Başkan Erdoğan'dan Meral Akşener'e sert cevap!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in hükümete yönelik eleştirilerine sert tepki gösterdi.

25 Haziran 2019 Salı 13:11
Başkan Erdoğan'dan Meral Akşener'e sert cevap!

Başkan Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in eleştirilerine yönelik yaptığı açıklamda, "Benim Kahramanmaraşlı kardeşim anladı ama bu hanımefendi hala anlayamadı" dedi.

Erdoğan, here şeye muhalefette bulunan Akşener'e sert çıkarak "Bugün bir tanesi öyle söylüyor. "Şu kadar bölünmüş yol yaptım demekle mi oy alacaksınız" Öbür tarafta da şunu söyle be, "yüksek hızlı tren yaptık diye mi bu millet oy verecek" "26 havalimanını 56'ya çıkardık diye mi bu millet size oy verecek" Ne kaldı? Ne olacak, sen niye varsın o zaman? Yani siyasi kadrolar bu ülkede ne yapar? Şimdi ben bir vatandaşımızın güzel bir tebliğini sizlere şurada perdede göstermek istiyorum. O anlamış ama sözde siyaset yapan neyse isim vermeyeyim anlayamamış… Herhalde bunu izleme fırsatı bulursa anlayacaktır. Benim Kahramanmaraşlı kardeşim anladı ama Bu hanımefendi hala anlayamadı. Bunlar bugüne kadar niye yapılmıyordu? Şimdi yapılınca niye rahatsız oluyorsun? Bir teşekkür etmesini bilin ya. Yok görevindir, tamam da siz geçmişte bakanlık filan da yaptınız. Siz niye yapamadınız?" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 13:11

YORUM YAZ

 • güncegünce21 gün önce
  meral çok yaygın bir ağızla konuşunca anlaşılmıyorsunfetöşcumu hdpkkcımı chpkkcımı nesin onu bir açıkladaREİSİN hizmetlerine hele hiiiç dil uzatma geçmeyin o yollardangurursuzlar rahatlıktan kuduranlar
 • Ali Ali 22 gün önce
  Ulan bu milletin bir kısınfeto cuları ötmeye başladı.chp mı. Feto mü,hdp mı,pkk mı, ermeniler mı,yunanlılar mı,hıristiyanlar mı kazandı .sanki birleşmiş millet . Ne kadar AKP, MHP Dışında şer odağı varsa birleşti edata çorba oldu .önce temelli,nın 3 milyon dediği seçmenin cevabını cevabını verin.digerleri sırada bekliyor.Oy uğruna birlesmediginiz şer odağı kuruluş kalmadı buna mı boburleniyorsunuz.bari susun da masum seçmen uyusun..........
 • Necip Fazıl Necip Fazıl 22 gün önce
  Reis eyvallah da bu ülkenin Kars hava alanına ihtiyacı varmıydı silah fabrikası satanda yoktu diye biliyorum
 • ahmetahmet22 gün önce
  eski Türkiye adli yorum yapan kisi, gir yandaslarini gazetelerinde havla burda degil, senin gibileri halkin arasinda fitne cikarmak icin görevlendirmisler biz bu oyunlari yutmayis kime usaklik ettigin belli. Biz kimin bu vatan hizmet ettigini biliyoruz senin aklin ermez, sane ve digerlerine nedrrseler siz o yorumu yaziyorsun ak partiye detekleyen sitelerde, o yüzden bosuna keninizi yormayin, ölümüne Erdogan
 • MikailMikail22 gün önce
  Oktay bey aynısıyla katılıyorum bu güzelim ülkemde bir normal köprü inşaatı 15 20 yıl sürüyordu.
 • Mikail okurogluMikail okuroglu22 gün önce
  Tık tık hanım senin de bir tuğlanı görelim mi önce şu yağlı kazık tan bi Kurtul o gün senin yanın da olmaktan uyandırıyordu.
 • Karamanlı Karamanlı 22 gün önce
  Bugüne kadar özelleştirip sattıklarını yaz, ( geçmişte hiç yapılmadı dediğin) yanınadayaptıklarını yaz karşılaştıralım. Hem değer olarak hem ülkeye kazandırdıkları istihdam sağladıklrı bakımından.
 • hizipsavarhizipsavar22 gün önce
  eğer istanbulda bu gün kü geçişler yapılmasa bir düşünsün istanbul. 4 şeridi kapalı olan tek köprüden geçecektiniz.
 • ErenEren22 gün önce
  Vatandaş tam tıpa yapmış. Darbenin siyasi ayağı merak hiç anlamamış gözüküyor.
 • Oktay Oktay 22 gün önce
  Eski Türkiye lakaplı gerizekalı mal!!!senin gibi mallar yüzünde bu ülke hic kalkınmadı nankör pezevenkler
 • Rte SevdalısıRte Sevdalısı22 gün önce
  Başbakan böyle döver adamı meral kim fetö fetö kim amarka işte böyle seccade edin
 • Eski TürkiyeEski Türkiye22 gün önce
  Demagojiye bak demagojiye. Ne yaptığın değil niye onu yaptığını ve neyle yaptığını anlat hele. 1- Ülkenin öncelikli ihtiyaçları bunlar mıydı? 2- Sen bunları neyle yaptın arkadaş? Dışarıdan eşek yüküyle borç alıp eldekileri de satıp bunları mı yaptın? E ver bana o paraları ben de yapayım. Yaptın da ne yaptın? Açtın ihaleyi birilerine yaptırdın. Aman ne yetenek! Arada yandaş müteahhide yedirebildiğin kadar yedirdin. Garantilerle üç nesli borca soktun, doğmamış vatandaşın hayatını kararttın.
 • Mahmut emMahmut em22 gün önce
  Meral hanım solun sac ayağı olmayı görev edinmiş neye muhalefet edeceğini bilemiyecek kafar çaresizdir. boyle siyasetçiler türkiyemin şansızlığıdır
 • Alkan Alkan 22 gün önce
  ULAN FETÖCÜ KART KARI MUSMULA SURAT O. YAPILAN YOLLARDAN HIÇME GEÇMEDIN PISLIK FETÖCÜ TERÖRIST SADECE TÜRKIYEYE SENIN GIBI SEYTANIN DEDIGI GIBI AKP SADECE YOLMU YAPTI SADECE KAVSAKMI YAPTI KOKUSMUS TÜRKIYE HAINI TÜRKIYE DÜSMANI ERDOGAN KADAR GEÇMISTENATATÜRK ZAMANINDAN BU YANA KIM NE YAPTIDA YAPILANLARI O.KÖR GÖZLERINLE GÖRMÜYORSUNDA GEÇMISTEN TAYYIP ERDOGANA VARINCAYA KADAR YAPILMAYAN LARI O.KÖR GÖZLERINLENIYE GÖRMÜYORSUNCILBIYETI BOZUK FAHISE SENIN BAKANLIK YAPTIGIN GÜNLERDE TANSU ÇILLER HANIMEFENDIYI GEÇEBILMEK IÇIN O.TIPSIZ MUSMULA SURATINI GÜZELLISTIRMEK IÇIN O.SEYTAN O.TIPSIZ SURATINI GÜZELLISTIRMEK IÇIN DEVAMLA SAÇMODEL IÇIN BERBERLERDEN ÇIKMIYORDUNUZ DEVAMLA SEKILDEN SEKILE SAÇ MODELLERIYAPTIRARAK ZAMAN HARCIYORDUNUZ NE OLDU KART FAHISE YAPTIRDINDA TANSU ÇILLERI GEÇEBILDINMI GÜZELLIKTE NAAH GEÇERSIN GENE ÇIRKEF ÇIRKIN MUSMULA IBLIS SEYTAN SURATA SAHIPSIN SENI FETÖCÜ TERÖRIST SOKAK FAHISESI DALDAN DALA ZIPLAYAN MAYMUNSUN SENI GÖRDÜGÜMDE TIPINDEN DOLAYI MIDEM ALT ÜST OLUYOR BIZ BILMIYORMUYUZ SENIN FETÖCÜ TERÖRIST DESTEKCISI VE TERÖRIST SEVICI BIR SOKAK ÇINGENESI FAHISESI OLDUGUNU KIMLER ILE HASIR NESIR OLDUGUNUZA BILMIYEN YOK BÜTÜN TERÖRIST GRUPLARIN HAMILIGINI YAPIYORSUN BUNAK ALZHEIMA SURATLI PISLIK LAGIM FARESI ISTANBULU ELE GEÇIRMEK MARIFET DEGIL ASIL BUNDAN SONRA GÖZÜMÜZ SIZIN GIBI CIGERLERI BES PARA ETMEYEN TERÖRIST DESTEKCILERIN VE TERÖRISTLERIN ÜZERINDE OLACAK REISIMIZ DAHA 4 YIL TÜRKIYENIN BASINDA BAS KOMUTAN BUNU BÖYLE BILIN .....SUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇMEK HAKSIZLIK OLUR BILIYORMUSUNUZ TANSU ÇILLER HANIMEFENDI BIR MANKEN GIBI HALEN SANA GÜZELLIKDE MILYAR ÇEKER MAYMUN LAR BILE SANA MILYON ÇEKER SEN KIMSINKI SÜMÜKLÜ SALYONGOZ IGRENÇ SURATLI
 • sukrusukru22 gün önce
  En sinir olduğum laf,Görevleridir tabii yapacaklar.E bundan öncekiler bu görevlerden muafmıydılar.Yada yaptıysa babasının parasıylamı yaptı,milletin parasıyla yaptı.E bundan öncekiler babasının parasınımı harcıyordu.Yada Hem çalıyorlar hem yapıyorlar.Ulan adamlar çalsa yapacak paramı kalır.E yarısını çalıyorlar.O zaman demekki geçmiştekiler tamamını çalıyormuş.Velhasılı şeref yoksunlarına laf yetiştirmekten helak oluyoruz.
 • emreemre22 gün önce
  meral anca boş boş konuşuyor.
 • izmitliizmitli22 gün önce
  REİSİM O BAKANLIK YAPTIĞI SIRADA ASKERİYENİN ÖNÜNDEKİ YAĞLI KAZIKLARLA İLGİLENİYORDU
 • nadim hatipoğulları nadim hatipoğulları 22 gün önce
  SAYIN REİS İKİ SENEDİR SİSTAMATİK OLARAK BİR EKONOMİK SALDIRI ALTINDAYIZ BU PİYASALARA ÇOK KÖTÜ BİR BİCİMDE YANSIDI BUNUN ÖNLEMİNİ ALIR BU MİLLETE TEKRAR EKONOMİK GÜVEN VERİRSENİZ Kİ İNANIYORUM BUNU ŞU AN SİZDEN VE EKİBİNİZDEN BAŞKASI BAŞARAMAZ BU MİLLET MANEN VE MADDEN SİZLERİ TOP YEKÜN DESYEKLEYECEĞİNE İNANCIM SONSUZ BUNU AKSİ SIKINTI OLUR VE MİLLET VEKİLLERİNİN MEVCUT BEL BAŞK LARI İL GENEL MEC BAŞK. LARI İL BAŞKANLARI BU MİLLETE TEVAZULU BİR BİCİMDE YAKLAŞIP GÖNÜL YAPACAKLAR BUNCA ÜLKEMİZDE YAPILAMAYAN YAPILMASINI DAHİ HAYAL EDİLEMEYEN BU GÜZELİM YATIRIMLARIN BUNCA BÜYÜK YATIRIMLARIN BİR GÖNÜL YAPAMAMA UĞRUNA KİMSE HEBA EDEMEZ BUNLARIN ÖNLEMİNİ ALIRSANIZ İLK SEÇİMDE SONUCUNU ALLAHCC İZNİ İLE GÖRÜRÜZ.
 • erebereb22 gün önce
  ulkenin ureten fabrikalari vardi,bunlari satip beton yaptnz,allahin haram kildgi faizli arabalari azdi,sattgin fabrikalr olsaydi yollar olmasaydi,havalimnlari hepsi boş devlwtin cebinden milyonlar cikiyo,bunlari soyleyin,ama ahiret hesabi da var,
 • Allah'ın bir kuluAllah'ın bir kulu22 gün önce
  Demek yapmayanlar daha hora geçiyormuş. Bu millete ne yapsan boş insan yeter ki nankör kedi olmasın.
 • AhmetAhmet22 gün önce
  buna cevab ver fetö soytarısı yoksa fetö baban kızamı
 • abdullahabdullah22 gün önce
  Asıl mesele o değil o dört trilyon nereye gitti onun cevabını ver. Bence mEral Hanım anlamış da sen anlamazdan geliyorsun? Dört trilyon dile kolay.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 22 gün önce
  Bunların Derdi Başka Olunca Anlamazlar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Temmuz 2019