• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İYİ Partili Aylin Cesur'dan ahlaksızlık

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, ülkemizde yapılan yatırımlardan rahatsız oldu ve “Attıkları temelleri çekeriz, Salda’nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz” diyerek skandal açıklamalarda bulundu.

Yeniakit Publisher
2020-07-06 03:20:00 -

İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, ülkemizde yapılan yatırım yatırımlardan rahatsız oldu ve "Attıkları temelleri çekeriz, Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz" ifadelerini kullandı.

"Attıkları temelleri çekeriz, salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz"

İYİ Parti Burdur 2. Olağan Kongresi Burdur Belediyesi Halk Pazarı (Uzay Çatı) altında gerçekleşti. Kongrede konuşan Aylin Cesur, "Biz o betonları oradan sökeriz, attıkları temelleri çekeriz, Salda Gölü'ne yaptıkları, kıydıkları her şeyin hesabını Salda'nın kumunu tek tek alır, onların uygun yerlerine monte ederiz ve hesabını sorarız…" iddiasında bulundu.

Şehit cenazesinde öne çıkmak için yapmadığı kalmamıştı

Şehit Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin’in, Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu tarafından kıldırılan cenaze namazı esnasında İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, cenaze namazı kılanların önüne geçerek tek başına ilk önce namaz kılıyormuş gibi poz verip ardından da cemaatle birlikte dua etmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hasanali köse

Şimdi bir bakin konuşana diyeceğiz konuşan bir mahluk olunca başkani gibin ne dediği dediğini tutmuyor bunlar ne edeceklwr mahşerde yüce Allahu Tealanin huzurunda biz ailemize helal lokma getirmek icin kili kirk yariyoruz bunlar ve bunun gibiler hic korku kalmadi insanlarda yiyen herzaman haklidir mantiği biraz biraz o derken ölüm gelip catinca vaybe iyiydi iyi bilirtükler neyi biliyordunuz Hz ömer efendimiz razyallahu anh gibin Bir devenin yularini sorar Allahu Teala diyor mal devledin mali bu gün deselerki şu makam şu koltuk gel vallahi hayir cünkü biz kafirin fabrikasinda calişiyoruz 36 senedir bir gpn bile hiyanetlik icinde olmadik elhamdälillah bu milletvekili başkanlar o bu herneyse hesap var hesap mizanda ve sirat köprüsünde kimse korkmuyor cünkü iman yok iman olmayinc a her şey dümdüz oluyor bunkar icin bidefa sen kadin olarak nerde nasil duracağini bileceksin
 • Yanıtla

Ismail

Fikri neyse zikri odur hesabı! Dinini ve töresini hiç bilmediği/hayatına uygulamadığı zaten aşikar olan bu karı, monte işini iyi biliyor anlaşılan! Baksana ne nereye nasıl en uygun şekilde monte edilir konusunda uzman gibi!!! Euzu billa...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23