• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mehmetçik'ten darbe yiyen teröristler o ülkeye koştu! Dışişleri Bakanıyla görüştüler

ABD kuklası Mısır'ın Dışişleri Bakanı Semih Şükrü, YPG/PKK'lıları Kahire'de ağırladı. Şükrü, teröristlere destek mesajı verdi.

Yeniakit Publisher
2019-10-12 14:37:00 -
Mehmetçik'ten darbe yiyen teröristler o ülkeye koştu! Dışişleri Bakanıyla görüştüler

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusu'nun (SMO) Suriye'nin kuzeyindeki YPG/PKK hedeflerine yönelik başlattığı Barış Planı Harekatı tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye'nin askeri harekatını kınayan Mısır'daki darbeci Sisi yönetimi, harekatın 4. gününde YPG'li teröristleri Kahire'ye davet etti.

Yeni Şafak'ın habrine göre, Mısır Dışişleri Bakanı Semih Şükrü tarafından kabul edilen terörist gruba destek mesajları verildi.

İsrail'den teröristlere silah desteği

Türkiye’nin Barış Pınarı Harekatı tüm hızıyla sürerken, İsrail’den skandal bir hamle iddiası geldi. İsrail’den üst düzey bir yetkili, terör örgütü PKK/YPG’ye silah desteği verebileceklerini söyledi.

Türkiye’nin başlattığı Barış Pınarı Hareketı öncesinde ABD güçlerinin bölgeden çekilmesi sonrası İsrail’den skandal bir hamle geleceği iddia edildi. İsrailli üst düzey bir yetkili, terör örgütü PKK’nın Suriye kolu YPG’ye silah desteği yapabileceklerini söyledi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

sütçü imamın torunu

halki müslüman olan devletlerin bir çoğunda firavunun torunları büyük şeytanın evlatları ve siyonis terör devletinin sevdalilari köşe başını tutmuşlar hal ve hareketleri ile müslüman halkları biribirlerine düşman etmeye çalışıyorlar ey feto gör dua ettiğin zalim kimlere sahip çıkıyor gerçi sen ve avanelerinde onlara sahip çıkmakta zalimler için yaşasın cehennem
 • Yanıtla

sukru

Yapar bu .........lar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23