mağdurlarının soğuktan korunması amacıyla briket ev yapımı ve geçici gıda ihtiyaçlarının karşılanması için un yardımı kampanyası düzenlemeyi planlamaktayız. Düzenleyeceğimiz yardımın ilçemizdeki okullara duyurulması ve yardım toplanması için müsaadelerinizi talep etmekteyiz

‘Ahlak’a tahammülleri yok

Öte yandan Ensar Vakfı’nın, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile yaptığı protokol kapsamında, Beykoz’da dağıtılan ’40 Derste ahlak’ isimli kitap da sol medyanın şirret kalemleri tarafından hedef tahtasına kondu. Diken, Birgün, Gerçek Gündem, Oda TV ve daha birçok sol medyanın organize bir şekilde saldırdığı etkinlik, amacı dışında lanse edilmeye çalışıldı. Ahlak kavramına bile tahammülü olmayan zihniyetin gerçek yüzü bir kez daha kamuoyunun gözleri önüne serildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ali

kendilerinin bu konuda hicbir insani yardimi. olmayanlarin boyle camur ve iftira isleri tam bir alcaklik
 • Yanıtla

Emine Altin

Bu kuffarlarin Islama Muslumanlara tahammulu yo Allah'la savasiyorlar
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı