• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İhsan Aktaş: CHP tabanı onun dışında adayı kabullenmez

Canlı yayında Cumhurbaşkanlığı adaylığının konuşulduğu tartışma programında Genar Araştırma Başkanı İhsan Aktaş, CHP'li seçmenin istediği adayı duyurdu.

Yeniakit Publisher
2022-05-23 00:43:00 -

Habertürk'te Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net Programı'nda CHP'nin Maltepe mitingi ve adaylık tartışmaları masaya yatırıldı. Genar Araştırma Başkanı İhsan Aktaş, CHP'nin tabanının istediği adayı açıkladı.

Aktaş açıklamasında, ''Ben CHP tabanının bugünden sonra Kılıçdaroğlu'nun dışında bir adayı kabulleneceğini düşünmüyorum. İmamoğlu ile alakalı bir kanattim var. Nagehan Hanım'dan önce ve Nagihan Hanım'dan sonra diye bir tartışma yapabiliriz.'' dedi.

Aktaş ayrıca, ''Bu mitingle Sayın Kılıçdaroğlu adaylığını ilan etti. İçerik olarak bakarsak; muhalefet partilerinden siyaset çıkmayacak. Çünkü geriye dönük 4 yılı siyaset üreterek geçirmediler. 6'lı masadan da bir sinerji çıkmadı" ifadelerine yer verdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

zalim analizci

Peki bütün seçmenler sahneye çıkan bütün pkk severlerin her yer gezi her yer kandil diye sloğan attırıp hala bu........... arkasındanmı gidecek vatanı çukulata yapıp aç kalınca yiyeceğiniz toprak parçası sandınız

Vatanperver

Onlara terliği de aday koysan oy verir mantik yok bunlarda vatan sevgisi millet sevgisi yok bu zihniyette babam ailem hep bunlara oy verdi bizde onlara veriiz veya mustafa kemal uzerinden menfaat sağlayan zihniyet işte
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23