• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Melih Gökçek gündemi alt üst edecek belgeleri ortaya çıkardı! Ajan Weiner ile CHP’li isim arasında çok gizli görüşme

AK Parti eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek, CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu’nun WikiLeaks’ta yer alan ve telgrafla görüşen Janice G. Weiner ile ilgili görüşmesinden kesitleri paylaştı. Gökçek, “Peki soruyorum, Bekaroğlu’nun bu ajanlar ile gizli görüşmesinin sebebi nedir? Bunları neden ve nereden tanımaktadır? Basına bile sızmayan görüşmelerinde Türkiye aleyhine demeç vermek bir mv’ne ne kazandırır. Yorumu size bırakıyorum. Sizlere sesleniyorum. Dost düşman kim ola?” dedi.

Yeniakit Publisher
2020-07-03 13:09:00 -
Melih Gökçek gündemi alt üst edecek belgeleri ortaya çıkardı! Ajan Weiner ile CHP’li isim arasında çok gizli görüşme

AK Parti eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek sosyal medya hesabından CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'nun WikiLeaks'ta yer alan bazı bilgileri paylaştı. Bu bilgilere göre Bekaroğlu'nun Janice G. Weiner'in telgraf yoluyla iletişime geçtiği belirtildi. İşte Gökçek'in WikiLeaks belgelerine dayandırarak sosyal medyadan paylaştığı o belgeler ve iletiler:

CHP’li Bekaroğlu Weiner ile telgrafla ne konuştu?

"Bildiğiniz gibi WikiLeaks, isimsiz ve önemli kaynaklar tarafından sağlanan haber sızıntılarını ve çok gizli belgeleri yayınlayan kar amacı olmayan bir web sayfasıdır. WikiLeaks bugüne kadar dünya da pekçok karışık İlişkileri deşifre etti.

Merkez sağdan merkez sola geçmesi ve bir çok kez fikir değiştirmeleri ile tanınan CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlunun garip ilişkileri dikkatimi çekti. WikiLeaks kaynaklarına göre Bekaroğlu Hrant Dink suikastı ile alakalı Janice G. Weiner ile görüşüyor.

"Amerikan istihbarat kurumlarına haber sızdıran bir şahıs"

Janice G. Weiner kimdir peki? Bu hanım CIA ve NSC gibi Amerikan istihbarat kurumlarına haber sızdıran bir şahıs. Bu şahıs Bekaroğlu ile görüşmelerini 26 ocak 2007 de ÇOK GİZLİ olarak CIA TELGRAF yolu ile geçiyor.

Şu ayrıntıyı görmemezlikten gelmeyin. Email değil, telefon değil, özel mektup değil. Çözülmesi zor telgraf ile. Bekaroğlu, Türkiyedeki genç işsiz oranının çok yüksek olduğunu ve bu gençlerin devletin birliğini koruma amaçlı suikastlara teşebbüs ettirildiğini iddia ediyor.

Peki soruyorum, Bekaroğlu'nun bu ajanlar ile gizli görüşmesinin sebebi nedir? Bunları neden ve nereden tanımaktadır? Basına bile sızmayan görüşmelerinde Türkiye aleyhine demeç vermek bir mv'ne ne kazandırır. Yorumu size bırakıyorum. SİZLERE SESLENİYORUM. DOST DÜŞMAN KİM OLA?"

Kaynak: Sabah

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mining

Bu adam bir de eski Refah Partisi milletvekili , maalesef Abdüllatif Şener , Hasan Mezarcı gibi milletvekilleri Refah Partisinde vardı. Tamam 28 Şubat karafaşistleri CİA aparatıydı. Ama bunlarla yola çıkan Erbakan hoca da hata yaptı.
 • Yanıtla

kubilay.

24 yıl önce mal varlığın neydi şimdi ne oldu(eşinin çocuklarınınki dahil)
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı