• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

'Kuruluş Osman' oyuncusundan dikkat çeken 'Mehmet Bozdağ' çıkışı

Sevilen tarih dizisi Kuruluş Osman'ın kadrosuna dahil olan Kanbolat Görkem Arslan, konuk olduğu bir YouTube programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Arslan Dizinin yapımcısı, senaristi ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ’ın hazırlık sürecindeki desteğinden de bahsetti.

Yeniakit Publisher
2020-11-16 10:14:00 -
'Kuruluş Osman' oyuncusundan dikkat çeken 'Mehmet Bozdağ' çıkışı

Yapımını Bozdağ Film'in gerçekleştirdiği, ikinci sezonda da reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Kuruluş Osman'ın kadrosuna bu sezon dahil olan Kanbolat Görkem Arslan, Bozdağ Film Youtube kanalına özel bir röportaj verdi.

‘Kuruluş Osman’ setiyle ilgili düşüncelerini ifade eden Arslan: “Bir aile ortamı var. Yoğun bir emek sonucu yıllar içinde sıkı bir çalışmayla oturturulmuş ve geliştirilmiş bir proje var. Sette aile ortamının olmasının işimize olumlu yansımaları oluyor, anlayışlı ve hoşgörülü bir atmosferde çalışmamıza vesile oluyor. Çok mutluyum burada olmaktan” dedi.

Dizinin yapımcısı, senaristi ve proje tasarımcısı Mehmet Bozdağ’ın hazırlık sürecindeki desteğinden bahseden Arslan, kendisine tavsiye ve hediye edilen kitaplardan çeşitli okumalar yaparak rolüne ve döneme dair çalıştığını ifade etti.

Kanbolat Görkem Arslan, canlandırdığı Savcı Bey karakteri hakkında “Duygularından ziyade düşünceleriyle hareket etmeye çalışan bir karakter. Umarım işin ruhuna biz de katkıda bulunuruz. İşin daha da yükselmesine vesile olmayı temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Enes

Mehmet bozdağ oyuncularla iyi anlaşamıyor galiba çünkü en ufak anlaşmazlıkta oyuncular diziden ayrılıyor ama mehmet bozdağında hataları var çünkü oyuncu senin müşterin gibidir bu yüzden onunla iyi anlaşmalısın.
 • Yanıtla

Enes

Siz önce kadroya oyuncu alacağınıza önce sezgin erdemir (sungurtekin)i getirin diziye. 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23