• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Camileri ahıra çeviren zihniyet Siyonist askerlere özendi! CHP’li başkan ahıra girer gibi camiye girdi

Camileri ahıra çeviren CHP zihniyeti bir kez daha hortladı. İslam adabından nasibini almamış CHP'li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, beraberindeki heyetle gittiği Fethiye Köyü’ndeki camiye ayakkabılarıyla girdi. Kaplan'ın küstah hareketi, Mescid-i Aksa'ya postallarıyla giren eli kanlı Siyonist polisleri hatırlattı.

Yeniakit Publisher
2019-12-07 14:18:00 - 2019-12-07 14:36:57
Camileri ahıra çeviren zihniyet Siyonist askerlere özendi! CHP’li başkan ahıra girer gibi camiye girdi

 yeniakit.com.tr 

Her seçim öncesi muhafazakar tabana şirin görünmek ve oy devşirmek amacıyla türlü türlü oyunlara başvuran CHP’lilerin ikiyüzlükleri bir kez daha ortaya çıktı. Yerel seçim öncesi Ekrem İmamoğlu’nun camide Yasin’i Şerif okumasının ardından içki sofralarında boy göstermesinin üzerinden günler geçmeden, bir skandal haber de İzmit’te patlak verdi.

Camileri ahıra çeviren zihniyet horladı

Geçmişi İslam karşıtlığı ile dolu olan ve bir dönem Müslümanların ibadet mabedi camileri dahi ahıra çevirecek kadar ileri CHP zihniyeti şimdi de İzmit’te ortaya çıktı. Beraberindeki heyet ile birlikte Fethiye Köyü’nde camiye giden CHP’li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, ahıra girer gibi camiye ayakkabılarıyla girerek, İslam’ın değerlerini hiçe saydı. Müslümanların alnını secdeye götürdüğü yere ayakkabılarıyla basma cüreti gösteren Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki heyet, CHP zihniyetinin İslam’a bakışını bir kez daha ortaya koydu.

Siyonist askerleri akıllara getirdi

CHP'li Fatma Kaplan Hürriyet'in ahıra girer gibi camiye ayakkabılarıyla girmesi Filistin'i işgal eden Siyonist teröristlerin Mescid-i Aksa'ya postallarıyla girdiği görüntüleri hatırlattı. Bilindiği gibi, Siyonist teröristler de zaman zaman Mescid’i Aksa’ya postallarıyla girerek Müslümanları kışkırtmaya çalışıyor.

Fatma Kaplan Hürriyet, Gezi’cileri örnek aldı

Hürriyet’in skandal hareketinin bir benzeri de AK Parti hükümetini devirmek isteyen dış destekli marjinal gruplar tarafından gerçekleştirilen Gezi Kalkışması’nda sergilenmişti. Gezi’ci çapulcular, ellerinde içkilerle Kabataş'ta bulunan Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'sine ayakkabıyla girmiş ve görüntüler ortaya çıkmasına rağmen inkar etmişlerdi.

Hürriyet'in mason sevgisi

CHP'li Fatma Kaplan Hürriyet'in başkanlığı yürüttüğü İzmit Belediyesi, Türkiye’yi zehirli bir yılan gibi sessiz ve derinden saran masonik kuruluşlardan Lions Kulübü ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı birlikte kutlamıştı.

 
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Orçun

Yalancının?
 • Yanıtla

Abdulvahit

Sözde TAYYİP Beye ders veren şuurssuz müslümanlar ve karamollaoğlu ekibinin eseri
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23