“Kazanmanın bir yolunu bulurum”

ABD başkanı Donald Trump, Amerika’nın dünya ülkeleri aksine çok iyi bir ekonomiye sahip olduğunu belirterek, 2020 seçimleri için de her zaman kazanmanın bir yolunu bulduğunu söyledi.

23 Ağustos 2019 Cuma 20:23
“Kazanmanın bir yolunu bulurum”

Münübe Yılmaz

ABD başkanı Donald Trump, Amerika’nın dünya ülkelerine nazaran en iyi ekonomiye sahip olduğunu belirten Trump, 2020 seçimleri için de her zaman kazanmanın bir yolunu bulduğunu söyledi. “Ekonomimiz tüm dünyanın aksine güçlü ve iyi” diyen Trump, ABD’nin en iyi dönemini yaşadığını ifadesinde bulundu. Bazı medya organlarının yalan haber yaptığını dile getiren Trump, Demokrat Parti’nin de bu yayın kuruluşları ile beraber çalışarak Amerikan halkını ülkenin durumunun kötüye gittğine inandırmaya çalıştığını iddia etti. Trump, "Demokrat Partililer seçimleri kazanma ihtimalleri için servetlerinin büyük bir bölümünü kaybetmeye istekliler. Fakat bu işe yaramayacak, çünkü ben her zaman kazanmanın bir yolunu bulurum. Özellikle insanlar için.” Diyerek ülke tarihinin en harika politik hareketinin 2020'de büyük bir zafer daha kazanacağını ileri sürdü.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Ağustos 2019 Cuma 20:23

YORUM YAZ

  • lkjlkj28 gün önce
    allahnasip etmesin trumpa siyonist evanjeslit alçak trump

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019